Радуга-дуга• сегодня в 09:01
Окуліст розповідав мені, як добре мені буде після
Лазерної корекції, але сам чомусь ... в окулярах.
Ну як так?
БеллаДонна• сегодня в 09:05
Ой бля, да не делайте. Можно подумать ему за вас 100500 денег отвалят.
Нашли в капусте• сегодня в 09:07
Сделала в 39, это лучшее решение в моей жизни. ПС. Для лазерной коррекции тьма противопоказаний, странно, что вы не в курсе.
Всюди влазю• 2 часа назад
Мені казали, що через 3-4 дні після корекції вже зможу вийти на роботу (робота з ноутом). Пройшов майже місяць, я не бачу чітко ні на близьку відстань, ні на далеку. На моніторі букви розпливаються (постійно примружуюсь, щоб хоч щось роздивитись, чеки, цінники, етикетки прочитати взагалі не можу), і в даль тільки 60% зараз є. Можливо це мені так ’пощастило’, але я розчарована. Ще трохи маю надію, що з часом стане хоч трохи краще.
Вакцениро Вона• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
Возраст?
Ласую колобками• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
у вас уже біла пресбиопия?
вам ее корректировали линзой?
Моторошні троянди• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
Ого, який у вас досвід... Бажаю, щоби це було тимчасовим і нарешті зір покращився!
Скажіть будь ласка, де робили, в якому місті і в якій клініці? Також дуже хочу, але боюсь страшенно ((
Всюди влазю• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
у вас уже біла пресбиопия?
вам ее корректировали линзой?
Ні, не було. Тільки міопія (-4 обидва ока).
Ласую колобками• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
тоді дійсно дивно, нехай буде все якнайкраще
не засмучуйтесь, все має прийти до запланованої норми
Всюди влазю• 2 часа назад
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую.
Я все ж сподіваюсь колись ’прозріти’, тому місто писати не буду поки що. Читала, що кінцевий результат може бути протягом 6 місяців.
Всюди влазю• 2 часа назад
Ответ дляЛасую колобками
Дякую, сподіваюсь, так і буде
Нашли в капусте• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
Ооо, не поспішайте. Я відновлювалась рівно місяць, а до того я і ридала, і думала, що все, капець. І троїлося, і двоїлося, і розпливалося. Дайте мозку звикнути до нового зору.
Всюди влазю• 2 часа назад
Ответ дляНашли в капусте
Дякую. Якби ж про це чесно попереджали до корекції, я б хоч була до цього підготовлена. А так, працювати потрібно було вже, а я не бачу.
Гостра на язик• 2 часа назад
Ответ дляВсюди влазю
Мій окуліст казала, що це вже варто думати про заміну кришталиків. На мінус накладаються вікові зміни