Фокус-Покус• Изменено 13 мая в 08:56

Гленн Диесен: из-за курса Украины в НАТО, страна массово теряет своё население

Профессор Университета Юго-Восточной Норвегии Гленн Диесен

Комментируя слова министра соцполитики Улютина о 22-25 миллионах украинцев оставшихся на подконтрольных территориях Киеву, он отметил что массовая миграция и высочайшая смертность в Украине, стали следствием украинского курса в НАТО. С его слов, ещё в 2014-м году можно было понять, что РФ отреагирует максимально жёстко на это и не захочет допустить вступления Украины во враждебную для них организацию. Профессор также отметил, что всех кто говорит в Украине правду на этот счёт, принято в политическом руководстве посредством СМИ и администрации, клеймить пророссийскими, при том что это не так на самом деле, подытожил Диесен.
Чавонадо• 13 мая в 08:57
Ага .через Нато.

Зато вчора рашка вбила на Дніпропетровщині 8 людей, простих цивільних, просто кабами
І так кожен день
Про сафарі в Херсоні мовчу

Чому не вбиває нікого в Нато Фінляндії?

Салт• 13 мая в 08:58
Професор, а з причинно-наслідковими зв´язками так і не ладить...
Скоріше, свідомо маніпулює їми
Треба ось так• 13 мая в 08:58
даже не читаю бред автора.у нас недвига уже цены польские доганяют.дороги забиты машинами.припарковаться негде
автор Фокус-Покус • 13 мая в 08:58
Ответ дляСалт
Скоріше, свідомо маніпулює їми
Как раз очень даже ладит, если уметь вчитываться в написанное им
Треба ось так• 13 мая в 08:59
Ответ дляСалт
Скоріше, свідомо маніпулює їми
ой мля хай тот прохфесор постоит со мной в пробке час и услышит как я матерюсь.народа тьма
Цідило правди• 13 мая в 09:00
Ответ дляЧавонадо
Ага .через Нато.

І так кожен день
Про сафарі в Херсоні мовчу

Чому не вбиває нікого в Нато Фінляндії?
А что вы хотите, они же агрессор в этой войне!
Но Зеленскому же не хочется заключения мира, т.ч. все будет продолжаться...
А вы кушайте!
Чавонадо• 13 мая в 09:00
Автор не вийде
Ось не вийде. Можете звертати. Ми знаємо хто нас вбиває, і чому у нас демографічна криза.
І хто винен у війні.

Напевно( та 9 місячна дівчинка, у якої ножку вчора майже відірвало і мама її 23 річна, це привід був на них каб кинути?
Нато ?
Цідило правди• 13 мая в 09:01
Ответ дляЧавонадо
Автор не вийде
І хто винен у війні.

Нато ?
Так а делать вы с этим что собираетесь?
Убиться в ноль?!
Салт• 13 мая в 09:03
Ответ дляФокус-Покус
Так-так, ладить і свідомо маніпулює, Ви це хотіли сказати?

Чавонадо• 13 мая в 09:03
Ответ дляЦідило правди
Так а делать вы с этим что собираетесь?
Убиться в ноль?!
Нікому взагалі не треба були вбиватися в розпочинати війни
Злюка бобер• 13 мая в 09:03
Тупі професори на підсосі в кацапів існують. За 20 баксів, він ще й не таке заспіває.
Забрызжу ядом• 13 мая в 09:04
То це хуйло щодня вбиває українців через ’грозну НАТУ’? А що там з фінляндією і швецією? Їх населення теж вбивають, а вони ж вже приєдналися до НАТО? Чи то другоє?
кацапи вбивають українців просто за те, що ми українці. Вони віджимають наші будинки і території, бо вони по суті орда, якій все одно в кого віджимають, ось і вибирають хто послабший. В перед НАТО кацапам сцикотно, тому їм дууууже не хочеться, щоб Україна була в НАТО чи в іншому оборонному блоці.
автор Фокус-Покус • 13 мая в 09:04
Ответ дляЗлюка бобер
До, до, до. ’Агент Кремля’. Смените пластинку, подобное уже давно не проходит в массы
ДваДваВісім• 13 мая в 09:05
Бажаю професору пережити Голодомор, табори, переселення, кілька ракетних обстрілів, окупацію, підвал, а потім висловлювати свою «цінну» думку
ДинамоКит• 13 мая в 09:05
Ответ дляСалт
Він тверезо дивиться на ситуацію. Без рожевих окулярів
Чавонадо• 13 мая в 09:06
Ответ дляДваДваВісім
Головне що професор проживає в Нато, в Норвегії
То чого рашка його не вбиває? А українських жінок і діток?
Перекус беру завжди• 13 мая в 09:08
Ответ дляСалт
Скоріше, свідомо маніпулює їми
Все он правильно сказал
Цідило правди• 13 мая в 09:09
Ответ дляЧавонадо
Война у же идет и это реальность.
Я же не спрашиваю как в вашем виртуальном идеальном мире сосуществуют хищники и травоядные...
Чавонадо• 13 мая в 09:09
Фу ну і контент

Цідило правди• 13 мая в 09:10
Ответ дляЗлюка бобер
Из этого делаем вывод - ваша цена 20 баксов...
Перекус беру завжди• 13 мая в 09:10
Ответ дляТреба ось так
Большие города это не вся Украина, да, из 25 млн. - 5-6 млн в Киеве, но маленькие города реально вымирают, особенно те что ближе к фронту
Цідило правди• 13 мая в 09:11
Ответ дляЗабрызжу ядом
Очевидно же что другое.
Цідило правди• 13 мая в 09:12
Ответ дляДинамоКит
Просто он не из секты святого марафона...
автор Фокус-Покус • 13 мая в 09:12
Ответ дляПерекус беру завжди
В Киеве чуть больше двух, остальное правда
Чавонадо• 13 мая в 09:12
Ответ дляЦідило правди
Война у же идет и это реальность.
Так. реальність, вчора рашка вбивала людей в Кривому розі ще
Лишає життя людей, задумайтесь, всіма засобами смерті .
Не політика, дипломатія, угоди, вплив на міжнародному рівні, міжурядові папери, проекти . А тупо бере і вбиває українців всіма способами
Злюка бобер• 13 мая в 09:13
Ответ дляФокус-Покус
Мені нема різниці, що там тим ’массам’ заходить. А ’професор’, який акуратно повторює за хуйлом кацапську пропаганду, скоріш за все, бере з кацапів гроші.
Весёлая морковка• 13 мая в 09:13
Ответ дляТреба ось так
Это вы про Херсон сейчас?
Грабля• 13 мая в 09:15
Ответ дляВесёлая морковка
Это вы про Херсон сейчас?
Не, про краматорск наверное
РокерША• 13 мая в 09:16
Не розносьте із вашим професором кацапські наративи.
кацапи, пуйло, росія просто ХОТІЛИ НАПАСТИ - і НАПАЛИ. ВІЙНА - єдиний звичний для них спосіб існування. Просто порахуйте кількість, періодичність і тривалість розв´язаних чи спонсорованих ними воєн від 1991 року.
Україна може вступати чи НЕ вступати в НАТО. Це - наш і ТІЛЬКИ наш ВИБІР. Війна росії проти України НЕ залежить від ЖОДНОЇ нашої політики, від ЖОДНИХ наших рішень. росія - ручнокерована авторитарна країна, тобто пуйло сказало, що війна, отже, - війна. А привід вони завжди вигадають, блогери й чорні пропагандисти-медійники кацапів до ненависті проти якоїсь іншої нації підготують. А великоімперської пустопорожньої пихи їм і так ніколи не бракувало.
Злюка бобер• 13 мая в 09:17
Ответ дляЦідило правди
Удалено администрацией...