Крем для арбуза• 53 минуты назад

Чому жінки після одруження часто перетворюються на обслугу?

Принеси-подай, прибери, туди не йти, з тим не дружи, то не одягай, це не купуй і тд.
Навіщо марнувати своє життя на такий шлюб, на безкінечне прибирання, приготування їжі і тд.
Я ще розумію декрет. Але навіщо в це впрчгатися на довгі роки, обмежуючи себе у всьому, не маючи права голосу, не маючи амбіцій, ото зранку до ночі побут.,. Ну в кращому випадку ще кудись в зал піде, якщо чоловік дозволить.
Мусик Пусик• 51 минуту назад
Вы опоздали лет на 100 , такими рассуждениями

Трейдер кріпти• 50 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Тема ниже, мужик выставил условия.
Помидорина• 49 минут назад
Потому что разрешают так с собой обходиться. Боятся потерять мотню
Кинг-Конгша• 49 минут назад
Ви автор теми там де поема в кількох томах розписана де її мужик-чмошник кинув?)
Мне без сахара• 49 минут назад
Просто люди різні. І кожен живе як хоче.
Мусик Пусик• 47 минут назад
Ответ дляТрейдер кріпти
Тема ниже, мужик выставил условия.
Один и тот же автор этих тем
автор Крем для арбуза • 45 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Один и тот же автор этих тем
Яких?
Дайте посилання.

автор Крем для арбуза • 44 минуты назад
Ответ дляМусик Пусик
Хотілося б
Лише покоління, яким зараз 15-25 може щось змінити, тому що я не бачу, щоб дівчата рвалися стояти у плити
Мусик Пусик• 44 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Яких?
Дайте посилання.
Не валяйте дурака
автор Крем для арбуза • 44 минуты назад
Ответ дляПомидорина
Так життя йде
Цій мотні вона може набриднути через років 20
автор Крем для арбуза • 43 минуты назад
Ответ дляКинг-Конгша
Ні.
Не я
автор Крем для арбуза • 43 минуты назад
Ответ дляМне без сахара
Як хоче?
Тобто стояти над каструлями і обслуговувати родину, це бажання жінки?
автор Крем для арбуза • 43 минуты назад
Ответ дляМусик Пусик
Не валяйте дурака
Я серйозно
Пишущаяся• 42 минуты назад
Бо не вміють заробляти гроші
Доль Чекомбана• 42 минуты назад
Зустрічне питання, чому після одруження чоловік перетворюється на спонсора, водія, слюсаря, електрика, будівельника, садівника? Він може за свої гроші відпочивати з друзями, бухати в суботу на рибалці і спати з жінками без зобов´язань, а такі знайдуться бажаючі. Чому він не вкладає в авто, чи собі в новий телефон, чи мийку керхер, а утримує своїх дітей і жінку яка до повноліття сидить в декреті? Йому що нех..й чим зайнятись?
Мусик Пусик• 42 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я серйозно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3844008
Мне без сахара• 41 минуту назад
Ответ дляКрем для арбуза
Як хоче?
А стояти над кастрюлею на роботі в ресторані - це бажання жінки?
Пишущаяся• 41 минуту назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Справжній чоловік на все перелічене перетворюється ще до одруження:)
Доль Чекомбана• 41 минуту назад
Ответ дляКрем для арбуза
Як хоче?
У всіх по різному. Я готую, тому що я їм автор. І якщо я свідомо народила дитину, це був мій вибір, то і дитину я також годую.

Пи Пи Пилюля• 40 минут назад
Кто виноват что выбирают в мужья мудаков и себя не ценят
Мне без сахара• 40 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Так життя йде
Розводяться лиш з тими жінками що не ходять на роботу?
автор Крем для арбуза • 40 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Чоловіку зручно, тому що він отримує все це фактично за пакет їжі.
А найняти домашню робітницю, повара, репетиторів це купа грошей
Доль Чекомбана• 40 минут назад
Ответ дляПишущаяся
І чомусь для чоловіка це перевага, а жінка яка вміє готувати кухарка і їй має бути за це соромно.
Медсестричка• 39 минут назад
А Вы попробуйте создать семью, родить детей и не превратится. Я ненавижу готовить, но вчера варила борщ, потому, что мой ребенок сейчас не ест, плохой аппетит,есть причины. А могла бы собой заняться, или чем Вы там представляете. Любовь к детям сильнее собственного эгоизма, по крайней мере у женщин.
автор Крем для арбуза • 39 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Перечитайте тут писанину.
По перше я не спілкуюсь на російській вже більше 10 років, по друге стиль написання повністю інший,
Доль Чекомбана• 38 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ні він просто поїсть в кафе і це не купа грошей, ще в нього є мама яка готує неперевершений борщ. Отямтесь. за вашою логікою шлюб непотрібен нікому
Сумчатая кошка• 38 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Хотілося б
Чому ви такі впевнені що у всіх так як ви описали? І 20 років тому так не було. У вас описаний найгірший варіант заміжжя, і то це потрібно бути ’фартовою’ щоб так влипнути. Не помітила у своїй сімї, у подруг щоб прям всі були озабочені кастрюлями і чоловіки їх обмежували прям у всьому.
Доль Чекомбана• 37 минут назад
Ответ дляМедсестричка
Сто відсотків. Любов, більша за егоїзм.
Трактор Віка• 37 минут назад
Мамы так себя вели. Модель поведения. Что не понятно?
автор Крем для арбуза • 36 минут назад
Ответ дляМне без сахара
Розводяться з різними, але та, яка не сиділа вдома 20 років фінансово стабільна і захищена.