Жинси на дитину• вчера в 06:32

Сміливість чи дурість?

Слідкую за дівчиною дієтологом. І приємна вона, і речі правильні говорить. Зараз вона набрала вагу і худне в блозі- молодець, цікаво спостерігати.. але вчора виклала відео в білизні. Білизна гарна, вона також.. але я щось не розумію.. там видно тупо все🫣🫣🫣 я відчувала іспанський сором від перегляду. Невже це все для підняття популярності.. це вже якась порнографія
Мне без сахара• вчера в 20:51
Ответ дляНамакушка
Плоский может быть без кубиков, просто полоски пресса вертикальные. Кубики вообще на любителя на женском теле. Не все их хотят. А небольшой живот это ок
Ну у неё вообще мышц на теле не видно.
Если бы она спортом занялась, то и липосакцию делать не пришлось бы и фигура была бы лучше в разы. Дело ж не в весе, дело в качестве тела.

Білий Лосик• вчера в 21:39
Ответ дляЖинси на дитину
В тому, що людина на загал виклала свої геніталії.. це щось нездорове. Як ексгібіціоністи в інтернеті
Я в шоке, честно. Вчера попалась тоже такая знаток, как общаться с мужчинами. Жаловалась, что очередной ее заблокировал.
Наркоманка тоже попалась, учит счастью и как жить богато. Сама живёт в сарае.

У диетолога вашего трындец, шрам от пластики, откачала жир, абдоминопластика.

И вот они все знают, что другим делать
Україна наше все• вчера в 21:51
Ответ дляЖинси на дитину
Я її не засуджую за зовнішність. Я написала, що вона гарна. Але там видно, я вибачаюсь, волосся на причинному місці. Слідкувала, бо її погляди мені близькі на життя. Це перше фото в такі білизні. Всі інші повністю адекватні
Неадекватна ексбіціоністка. Можна було одягнути нормальну білизну без цих сісьок-пісьок, якщо вже мова йде про схуднення
Намакушка• 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Ну у неё вообще мышц на теле не видно.
Ну спорт нужен это да. Даже если тип фигуры так себе, без талии и бедер, а прямой банан, то спортом хоть улучшить можно. Уже будет не так плохо
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляНамакушка
Спортом можно улучшить любую фигуру. Если не перебор со спортом, конечно.
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляЖинси на дитину
Ну ноги які є.. вона ж не про ідеальне тіло говорить.. сама зараз худне.. і я думаю що у неї ліпідема можливо. А от вибір білизни спірне питання
і щось дуже стрьомне під білизною) Груди гарні, а все що нижче - жах якийсь.