Розкажіть про вас досвід,якщо ви вирівнювали зуби)
Ортодонт вам все докладно розкаже. Якісь легкі випадки запропонують виправити елайнерами, складніші та більш дієвіші з використанням ритейнеру після, щоб закріпити результат, то вже брекети.
В сина верхні клики розвернулися на градусів до 20 - лікар рекомендував швидко виправити брекетами, менше року прогнозував. Менше по часу, легше сприйняття. Елайнери завжди дорожчі бо індивідуальні.
Золотий стандарт це американська система, є аналоги індійські, але точність вже не така висока і замки трохи мають похибку. Американська виправить на 2-3 місяці швидше.