Не обижаюсь• 13 мая в 23:06
Головний біль в дитини
В районі виска з одного боку. Дитині 4 роки, погано спала, крутилась вії сні. Може бути причина в цьому? Переживаю
Не обижаюсь
• 13 мая в 23:09
Загалом весела, активна, робили аналіз крові минулого місяця, в нормі… це другий раз в неї таке
ТаЕщеОптимистка• 13 мая в 23:10
Якщо не вдарилась нічим, я б просто спостерігала. Не панікуйте одразу.
Не обижаюсь
• 13 мая в 23:12
Ответ дляПерша скрипка
сходите к неврологу
Та я не в Україні, тут нереально. Пішли до педіатра, коли її вперше за боліло десь місяць тому, він оглянув, сказав, що нічого підозрілого, може на погоду бути, чи мігрень, тут сильні вітри. Дитина дуже активна, спортивна, займається танцями. І через місяць знов пожалілась, але за хв 30 каже, що вже не болить..
Перша скрипка• 13 мая в 23:17
Ответ дляНе обижаюсь
не знаю тогда , что вам посоветовать(
Не обижаюсь
• 13 мая в 23:18
В мене тут теж часті головні болі, мабуть клімат.. і сильні вітри, перепади тиску.