Чижик Пижик• 24 марта 2014
Де купити в Києві смачне домашнє вино?
Дайте, будь ласка, наводки. Дякую.
Чижик Пижик
• 24 марта 2014
Ответ дляВиннипуховна
У меня мама делает просто божественное вино но она не продает его.
Заздрю Вам) Мама не хоче підзаробити?
Луковая• 24 марта 2014
У меня муж делает для себя. Это не сложно. В этом году делали абрикосовое и сливовое
Здрасьтенька• 24 марта 2014
Ответ дляЧижик Пижик
Заздрю Вам) Мама не хоче підзаробити?
мы продаем, но мы с Бердянска, своя виноградная арка...
Я тут Живу• 24 марта 2014
і ми самі робимо. продавати нічого, все самі випиваємо. :)
а так навряд чи в Києві хтось вирощує стільки винограду, щоб виготовляти вино на продаж. це хіба тих спитати, хто може з півдня або закарпаття возить, але у мене, нажаль, таких знайомих немає