Из Кукуева я• вчера в 09:23
Масовий морок, психоз
Як ви думаєте коли це все закінчиться чи це вже назавжди? Реально люди усвідомлюють, що по теорії імовірності ті, які вирушають вічна війна рано чи пізно можуть самі від ракети постраждати, або як кажуть як не вмер, то галушкою подавився. По теорії імовірності рано чи пізно кожного може досягти тим чи іншим чином.
От я зараз їду два молоді хлопці шкільного віку розмовляють про астрологію, гороскопи і наскільки вони збуваються. Один каже, що все залежить від того що люди посилає у світ. Гороскоп не може сам по собі сформуватись. Це не українці розмовляють.
Сумка з негодою• вчера в 11:22
Ответ дляКраїна мрій
я не думаю об этом, я живу здесь и сейчас. Сижу сейчас,жду чтобы отправить 15 пар тактических ботинок для бригады сына, потом работа, вечером с подругой буду кайфовать от симфонического Queen на крыше Меноры, винишка или вискарика хряпну и буду спать на своем 13 этаже, прилетит или нет уже пох.... В пятницу поведу собаку к грумеру и затарюсь цветами, рассадой помидор и турецким перцем....как раньше уже не будет никогда.
Ви прикольна. Дай Вам Боже всього, чого Ви собі бажаєте.
Ответ дляГолубая фишка
ну це називається по іншому, а ні як не священий -диктатор, а то Ви тут пісюльками не займались, а сиділи б за дискредитацію...
а поки за це ще ні хто з соведчіц не засудженний, то і на диктатора він не тягне...
напугала)
сейчас им не до нас - надо Ермака вызволять, Миндича отбеливать...
Мочалкин блюз• вчера в 12:23
Ответ дляИз Кукуева я
А що ви і спадок залишите дітям і онукам??
если его не расхерачат, то останется.