Заблукала, як то кажуть, в трьох соснах. Ходжу навколо будинку, а літерку потрібну знайти не можу.
Запитала пані, вона якраз йшла з двору, а вона мені "я что должна это знать?"
😄😄
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А нам это знать зачем?
Я так і знала, що то була наша порадниця😄
Глаза_в_3_карата• 1 час назад
Завжди треба розуміти, що певний відсоток людей має низький рівень культури. Головне, щоб інші навчились їх поведінку спокійно сприймати.
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так і хотілось їй сказати ’то хулі ти тут лазиш’, але думаю промовчу😄
Глаза_в_3_карата• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Ваш рівень культури дозволяє стримувати те, що хоче зірватися з язика
.
Леннон_Жив!• 1 час назад
Меня иногда спрашивают где улица, а я в ступоре) Их все переименовали, я вообще не могу никак названия запомнить..
Ответ дляДай подивлюся
У вас шо, нет гугл мэпс?
Є, але я не зрозуміла з якої сторони двору зайти, ну, в людей швидше ж запитати
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
бычка какая то.
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
ааа, вот вы молодец. я бы стояла в ступоре.