Кусюче сонечко• сегодня в 09:42
У вас были перепалки со свекровью? Можете вспомнить контекст
В чем была причина?
175см55кг19лет (она)• сегодня в 09:43
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вам зачем? У всех разные свекрови
И у каждой свои тараканы в голове
Кружите меня,кружите• сегодня в 09:46
Потому что лазила в моих вещах, когда я попросила этого не делать, сказала чтобы ко мне мой сын так относился так как я к ней
Губки-уточкой• сегодня в 09:48
Не було. У мене класна свекруха. Краща за мене, я такою не зможу бути.
Love_Love_Love_• сегодня в 09:50
В мене шикарна свекруха інша і не могла виховати мені ідеального чоловіка
Протру пилюку• сегодня в 09:50
Були з другою, але писати не буду, так як людини вже нема. Перша та третя взагалі золоті.
Love_Love_Love_• сегодня в 09:50
Ответ дляГубки-уточкой
О! Я теж
Я только за!• сегодня в 09:51
Причина и контекст - это разное. Моя орала, что я украла дитятку, что сыночка должен ей помогать ’по хозяйству’, в вещах моих лазила, что он не должен деньги мне давать и т.д.
Оце так цабе• сегодня в 09:52
Не было свекрови. Я свекровь, сын женат 5 лет, с невесткой знакома 8 лет, за это время ни разу не ругались, дети живут отдельно.
_Alekssandra_• сегодня в 09:54
У меня были. Её позиция (озвученная) была: вы никто, я мать и все решаю я. Я распоряжаюсь вашим временем, вашими деньгами и т.д.
При этом с моей стороны только то, что я посчитаю нужным. Говорить буду, что считаю нужным и когда посчитаю нужным.
Жили мы отдельно при этом.
Уравнобешенная• сегодня в 09:56
Нет, у меня нормальная свекровь и ни с кем унее конфлитов нет. Я, конечно, не могу быть точно уверена, что она обо мне там про себя думает, но, вслух она ничего никогда не говорила. У сестры мужа( ее дочери) был бывший муж, который с этой сестрой откровенно плохо поступил, даже про него она очень осторожна в высказывания, даже после их развода. Хотя, там мудило то ещё оказалось
Тішуся неперетішуся• сегодня в 09:58
Що я в всьому винна, правда в чому саме так і не пояснила, але в усьому.
Ну і як перепалка : вона візжала матами, а я мовчала.
Экспертиза• сегодня в 10:06
А я ревновала свою к сыну, как родился. Она его вечно на руках носила, баловала и мне казалось малый ее больше любит. Хотела забрать его после года к себе погостить. В общем мы чуть ли не дрались за ребёнка😄 Сейчас смешно, а тогда было не очень...
Фиона Шрековна• сегодня в 10:06
Тільки після народження дитини.
Вона приїхала з іншого міста на саму виписку (я сама запропонувала, чоловік хотів щоб ми з тиждень побули з малечею самі, я трохи відійшла і вже тоді гості, але тоді у неї через роботу вийшло б тільки через місяць).
І тут почався парад непроханих порад у стилі ’як ростили дітей 30+ років тому’. Ну, знаєте, цибулю не їж, огірка не їж, їж халву (якої я не люблю), включіть обігрівач бо 22 градуси - холодно, гуляти з дитиною можна через 2 тижні після виписки.
А, ну ще купу речей після мого чоловіка привезла, і коли я не захотіла це одягати на сина, порадила натягнути на візочок сітку, і на моє питання нащо відповідь була ’щоб твої подружки не бачили, ти ж не хочеш цих речей бо не модні, в так ніхто не побачить, в чому він там’.
Потім були нові серії з вимогами (саме вимогами, бо пропозиція чи порада не передбачають крику коли відмовляєшся) давати воду, вводити приколи в 4 місяці, збивати температуру сумішшю води і оцту, ну і все в такому дусі.
Сину зараз рік, наче відпустило. Дивні поради ще проскакують, але виглядають вони саме як поради, без агресії якщо я кажу ’дякую, але ні’.
Поза тим - нормальна жінка з якою завжди були чудові стосунки, але тут стався конфлікт світоглядів - мого ’моя дитина - мої правила’ і її ’я старше і двох дітей виховала, ти маєш прислухатися’.
Дуже чужа• сегодня в 10:29
Потому что есть у неё доця, которая меня ненавидет, накручивает её регулярно, были присланы обе далеко и надолго
Гладиолус• сегодня в 10:37
Ответ дляФиона Шрековна
Тільки після народження дитини.
Я думаю, що в неї була можливість приїхати пізніше, просто вона своїм обов´язком вважала наставити на шлях істини
У мене така ситуація була з сестрою чоловіка,яка доречі молодша мене на пару років, але народила на рік раніше вважала, що має право давати мені поради. Постійно дзвонила і читала мені моралі,що я все не так роблю, тому в моєї дитини коліки ( чоловік доречі пожалівся), в в неї от все було добре, тому що вона знає як. Через пару тижнів таких тортур я просто перестала з нею спілкуватися. Але там походу в сестри з головою проблеми, тому що зараз і чоловік і його брат з нею обмежили спілкування.
Гладиолус• сегодня в 10:42
Я жила з свекрухою окремо, тому конфліктів не було. Тільки один раз, коли ми були в неї а гостях, був конфлікт з її прибацнутою донькою, і вона зайняла мовчазну прзицію, хоч та була не права а мені було важко на чужій території . Добре,що чоловік повністю підтримав і сказав,що він не буде там знаходитись на секунди. Конфлікт був на його очах і він вважав, що я абсолютно все зробила правильно. Але її можна зрозуміти, вона не хотіла конфлікту між дітьми і тому зайняла таку позицію. Вона доречі була дуже мудра жінка. Всі казали, що.в неї дуже власний і сильний характер, але зі мною вона завжди була лагідна і ніколи не давала непрошених порад, тому була завжди званим гостем в нашому домі і часто бачила онучку.
Шалена красуня• сегодня в 10:54
Казала , що нема таких чоловіків, щоб допомагали з дитиною і готували їсти.
Файна цьоця• сегодня в 11:10
Крупная ссора была даже не у меня с ней а у мужа, я 2 года просто игнорила что она советовала, поддакивая, жили далеко и она не сразу поняла что ее игнорят и решила пожаловаться мужу, он офигет от такого промыва мозга и послал .