У мене це куча обезболок, щось тепле попити, і не дай боже шуткувати біля мене в той час, не обов´язково що буду зла й недобра тьотя, але краще мене не трогати (таким макаром вчора бригадирша на роботі від мене постраждала, потім як ще пересікались то так акуратно пілходила ніби думала що вкушу😁). Як у вас проходить ця пекельна частинка життя?
Алина-1240• 13 мая в 19:21
Да ничем, в первый день только трусы для месячных ношу, чтоб не протечь. А так ничем ,они меня не беспокоят
Inspired_by_God• 13 мая в 19:27
У меня вся семья на время месячных старается обходить десятой дорогой и по возможности не трогать первые дни.
Проходит по разному. Бывает болит, бывает нет. Но настрой всегда паршивый.
Ответ дляАлина-1240
Счастливая)))
Ответ дляInspired_by_God
О да, настрой хоть табличку ’злая собака’ вешай. А вот про болит - меня всегда
ЗдохниПуйло• 13 мая в 19:54
Тампон всунула і забула, через три години інший, два дні і не помічаю, що там щось відбувається, перед місячним буває гарчу на людей
Ответ дляЗдохниПуйло
Мені б так😁 крім гарчання, і так гарчу добряче😁