Крапипопка• Изменено 12 мая в 22:23
Новобудова під оренду 40 кв.м.
Дівчата, виникло питання чи ставити в квартиру посудомийну машину і чи є різниця при здачі квартири? розумію, що з нею краще, ніж без, але чи потрібна вона в однокімнатній. Я особисто нею не користуюсь, сім´я невелика, особливо потреби немає, кожен миє за собою. Поділіться думками що робити....дякую
Love_Love_Love_• 12 мая в 22:25
Я б поставила на 45 літрів. Для мене дивина квартири в новобуді без пм і сушки
Лгин• 12 мая в 22:25
На цену аренды она не сильно влияет. Я живу одна, квартира 33 квадрата, посудомойка на 60 и я запускаю ее каждую ночь.
Love_Love_Love_• 12 мая в 22:28
Ответ дляМрію про пончик
Я здаю квартиру з дверями 40 річної давнини, яка машинка?!
З чого вам смішно?
Свідок Перемоги• 12 мая в 22:32
Я взагалі не розумію нафіга та машинка на 1-2 особи. Що там можна в ній мити, особливо, якщо обоє працюють не вдома. Складати брудний посуд тиждень, щоб завонялось? Чи запускати 2 тарілки кожен день?
Коко На Страже• 12 мая в 22:34
Ответ дляСвідок Перемоги
Ми готуємо сніданки і вечері, живемо вдвох з дочкою
Запускаємо раз в два дні - нічого не воняє
Плету корзинки• 12 мая в 22:44
Ответ дляМрію про пончик
А мы в новый дом купили двери б/у из массива с петлями и наличниками за 2000 грн Довольны, шо капец!
Это вам не нынешние картонные за дурные деньги
Свідок Перемоги• 12 мая в 22:48
Якщо у вас економ сегмент, то і думати нема про що. Чим менше техніки, тим менше вам геморою з поломками. Особливо в наш час, коли то напруга скаче, то її взагалі нема.
А на ціну оренди вона не вплине, зато ремонт буде за ваш рахунок.
Мати драконів• 12 мая в 22:55
Жила в одній квартирі в новобудові, робила кухню і залишала місце під пмм, так і не поставила за 9 років. Зараз живу в іншій вже 7 років, те саме. В однокімнатну квартиру під оренду я б не ставила
Вкаблучках• 12 мая в 23:29
Если есть возможность, то ставьте на 45 см - мне, например, при выборе аренды важно наличие посудомойки.
И на такую площадь, если нет балкона, хорошо было бы поставить стиралку-сушку 2 в 1