БезникаЯ• сегодня в 15:40

На співбесіді питають про лікарняні

Типу ,що ніхто не буде терпіти людину ,яка надовго піде на лікарняний через дитину наприклад
Тобто що я не маю права буде сходити на лікарняний свій чи через дитину в разі чого?

Якщо говорити за чоловіка то його зп в 10 разів більша за ту що мені пропонують на цьому місці,тобто фактично ми за його зп і живемо і все все ,то в разі чого кому вигідніше на лікарняний піди йому чи мені?
А взагалі це норм вимоги від роботодавця?
Курочка-чубаточка• сегодня в 15:53
Ответ дляБезникаЯ
Ну у вас же якийсь ФОП ,а не серйозна міжнародна корпорація,не беріть
У корпораціях звільняють ще швидше. Або умови створять такі, що людина сама йде

Бегущаяпо• сегодня в 15:53
Ответ дляБезникаЯ
А як тоді не працювати ,якщо в тебе дитина є?
Так якщо ви постійно з соплями дома то ви що вважаєте, що ви працюєте?
Всміхайлик• сегодня в 15:53
Ответ дляДА да да
В моем ’мухосранске’ за няню можно платить. ...не ровняйтейте все по столице
То вообще не мой вопрос был,но то такое Дети в принципе не могут быть сами.Сами стирали,сами есть готовили в 2х летнем возрасте или как это ’сами’.
Чего только не прочитаешь тут
Топтунша• сегодня в 15:53
Ответ дляМалая еще та
Ви так питаєте, наче всі мають тих бабусь. Та і зараз взагалі така мода, що ніхто нікому нічого не винен. Зі мною бабуся сиділа на лікарняних.
Я просто пытаюсь понять, ты приезжаешь в новый город, начинаешь пахать, чтоб стать мало мальски на ноги или построить хорошую карьеру. Как появляется желание родить двоих и когда оно появляется? Когда ты уже на ногах и можешь нанять нянь или просто вот так, на авось, там отпрашусь, там полачусь, протяну как то, пока подрастут?
автор БезникаЯ • сегодня в 15:53
Ответ дляВсміхайлик
Я не работала,потому что мой болел не то что часто,а постоянно.Занималась продажами на сайтах,там свой график и никто не указывает.По-другому никак.Он больше в больницах и поликлиниках проводил,чем в садике.Тут как бы логично,что работает тот,кто может больше заработать.
Я теж маю працювати ,бо потім що ?
ДА да да• сегодня в 15:53
Ответ дляБезникаЯ
Я вам честно ответила,но не то,что вы мечтали услышать. В международной корпорации мечтают оплачивать ваши больничные из кармана компании. Они создавались для вашей лучшей жизни...
автор БезникаЯ • сегодня в 15:54
Ответ дляКатастрофа
Тю, та понятно что никто терпеть не будет. Вам сказали скорее всего про частые больничные по любому пуку, это нигде не принимается радушно.
Если ваш ребенок и вы болеете раз в 3 месяца, не сопли, а что-то прямо серьёзное, то какие могут быть проблемы?
Що лікарняний буде тиждень то для них вже багато

Бегущаяпо• сегодня в 15:54
Ответ дляБезникаЯ
А як інакше?
Кинути дитину чи в садочок із температурою вести?
Сидіти за свій рахунок дома, а не за чужий
Бегущаяпо• сегодня в 15:55
Ответ дляБезникаЯ
Тоді в чому ваше питання? Ви ж запитали, вам відповіли, а ви ще й фиркаєте
Малая еще та• сегодня в 15:55
Ответ дляТоптунша
Ви в 2026 році. Люди поприїздили з окупації вже з дітьми, і багато з них вдома мали роботу і бабусю.
ДА да да• сегодня в 15:56
Ответ дляВсміхайлик
Чего только не прочитаешь тут
Я писала автору. Извините.
Работать я вышла с 3.4 лет старшего...и кипец...
Всміхайлик• сегодня в 15:55
Ответ дляБезникаЯ
Я теж маю працювати ,бо потім що ?
У вас это жизненная необходимость прямо?Если да,то идите и как раз на няню хватит.
автор БезникаЯ • сегодня в 15:56
Ответ дляМалая еще та
Автор, я не працювала. Це неможливо, якщо дитина часто хворіє і немає бабусь, що згодні сидіти з дитиною.
А зараз працюєте?
Малая еще та• сегодня в 15:56
Ответ дляБезникаЯ
А зараз працюєте?
Зараз так, звісно. Дитина вже виросла.
автор БезникаЯ • сегодня в 15:56
Ответ дляТоптунша
К сожалению, норм. Мне, когда я проходила собеседование в хорошую компанию, прямо задавали вопрос- кол-во и возраст детей, кто с ними остается во время их болезней и тп.
А вас не смутило,що вам не можна залишитись із дітьми на лікарняному?
А я нівроку• сегодня в 15:57
давайте так: роботодавець, до якого Ви влаштовуєтеся офіційно, з договором із дотриманням усіх вимог згідно КЗпП, спитати у Вас може що завгодно. як відповідати - Ваша справа. як Ви вчините по факту - теж. якщо Ваш роботодавець виконує всі вимоги (такі є, їх немало!) законодавства, то на лікарняний Вас, звичайно, відпустять. але, як тут пишуть, це не має бути часто і надовго. в принципі, якщо Ви хороший працівник, Ви і самі це розумієте. який вихід: просити формат роботи, що дозволить Вам комбінувати ролі хорошого працівника і хорошої мами. це постійне жонглювання, що вимотує, але більшість з цим справляється. до виходу на роботу дійсно варто подумати, хто зможе підстрахувати Вас з дитиною, що захворіє. але якщо доведеться час від часу залишатися вдома, то роботодавець (офіційний в усіх сенсах) має гарантувати Вам таку можливість.
Оновлена версія• сегодня в 15:58
Ответ дляДА да да
За 30 лет работы я на больничном была два раза:
- перелом
- операция(10 дней)
Вы хотите мне сказать,что я должна работать,чтоб официально оплачивать больничный вам?
На зачем мне такой работник?
ну кто ж вам виноват, что с температурой и соплями ходите и других заражаете? больничные так-то законом не запрещены, а наоборот
Я не в теме• сегодня в 15:57
Ответ дляМалая еще та
Якщо зарплатня дозволяє, то так. Ви ще знайдіть таку няню, що рандомно на лікарняні буде приїздити. А якщо повний місяць, то часто няня вийде дорожче, ніж зарплатня жінки.
Так.
Я проходила цей прекрасний квест з 2 дітьми-погодками, без допомоги бабусь і з обмеженими фінансами.
В моєму випадку допомагав чоловік, він викладач, і в нього були довгі канікули.
Плюс діти були доволі загартовані і хворіли нечасто, недовго і нетяжко.
Плюс в мене була можливість мінятися змінами, відпрацьовувати на вихідних. Було таке, що я вибігала на вечірню зміну, коли чоловік підїзжав з роботи. Оті 15 хвилин діти вдома самі, щоб я встигла доїхати. Нічні зміни (то взагалі жесть).
Але рішення вийти тоді на роботу було одним з найкращих рішень в моєму житті.
Бегущаяпо• сегодня в 15:59
В мене так подружка вийшла на роботу, перший місяць її не було два тижні, бо дитина з якою їй дозволили ходити на роботу захворіла, їй заплатили тільки за два тижні. Вона довго була незадоволена тому що вважає що працювала вдома і працювала на повну. Але домовленість з роботодавцем була що вона ходить на роботу і навчає персонал. Про оплату за роботу вдома мови не було. Потім її звільнили. Так як це моя подруга я її підтримала в розмові, але чесно кажучи я на боці роботодавця.

автор БезникаЯ • сегодня в 15:58
Ответ дляЯ не в теме
Це звичайна ситуація і питання: хто буде сидіти з дитиною, якщо вона захворіє.
Наскільки законно зараз ставити це питання - не знаю.

Але Ви і для себе маєте до виходу на роботу це з´ясувати: чи Ви і чоловік попеременно будете, чи бабусі-дідусі, чи няня.
Бабуся в інших містах,няня ні
Хіба що із чоловіком позмінно,але ніяк не скинути все на чоловіка,який оплачує всі рахунки
Катастрофа• сегодня в 15:59
Ответ дляБезникаЯ
Вы написали что это серьёзная международная корпорация. Вы же хотите работать в приличной компании, значит и уровень ответственности на голову выше и для них 5 дней без сотрудника это много. Либо ищите что-то другое, с более лояльным начальством, либо ждите пока ребенок чуть подрастет
Курочка-чубаточка• сегодня в 16:00
Ответ дляМалая еще та
Вам чесно відповіли, як воно є. Держава до речі поступає так само. У 2022 вузи перевели на онлайн, а вже у 2023 усіх викладачів хто не повернувся, просто позвілняли
автор БезникаЯ • сегодня в 15:59
Ответ дляГага Газу
автор, вас никто не будет держать на больничных часто, и работать за вас тоже, если вы приняли решение выходить на работу, то будь любезны решите вопрос с больничными, няня, бабушки и т.д. вас на работу никто не гонит, болеет ребенок часто, это ваши проблемы, и вам их решать..
А якщо не часто,але це може бути 1-2 тижнів?
Ваша прЭлесть• сегодня в 15:59
В мене був перелом руки і я 2 місяці була на лікарняному. Мене чекали, але потім співробітниця казала, що мене таки хотіли звільнити після виходу з лікарняного, бо думали, що я буду менш ефективно працювати і таке точно нікого не влаштує. На щастя я за тиждень вже адаптувалася попри біль в руці.. Прикро з однієї сторони, але і роботодавця розумію. Він залежить від клієнтів, а конкуренцією висока.
Крапипопка• сегодня в 15:59
У моего мужа есть сколько-то дней больничных в год за счёт компании. Хочет для себя берет, хочет для ребёнка, хочет просто отдыхает. Все, что сверху - за свой счёт. По-моему, нормальный вариант.
Совсем без больничных, это какое-то рабство.
Всміхайлик• сегодня в 15:59
Ответ дляБезникаЯ
Тогда по закону Вы имеете полное право взять больничный
Я не в теме• сегодня в 16:00
Ответ дляБезникаЯ
Бабуся в інших містах,няня ні
Чому няня - ні? Це найлегше рішення, хоча й найзатратніше
Мост_Устал• сегодня в 16:00
Ответ дляБезникаЯ
Працювати в держустановах. Наприклад в школі чи дитсадку. Я йшла працювати в дитсадок разом з дитиною.
автор БезникаЯ • сегодня в 16:00
Ответ дляПатріотка з дивану
Рожайте еще и сами со своими детьми гребитесь. Автор, мне правда жаль, что система такая.
Меня не спрашивали про больничные, но у меня есть помощь няни и бабушка на форм мажор. Плюс работаю удаленно.
Но то, как все организовано- это трындец. Сначала с коляской в магазин не зайдешь, потом унижение на собеседованиях.
Надеюсь, найдете себе место по душе в адекватной компании!
Дякую!)
Непогодка• сегодня в 16:00
Ответ дляБезникаЯ
Вирішувати ці проблеми самостійно.