Крем для арбуза• 1 час назад
Чому жінки після одруження часто перетворюються на обслугу?
Принеси-подай, прибери, туди не йти, з тим не дружи, то не одягай, це не купуй і тд.
Навіщо марнувати своє життя на такий шлюб, на безкінечне прибирання, приготування їжі і тд.
Я ще розумію декрет. Але навіщо в це впрчгатися на довгі роки, обмежуючи себе у всьому, не маючи права голосу, не маючи амбіцій, ото зранку до ночі побут.,. Ну в кращому випадку ще кудись в зал піде, якщо чоловік дозволить.
Крем для арбуза
• 58 минут назад
Ответ дляМедсестричка
А Вы попробуйте создать семью, родить детей и не превратится. Я ненавижу готовить, но вчера варила борщ, потому, что мой ребенок сейчас не ест, плохой аппетит,есть причины. А могла бы собой заняться, или чем Вы там представляете. Любовь к детям сильнее собственного эгоизма, по крайней мере у женщин.
Я одружена і маю дітей.
Доль Чекомбана• 56 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я одружена і маю дітей.
І? Ви ніколи не готували власним дітям?
Крем для арбуза
• 55 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ні він просто поїсть в кафе і це не купа грошей, ще в нього є мама яка готує неперевершений борщ. Отямтесь. за вашою логікою шлюб непотрібен нікому
Їсти в кафе 3 рази на день дорого.
Той, хто має гроші не перетворює свою дружину на обслугу
Мне без сахара• 55 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Розводяться з різними, але та, яка не сиділа вдома 20 років фінансово стабільна і захищена.
Пахати на роботі, щоб бути фінансово захищеною? Ну сміх і годі. Легше просто відкладати гроші з чоловіковіх заробітків і при розлученні забрати половину майна.
Мне без сахара• 54 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я одружена і маю дітей.
Діти самі собі їсти варять?
Крем для арбуза
• 54 минуты назад
Ответ дляСумчатая кошка
Чому ви такі впевнені що у всіх так як ви описали? І 20 років тому так не було. У вас описаний найгірший варіант заміжжя, і то це потрібно бути ’фартовою’ щоб так влипнути. Не помітила у своїй сімї, у подруг щоб прям всі були озабочені кастрюлями і чоловіки їх обмежували прям у всьому.
Купа таких сімей, де чоловік качає права і жінка без нього не може навіть труси купити
Мне без сахара• 53 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
У вас маргінальне коло спілкування.
Крем для арбуза
• 53 минуты назад
Ответ дляДоль Чекомбана
І? Ви ніколи не готували власним дітям?
Я готую за бажанням
А не тому що повинна
Крем для арбуза
• 52 минуты назад
Ответ дляМне без сахара
В таких родинах жінка не має доступу до фінансів чоловіка
Мне без сахара• 52 минуты назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я готую за бажанням
А не тому що повинна
А чому ви вирішили, що жінки які не ходять на роботу готують не за бажанням, а через те що повинні?
Мне без сахара• 51 минуту назад
Ответ дляКрем для арбуза
В яких таких?
Крем для арбуза
• 51 минуту назад
Ответ дляМне без сахара
У вас маргінальне коло спілкування.
Почитайте хто такі маргінали
Крем для арбуза
• 50 минут назад
Ответ дляМне без сахара
Тому що обовʼязки в них такі.
Доль Чекомбана• 50 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Я готую за бажанням
А не тому що повинна
Тобто діти їдять виключно коли у вас є бажання готувати?
Крем для арбуза
• 50 минут назад
Ответ дляМне без сахара
В яких таких?
Де жінку перетворюють на обслугу дітей і чоловіка
Крем для арбуза
• 49 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Діти їдять щодня і готує їм помічниця по дому
Доль Чекомбана• 49 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Не можна нікого перетворити силоміць,це вибір. Кріпацтво в нас давно відмінили.
Доль Чекомбана• 48 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
це дуже смішно. У всіх родин є наймані працівники?
Крем для арбуза
• 48 минут назад
Ответ дляМне без сахара
Всмислі?
Якщо не вони, то хто приготує?
Мне без сахара• 48 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Як відрізняєте перетворення на обслугу від бажання дарувати любов і турботу рідним?
Доль Чекомбана• 48 минут назад
Ответ дляМне без сахара
От і мені цікаво де та межа?
Крем для арбуза
• 48 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Так це страшно :(
Як марнується життя жінки
Лепетун• 47 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Це дурепи тільки
Доль Чекомбана• 47 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Так це страшно :(
Як марнується життя жінки
Що саме страшно, що не всі живуть з прислугою?
Мне без сахара• 47 минут назад
Ответ дляКрем для арбуза
Бідна помічниця. Цікаво, що цю жінку заставило піти на цю роботу. Мабуть бажання бути фінансово незалежною від чоловіка і не бути обслугою.
Крем для арбуза
• 46 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви бачите різницю між тим, коли жінка хоче це робити і робить, бо це її обовʼязок?
Ми з чоловіком раніше ділили все навпіл, скільки сімей таких, де чоловіки допомагають жінкам в побуті і приготуванні їжі?