Мамаша в бигудях• 2 часа назад
В кого росте астільба? Потрібна порада...
Я роки 2-3 назад прочитала, які рослини для тіні та замовила діцентру та астільбу. Посадила під деревом разом з хостами, папоротю і т.д.
Все росте, квітне. Тільки астільба якась маленька, ще не разу не квітла.
Я розумію, що тінь, мало сонця... Но вона ж тае любить? Прочитала, що астільбі треба вологу. Тепер додатково поливаю, бо саме над нею дощ не потрабляє.
Може її взагалі пересадити?
ElenaIsaeva32• 1 час назад
В мене росте 1 на тіньовий клумбі( сонце лише годину зранку і ввечері) Це так вона квітла на 1 рік після посадки, маленька і низенька, не знаю така буде і в цьому році чі виросте ще)
Пригощаю кашею• 1 час назад
В тіні їй добре. В мене їх дві. Поливати часто, бо без води їй капець. Може грунт надто щільний, докиньте торфу чи надто багато навкруги інших рослин і вони її забивають.