МедоваПаляниця• Изменено 14 мая в 09:04
Варильна поверхня газова
Зробили ремонт в кухні, потрібно купити газову поверхню. В кого який виробник?
Хто задоволений своєї хто навпаки- ні?
интайм_не_предлагать• 14 мая в 09:11
У меня Electrolux стеклянная светлая , очень довольна ей легко вытирается нет никаких танцев с бубнами за ней
Неправдиша• 14 мая в 09:12
Горенья в нас, не задоволена, бо постійно летить термопара на 2-х комфортах і вони не працюють. Заміна вирішує проблему тимчасово і знов те саме. І на форумах читала, що така проблема у багатьох з цією фірмою. Добре, що чоловік може сам поміняти ті термопари, але сума, яку на них стратили вже напевно, як ціна варочної поверхні
МедоваПаляниця
• 14 мая в 09:12
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дякую
Дама_с_караваем• 14 мая в 09:21
Газ/електро?
У мене beko, газ, емаль, біла, чавунні решітки.
10 років. Готую не прям, щоб багато, якщо відверто.
Взагалі жодної претензії
Чарочка діда• 14 мая в 09:19
Як на мене, то з газовою поверхнею складно вигадати щось ’едаке’. Принцип роботи один і він незмінний: газ горить і нагріває ємність з продуктами. Тут неможливо гратися із швидкістю нагріву чи температурою.
Все інше - залежить від ваших вдобань.
В мене Zanussi. Сама повернення стальна, решітки чавунні. Одна конфорка з подвійним полум´ям. Також є електроподжиг і контроль газу.
Обрали таку, бо по кольорах підходила до дизайну кухні + я на вихідних роблю багато заготовок на тиждень (подвійне полум´я дозволяє швидко нагріти великий об´єм) і потім майже нічого не готую таке, аби ляпало активно на поверхню. Тобто: зазвичай, раз на тиждень вимила поверхню із свіжим забрудненням і на цьому все.
З недоліків: зараз би обрала трохи більший розмір. Коли готую на вихідних - не вдається нормально поставити на поверхні кілька великих ємностей.
Все інше - залежить від ваших вдобань.
МедоваПаляниця
• 14 мая в 09:21
Ответ дляЧарочка діда
Все інше - залежить від ваших вдобань.
В мене попередя Bosch з турбо комфоркою, то ж обираю зараз теж з нею
Оце потужно• 14 мая в 09:35
В мене зануссі, в нержавійці. Нічого так, без явних недоліків, 12+ років вже працює.
Сливочная пенка• 14 мая в 09:43
Гореньє вже 15 років. емаль з чавунними решітками - все ок, єдине, що ручки зроблені по-дурному, основа пластик а верхній піптик метал, то от деякі розхиталися, підклеювала в основу. Але років їй вже стільки, що час би взагалі всю кухню змінити, бо морально застаріла. Що там у газовій має ламатися? з автоматики тільки автопідпал і газконтроль, решітки брати чавун, щоб мити їх чим хош і не боятися (фарбовані ні, бо фарба може відлущитися та ін). Якщо часом любите каву в джезві зварити чи ковшик на 1 яйце маленький поставити, звертати увагу на форму решітки, щоб не докуповувати спецпідставку (в мене з цим ок, але в знайомої джезва не ставала). Та і все... Якщо розташування поверхні специфічне - дивіться, де турбоконфорка розташована. буває, що в людей якось кутом кухня і турбо в незручному місці для великої сковороди. Розташування конфорок буває різне
Бурундучиха• 14 мая в 09:41
Емальована бежева Піраміда, решітки чавунні, є маленька конфорка, дві середні і одна з подвійним полум´ям. Електропідпалом не користуюсь. Не радила б поверхню нержавійку (дочка має, чистити погано), свою чищу засобами типу Феї, періодично - пароочисником. Вже 13 років, політ нормальний
Сон і дрімота• 14 мая в 09:48
Взяла скло, eleyus, турбо є, маленька під джезву також, єдине радила б обирати світлу - на ній пилюка не так помітна як на моїй чорній
Попередня була піраміда нержавійка, то була жесть по догляду
Пушап Мі мі• 14 мая в 11:26
Ответ дляДама_с_караваем
Газ/електро?
Взагалі жодної претензії
В нас теж така декілька років і все добре.