Крем для арбуза• 1 час назад

Чому жінки після одруження часто перетворюються на обслугу?

Принеси-подай, прибери, туди не йти, з тим не дружи, то не одягай, це не купуй і тд.
Навіщо марнувати своє життя на такий шлюб, на безкінечне прибирання, приготування їжі і тд.
Я ще розумію декрет. Але навіщо в це впрчгатися на довгі роки, обмежуючи себе у всьому, не маючи права голосу, не маючи амбіцій, ото зранку до ночі побут.,. Ну в кращому випадку ще кудись в зал піде, якщо чоловік дозволить.
автор Крем для арбуза • 58 минут назад
Ответ дляМедсестричка
А Вы попробуйте создать семью, родить детей и не превратится. Я ненавижу готовить, но вчера варила борщ, потому, что мой ребенок сейчас не ест, плохой аппетит,есть причины. А могла бы собой заняться, или чем Вы там представляете. Любовь к детям сильнее собственного эгоизма, по крайней мере у женщин.
Я одружена і маю дітей.

Доль Чекомбана• 56 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я одружена і маю дітей.
І? Ви ніколи не готували власним дітям?
Братья Капли• 56 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я одружена і маю дітей.
Заміжня)
автор Крем для арбуза • 55 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні він просто поїсть в кафе і це не купа грошей, ще в нього є мама яка готує неперевершений борщ. Отямтесь. за вашою логікою шлюб непотрібен нікому
Їсти в кафе 3 рази на день дорого.
Той, хто має гроші не перетворює свою дружину на обслугу
Мне без сахара• 55 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Розводяться з різними, але та, яка не сиділа вдома 20 років фінансово стабільна і захищена.
Пахати на роботі, щоб бути фінансово захищеною? Ну сміх і годі. Легше просто відкладати гроші з чоловіковіх заробітків і при розлученні забрати половину майна.
Мне без сахара• 54 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я одружена і маю дітей.
Діти самі собі їсти варять?
автор Крем для арбуза • 54 минуты назад
Ответ дляСумчатая кошка
Чому ви такі впевнені що у всіх так як ви описали? І 20 років тому так не було. У вас описаний найгірший варіант заміжжя, і то це потрібно бути ’фартовою’ щоб так влипнути. Не помітила у своїй сімї, у подруг щоб прям всі були озабочені кастрюлями і чоловіки їх обмежували прям у всьому.
Купа таких сімей, де чоловік качає права і жінка без нього не може навіть труси купити

Мне без сахара• 53 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
У вас маргінальне коло спілкування.
автор Крем для арбуза • 53 минуты назад
Ответ дляДоль Чекомбана
І? Ви ніколи не готували власним дітям?
Я готую за бажанням
А не тому що повинна
автор Крем для арбуза • 52 минуты назад
Ответ дляМне без сахара
В таких родинах жінка не має доступу до фінансів чоловіка
Мне без сахара• 52 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я готую за бажанням
А не тому що повинна
А чому ви вирішили, що жінки які не ходять на роботу готують не за бажанням, а через те що повинні?
Мне без сахара• 51 минуту назад
Ответ дляКрем для арбуза
В яких таких?
автор Крем для арбуза • 51 минуту назад
Ответ дляМне без сахара
У вас маргінальне коло спілкування.
Почитайте хто такі маргінали
автор Крем для арбуза • 50 минут назад
Ответ дляМне без сахара
Тому що обовʼязки в них такі.
Доль Чекомбана• 50 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я готую за бажанням
А не тому що повинна
Тобто діти їдять виключно коли у вас є бажання готувати?
автор Крем для арбуза • 50 минут назад
Ответ дляМне без сахара
В яких таких?
Де жінку перетворюють на обслугу дітей і чоловіка
Мне без сахара• 49 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Тому що обовʼязки в них такі.
Всмислі?
автор Крем для арбуза • 49 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Діти їдять щодня і готує їм помічниця по дому
На границе• 49 минут назад

Доль Чекомбана• 49 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Не можна нікого перетворити силоміць,це вибір. Кріпацтво в нас давно відмінили.
Доль Чекомбана• 48 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
це дуже смішно. У всіх родин є наймані працівники?
автор Крем для арбуза • 48 минут назад
Ответ дляМне без сахара
Всмислі?
Якщо не вони, то хто приготує?
Лепетун• 48 минут назад
Мені 46 років. Ніхто з моїх подруг так не живе.
Мне без сахара• 48 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Як відрізняєте перетворення на обслугу від бажання дарувати любов і турботу рідним?
Доль Чекомбана• 48 минут назад
Ответ дляМне без сахара
От і мені цікаво де та межа?
автор Крем для арбуза • 48 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Так це страшно :(
Як марнується життя жінки
Лепетун• 47 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Це дурепи тільки
Доль Чекомбана• 47 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Так це страшно :(
Як марнується життя жінки
Що саме страшно, що не всі живуть з прислугою?
Мне без сахара• 47 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Бідна помічниця. Цікаво, що цю жінку заставило піти на цю роботу. Мабуть бажання бути фінансово незалежною від чоловіка і не бути обслугою.
автор Крем для арбуза • 46 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви бачите різницю між тим, коли жінка хоче це робити і робить, бо це її обовʼязок?
Ми з чоловіком раніше ділили все навпіл, скільки сімей таких, де чоловіки допомагають жінкам в побуті і приготуванні їжі?