Жинси на дитину• 1 час назад
Сміливість чи дурість?
Слідкую за дівчиною дієтологом. І приємна вона, і речі правильні говорить. Зараз вона набрала вагу і худне в блозі- молодець, цікаво спостерігати.. але вчора виклала відео в білизні. Білизна гарна, вона також.. але я щось не розумію.. там видно тупо все🫣🫣🫣 я відчувала іспанський сором від перегляду. Невже це все для підняття популярності.. це вже якась порнографія
Борщик• 51 минуту назад
Ответ дляНамазюкана нішою
в її пісці зо просвічується на весь інет
Ну їй так подобається, може вона робити те що їй подобається ?
Намазюкана нішою• 50 минут назад
Ответ дляБорщик
А те що ви за нею слідкуєте це здорове? Вас хтось змушує?
Цейсвіт неідеальний як і жінки в ньому
Нездорове це коли всі підряд виставляють однакові писки, сіськи і піськи виглядаючи як аватари. Нездорове це засуджувати жінку за зовнішність .
Цейсвіт неідеальний як і жінки в ньому
відповідь бота який не взмозі вникнути в суть поста
Король дивана• 50 минут назад
Ответ дляЖинси на дитину
В тому, що людина на загал виклала свої геніталії.. це щось нездорове. Як ексгібіціоністи в інтернеті
А який діагноз ви би поставили людині, яка такий сором і розпусту подивилась, поскрініла, зберігала на телефоні, а потім про це створила тему на сторонньому ресурсі о пів на сьому ранку?
Жинси на дитину
• 50 минут назад
Ответ дляБорщик
Ні, це ок. Все ок що не заборонено законом і чого хоче людина. Ми не можемо привселюдно судити людей за їх бажанея.
Автор, от підписана на горе дієтолога швидше за все від відчаю, схуднути не може, сама не ідеальна і тут ще когось виставляє на осуд. Для чого? Що за манери всіх всюди судити?
Не вгадали, у мене фігура ідеальна і на лице. Теж афігенна. Чисто так підписана. Люблю здорове харчування. От тільки тут ви нажаль помилились в своїх припущеннях, в усьому іншому ви праві. Повторю ще раз. Ви в усьому праві, що ви писали
Намазюкана нішою• 49 минут назад
Ответ дляБорщик
Мати волосся на пісці це нормально і природньо так само як і на голові. Ви не знали?
Хоча я думаю що це не волосся, а такий стан шкіри, адже вона схудла на 62 кілограми.
а показуваьи його в відкриту не ноомально
ви не розумієте написаного?
Астоновитесь!• 49 минут назад
Ответ дляБорщик
А вы судите автора темы. Круговорот судей в интернете.
Життє Бентежне• 48 минут назад
Жахливо й огидно таке виставляти. Й соски видно, й волосся видно. Фу.
Борщик• 48 минут назад
Ответ дляЖинси на дитину
Тобто ви вся ідеальна, бігаєте ночами по інсті шукаєте кого б це зранку обггадити? Може у вас з головою щось?
Король дивана• 47 минут назад
Ответ дляБорщик
Я майже впевнена, що автор цієї соромицької теми навіть не жінка😂
Борщик• 46 минут назад
Ответ дляАстоновитесь!
Суддів і суддів суддів
Жинси на дитину
• 46 минут назад
Ответ дляБорщик
Так, можливо. Забула таблеточки на ніч прийняти. Ви знову права. А це ось я, ніби худнути не потрібно, що скажете?
Аноним_1858• 45 минут назад
Ответ дляБорщик
Тобто якщо я маю думку відмінну від вашої, то я бот?
Нічого іншого я від деградовадованої людини не очікувала.
До речі, чому ви взяли її найгірші фото?
Фотошоп
Борщик• 45 минут назад
Ответ дляЖинси на дитину
Та я вже сказала що у вас з головою проблеми. Так воно і є.
Жинси на дитину
• 44 минуты назад
Ответ дляБорщик
Так нажаль і є. Може вже перестанете писати тут?
Аноним_1858• 44 минуты назад
Ответ дляКозачка
Волосы это норм, но полупрозрачные трусы и лифон в эфире это чересчур. У нее же есть какие то дети, родственники, которые все это видят. Одноклассники детей будут говорить: я видел твою маму в трусах?
Точнее почти без
Фрекен бок• 39 минут назад
Ответ дляЖинси на дитину
Это лав лав, из нее счастье так и прет поэтому обзывает всех
Яйцеголовая• 24 минуты назад
Ответ дляЖинси на дитину
А вы вообще уже не отличаете хорошие от плохого,да? Совсем потерялись в этом мире. Толком не знаете где правда где ложь. Что хорошо что плохо..
ЛеньГуглить_правда• 23 минуты назад
Ответ дляБорщик
Тобто ви настирливо просите в мене фото моєї розкішниці?
І після того судите когось за неадекватність))))
Бля,який тошнотік!
Яйцеголовая• 22 минуты назад
Ответ дляБорщик
А может это вы дегродована людина? Вы зачем всех оскробляете и диагнозы ставите? Вас кто-то спрашивал об этом?
Мая твая не панимать• 17 минут назад
Для мене це занадто. Хто б що не казав, а соцмережі- це публічний простір все ж. На вулицю вона б так вийшла? Якщо ні, то це не ок.
Не зви чайна• 14 минут назад
Ответ дляMs. Анонимная
Любитель, на лохов расчитана, еще и с головой проблемы, здоровый человек такое фото не выложил бы
Да й хто на такого дієтолога підпишеться,яка сама собі не може допомогти.Розвод на лохів дійсно
Шлях до зірок• 7 минут назад
Ответ дляБорщик
Конечно. А люди могут обсуждать ее в негативном ключе. Потому что им так нравится.
Обращеница• 6 минут назад
Ответ дляБорщик
Кому-то нравится и член в парке всем показывать, он не имеет права делать то,что ему нравится?
Шлях до зірок• 5 минут назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Это гавгав, она такая же холодцовая жиробасина, вот и впряглась за ту притрушенную полуголую хрюшку.
Шлях до зірок• 4 минуты назад
Ответ дляЖинси на дитину
Эй, это я в молодости, вапчета)))
Там все розмивчато• 4 минуты назад
Ответ дляБорщик
Если отчаянно нужны деньги и публика, то - да
Там все розмивчато• 2 минуты назад
Ответ дляБорщик
Автор имеет право делать что хочет. А у вас что с головой что вы автора судите?
Там все розмивчато• только что
Ответ дляБорщик
Какать тоже нормально