Крем для арбуза• 2 часа назад

Чому жінки після одруження часто перетворюються на обслугу?

Принеси-подай, прибери, туди не йти, з тим не дружи, то не одягай, це не купуй і тд.
Навіщо марнувати своє життя на такий шлюб, на безкінечне прибирання, приготування їжі і тд.
Я ще розумію декрет. Але навіщо в це впрчгатися на довгі роки, обмежуючи себе у всьому, не маючи права голосу, не маючи амбіцій, ото зранку до ночі побут.,. Ну в кращому випадку ще кудись в зал піде, якщо чоловік дозволить.
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Якщо не вони, то хто приготує?
Прислуга

Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Бідна помічниця. Цікаво, що цю жінку заставило піти на цю роботу. Мабуть бажання бути фінансово незалежною від чоловіка і не бути обслугою.
Сто відсотків. Автор юзає чужу людину і сокрушаєтося які нещасні жінки над каструлями
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Як відрізняєте перетворення на обслугу від бажання дарувати любов і турботу рідним?
😂😂😂😂
Ви можете це називати як завгодно, але це обслуга, яка працює за їжу і одяг
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ви бачите різницю між тим, коли жінка хоче це робити і робить, бо це її обовʼязок?
Ми з чоловіком раніше ділили все навпіл, скільки сімей таких, де чоловіки допомагають жінкам в побуті і приготуванні їжі?
Дофіга насправді. Але я роблю це краще і смачніше.
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Напаркуа мені його допомога на кухні? Нехай гроші заробляє.
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляЛепетун
Це дурепи тільки
Ні, це бажання дарувати любов і турботу
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
😂😂😂😂
У вас прислуга працює за гроші. Вас це не турбує. Чому жінка не може сама вирішити що їй від життя потрібно, без вашої цінної думки?

автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Що саме страшно, що не всі живуть з прислугою?
До чого тут прислуга, якщо модна бути в шлюбі і ділити все навпіл, а не погоджуватися на життя обслуги
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
😂😂😂😂
А ви на роботі працюєте не для того, щоб оплатити собі необхідні речі?
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Звісно, краще працювати вдома в себе за їжу і одяг :)
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Нахєра мені це навпіл. Я хочу бути дєвочкою.
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Якщо ви не працюєте а чоловік працює щодня, вмикаємо логіку і відповідаємо на питання як він з вами буде ділити побут? Чи ваші діти чекають коли тато з роботи прийде і нагодує. Ви ж все ділили навпіл?
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Це чоловіки забить своїх дружин за безплатно
А я за це плачу не малі гроші
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Взагалі шик. Не заздріть.
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Не до фіга
Одиниці
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
А я за це плачу не малі гроші
Але ви їздите на її шиї за гроші. Вона так само на вас паше щоб прогодувати себе чи свою родину. Нічого, кухарку не шкода? Що за подвійні стандарти?
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
А я за це плачу не малі гроші
Повірте ми тратимо на свою їжу і одяг більше чим ви платите прислузі.
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Не до фіга
Одиниці
Вам не пощастило з оточенням
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Всі необхідні речі мені купує чоловік

Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Всі необхідні речі мені купує чоловік
Не можете заробити на свої потреби? Як кине вас - що будете робити?
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
А навіщо сидіти вдома, якщо ти можеш пішим на роботу і бути вільнішою.
Я не говорю про родини де в жінки ж вибір, а про родини, де чоловік вирішує, що жінці робити
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Взагалі шик. Не заздріть.
Заздріть?
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ви знецінюєте працю. Немає різниці чия вона, жіноча, чоловіча, якщо вона є, на благо родини, тільки родині вирішувати хто, як, в який час її виконує. Відповідно до умов в яких люди знаходяться. В мене немає грошей на штат прислуги, а їсти я хочу щодня. Як доросла людина я здатна собі приготувати, а якщо мій чоловік на ці продукти заробив своєю працею, то приготую і йому.
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляМне без сахара
Так, зате я не стою над каструлями, а ви стоїте :)
А Я Самая Самая• 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Зустрічне питання, чому після одруження чоловік перетворюється на спонсора, водія, слюсаря, електрика, будівельника, садівника? Він може за свої гроші відпочивати з друзями, бухати в суботу на рибалці і спати з жінками без зобов´язань, а такі знайдуться бажаючі. Чому він не вкладає в авто, чи собі в новий телефон, чи мийку керхер, а утримує своїх дітей і жінку яка до повноліття сидить в декреті? Йому що нех..й чим зайнятись?
Раз в год сантехником? Круто. Бухать? Печёнка сдохнет. Может потому что, женщину любит и все лучшее ей?
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Бо це їхній вибір віддати все в руки чоловіка.
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Заздріть?
Аж тему створили...
Доль Чекомбана• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Всі необхідні речі мені купує чоловік
За вашою логікою у вас побутова інвалідизація.
автор Крем для арбуза • 2 часа назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Дай Бог вам таку ж
Мне без сахара• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
А я не торчу на роботі. Закинула все в мультиварку і вільна.