Фоточки нема• 16 мая в 21:28
Вам би здалось, що між колегами симпатія в цьому випадку?
Просто цікава ваша думка - чи то я збочена тітка чи правда щось нечисто.
Сиджу в опенспейсі і вже який раз спостерігаю за милими теревенями нашого директора і молоденької колеги:
Бачать один одну і обоє посміхаються, дивляться один на одного. Під час діалогу без перестанки жартують і сміються. Постійне спілкування якесь двозначне, з фліртом, при цьому ініціатор він, вона стоїть гигоче. Дотики до неї і її руки. Він постійно про неї говорить коли вона поруч - а вона і те, і те, і те і все це з дитячим захватом. Злегка заікається коли говорить з нею, нечітко вимовляє слова.
Це те, що я помітила.
Цей керівник завдав мені доволі багато неприємностей, тому зробити анонімний дзвіночок в hr відділ можна, якщо щось є).
Це те, що я помітила.
Результат:
вже голосів:
12 (66.67%)
Тобі не здалось
6 (33.33%)
Дружелюбний просто
Xвостокрутелка• 16 мая в 21:29
Ну позвоните и что? Романы на рабочем месте запрещены законодательством?
Фоточки нема
• 16 мая в 21:30
Ответ дляXвостокрутелка
Між керівником його рівня і стажеркою - думаю, що так)
Xвостокрутелка• 16 мая в 21:31
Ответ дляФоточки нема
Норму закона напишете? Он ей зарплату, как себе, поставил? Или ей одной премию на фирме платит за счет компании?
Фоточки нема
• 16 мая в 21:32
Ответ дляЙосип_молодий
А вам какое дело до этого?
Кажу ж, що він гівно і урод)
Може трішки неприємно зроблю анонімною скаргою
Обнимашкина• 16 мая в 21:32
Ответ дляФоточки нема
Кажу ж, що він гівно і урод)
крысятничеством
Фоточки нема
• 16 мая в 21:32
Ответ дляОбнимашкина
пиздец вы стукачка, фу такой быть. надеюсь мужику ничего не будет
Навіть від його дружини законної?
Бойова• 16 мая в 21:32
Ответ дляФоточки нема
Нормальным сотрудникам неприятности не делают. Так что молчите в трубочку, если нужна работа
Обнимашкина• 16 мая в 21:32
Ответ дляФоточки нема
Навіть від його дружини законної?
так это не ваше дело
Йосип_молодий• 16 мая в 21:33
Ответ дляФоточки нема
Кажу ж, що він гівно і урод)
А, месть?
Xвостокрутелка• 16 мая в 21:33
Ответ дляФоточки нема
Навіть від його дружини законної?
Поборник морали? Слава КПСС? Так и скажите: шутят и ржут, глядя друг на друга ))) Вы уж проследите, вдруг они еще в номера ходят в обеденный перерыв
Патриоточка• 16 мая в 21:35
Ответ дляФоточки нема
Керівники такого рівня знають де, з ким і як можна себе поводити. Нічого вам зі стукачества не вигорить. Вам вже писали, що ви виглядаєте жалко зі своєю задумкою?
Xвостокрутелка• 16 мая в 21:35
Славная дорама сейчас выходит на эту тему - Тайный аудит. Рекомендую!
Сяду на шию, дорого!• 16 мая в 21:36
Ответ дляФоточки нема
Кажу ж, що він гівно і урод)
А жена есть? Лучше жене настучите.
Патриоточка• 16 мая в 21:38
🤣 краще починайте до стажерки підлабузничати, бо дивіться, вона ще скоро вашою керівницею стане
Кумедний ґудзик• 16 мая в 21:38
Может вам не показалось, но доказательств у вас нет.
Вы, оказывается, такая мстительная
Не рахую, а вважаю• 16 мая в 21:43
Та скільки ж можна, одне і те саме, не набридло писати? Народ бадьоро реагує, бачу
Знаю бакси• 16 мая в 21:44
Ответ дляФоточки нема
Кажу ж, що він гівно і урод)
Почему вместо HR пишете на советчицу?
Не вмію заміряти• 16 мая в 21:49
Ответ дляФоточки нема
Заздрите, що з нею жартує, а вас терпіти не може?)
Леди Репях• 16 мая в 21:50
Женщины в этом деле разбираются) Скорее всего вам не кажется. Но это не значит, что там роман.
Дайте вподобайок• 16 мая в 21:59
Ответ дляФоточки нема
І за це є покарання?
Дайте вподобайок• 16 мая в 21:59
Ответ дляФоточки нема
Кажу ж, що він гівно і урод)
Ви не краща
Elena-eedc• 16 мая в 22:01
У меня так сотрудники поженились. Два развода и одна свадьба. Сейчас шесть детей на троих. Небольшой коллектив перетрясло, т.к. жена сотрудника наняла детектива и приволокла эти фоточки нам в офис, обвинив всех в сводничестве (директор, на всякий случай, уволил обоих любовников). Её семью не спасло, зато получилась новая.
Фоточки нема
• 16 мая в 22:05
Ответ дляElena-eedc
І що, ви бачили між ними хімію?
Elena-eedc• 16 мая в 22:06
Ответ дляФоточки нема
І що, ви бачили між ними хімію?
О, дааааа. Это заметно любому и сразу.
Фоточки нема
• 16 мая в 22:08
Ответ дляElena-eedc
О, дааааа. Это заметно любому и сразу.
Ну так розкажіть що саме
Може у моїх такого немає то я ще себе підставлю