Добрий день. Вже місяць час від часу жаліється, що болить голова. Причина не ясна. Місто мале, лікар один - невролог - назначив здати аналізи на вітаміни і т.д.з вени. Діагноз - ВСД під питанням Пити нурофен . УЗД шиї Вже 3 дні болить голова. В кого було щось схоже ? Що нам робити? Які ще є дослідження , щоб установити причину?
Знайомим малій ось недавно 8 років поставили мігрень з аурою після мрт і купи аналізів. В мене теж памʼятаю з такого віку почались головні болі, мушки в очах, відчуття нереальності тіла якесь. Мучалась потім мігренями з партою до 28 років (після пологів пройшло).
Зробите, подивитеся. Ще еег. Мрт по можливості У моєї доньки, наприклад, сильна асиметрія чудин шиї.
Мою дитину відправляли на інд.навчання на 2 роки: 6й і 7й клас. Вона більше відпочивала, регулярно харчувалася, без гаджетів, і переросла як то кажуть, зараз все добре , вона вже школу закінчила.
И как зрение? Когда начались головные боли? Какой у них характер и локализация? Попробуйте помассажировать начиная со лба через макушку и до основани шеи, в т.ч. за ушами - где-то будет болеть?