МУСЯкомарова• вчера в 09:31

Покажіть ваші випускні сукні.

Привіт.
Ми й досі без сукні, донька не знає що хоче))
Ви вже придбали?
Заюшка_хозяюшка• вчера в 10:10
Ответ дляКалинові вуста
До речі прекрасне плаття
Я потом видела в Ютюб что в таком и замуж выходят

Та_все_ок_будет• вчера в 10:11
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Хотела написать , купить фату и можно замуж в нем выходить.
Калинові вуста• вчера в 10:12
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Воно взагалі на всі випадки))
Шкварочка• вчера в 10:12
Ответ дляКалинові вуста
Що це міняє? Це ідіотизм вищого рівня.
Я можу пуховик чи взуття купити за такі гроші, сумку навіть дорожче, але плаття на шкільний випускний це смішно, при чому людина яка це написала не показала саме плаття, а відразу сказала про ціну як єдину характеристику- рагулізм .
Ой, я аж не врималась і пішла дивитись на ту сукню. Вона там одна така, за 67))) Зефірка)
західний_діалект• вчера в 10:14
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Каляка маляка• вчера в 10:15
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Кстати в этом что-то есть, я забрала деньги за выпускной, с парнем пошли в бар и тусили всю ночь это был 2001 год. Мама об этом не знала. Платья у меня не было, была юбка и белая блузка, классуха меня задвинула подальше, в переди шли девочки в бальных платьях. Вот так и вся жизнь прошла шопопало. Моя дочь не такая как я совершенно и я этому очень рада, ей надо ногти и платье и всё другое женственное. Сама на это зарабатывает. Мне этого ничего не надо было, а может и надо было, но не хотелось ничего делать и добиться. Мне нужно чтобы мне только давали. Вот так вот
у вас мысли ’Мне нужно чтобы мне только давали...ну напр.то что выпускной у вас прошел не в том платье, я так поняла вина родителей, то что он так прошел-вся жизнь туда же пошла, потому что ждали сново от кого-то или винили кого-то...а дочь ваша молодець ’Сама на это зарабатывает-захотела, сама заработала , а не ждет ни от вас ни от любовников, поэтому да у нее в жизни все будет хорошо
Та_шо_ж_таке• вчера в 10:18
Ответ дляЯк міряти?
Можете але кому це цікаво
Платье ценой как бюджет на месяц среднестатистической семьи в Украине?

Та_все_ок_будет• вчера в 10:17
Смотрела в Ютубе,как выбирала платье выпусница.Она поехала в салон платьев,перемеряла много платьев и выбрала то,что ей подошло и было в нем удобно и комфортно.
Топтунша• вчера в 10:21
Ответ дляКалинові вуста
Що це міняє? Це ідіотизм вищого рівня.
Я думаю та мама ппц как расстроилась, что где-то аноним так думает

Она точно отдаст платье и дочка пойдёт в том, что вы выберите
Топтунша• вчера в 10:22
Ответ дляКалинові вуста
В мене хороший дохід, але це дурість
Вас обманули
Доход 10500 это не хороший
Сусановна• вчера в 10:23
донька таке купила на дев´ятий клас
https://cher17.com/product/suknya-mini-z-podvijnoy...
Инста_Богиня• вчера в 10:24
Ответ дляЯк міряти?
Сестри донька випускниця в Milla Nova купили, 60000 грн.
А сукня бальна? Чи звичайна вечірня? Чи щось коротеньке? Чому так дорого?
Як міряти?• вчера в 10:24
Ответ дляШкварочка
Звідки ви знаєте яка сама ’ та’
Як міряти?• вчера в 10:26
Ответ дляИнста_Богиня
Ні не бальна
Дівчина висока, струнка, займається бальними танцями, сукня довга по фігурі
Багато переміряла, підійшла саме там
Мафиозная• вчера в 10:27
Ответ дляЯк міряти?
Мне уже интересно, сколько времени и за сколько она будет продавать это платье.
Хотя нет, вру - не интересно
Заюшка_хозяюшка• вчера в 10:28
Такое хорошее
Метелики на душі• вчера в 10:28
Ответ дляdulenok
О господи. Я уж подумала про платья, в котором мы выпускались 😳😳😳😳300 лет тому назад
Я навіть не можу згадати, куди моє ділось?
Як міряти?• вчера в 10:32
Ответ дляМафиозная
Хотя нет, вру - не интересно
Для чого їй його продавати?
Эта_Шикарна)• вчера в 10:33
У моей дочери выпускной в черно-золотых оттенках. Она выбрала нежно-желтое, масляное платье и аксессуары в бежевых, золотых оттенках.

Инста_Богиня• вчера в 10:34
Ответ дляЯк міряти?
Ні не бальна
Багато переміряла, підійшла саме там
Думаю, гарна сукня це завжди потрібно. А колір який? Я на сайті їх щойно подивилася, багато гарних. Але всі весільні, білі.
неДоПриличий• вчера в 10:44
Ответ дляПоказушница
моя сказала,що краще ці гроші вона витратить на гарну шкіряну сумку,взуття, одяг, пальто в універ. а не витратити на сукню, яка нікому не потрібна. я пам´ятаю, що я в школу ходила як-небудь. а от в універ мене гарно одягнули. і витратили купу грошей.
Ну, не все же бедные, как вы.
У некоторых есть деньги и на красивое платье и на другую одежду.
А ещё есть люди, у которых есть деньги , чтобы отметить выпускной и не умереть с голоду, представляете?
Проня_Прокоповна• вчера в 10:45
queen.and.be
тут купляли
Я только за!• вчера в 10:48
Ответ дляМУСЯкомарова
??????????????
не зрозуміла вашого допису
’Ми й досі без сукні’ - хто ми?? Скільки вас на ту одну сукню? Для чого вам усім та сукня?
Лупаю цю скелю• вчера в 10:49
Донька сукню обрала у Зарі за 500 грн, випускний був у Києві в 2021 році, потім у цій сукні фотосесія була на морі, а пізніше ще один випускний в інституті. Де б вона не приміряла наряди, а ця сукня їй личить найбільше, проста, звичайна сукня, в білизняному стилі, чорного кольору
Кашпо• вчера в 10:54
Ответ дляКалинові вуста
Моя сімʼя точно не викидає гроші як лохи на непотріб і не гордиться цим.
Купити сукню чи гарний костюм, який потім можна одягати, це бути лохом ? Не потрібно кидатися в крайнощі, на сьогодні купа можливостей,якщо є бажання. Але й займати позицію - підеш в щоденни штанях - таке собі, кожному своє.
Метелики на душі• вчера в 10:56
Ответ дляВесняний Марафон
Хотела на платья посмотреть, аж одна фотка, информативно👌🏼😆
Моя поки що між цими вибирає, має термін до суботи, більше мої нерви не витримають
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 10:57
Ответ дляМетелики на душі
Ви так ретельно обрізали голову і обличчя, наче на фото - ваша дочка
Метелики на душі• вчера в 11:03
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Це не я обрізала, це такі фото у продавців)
Заюшка_хозяюшка• вчера в 11:04
Cher 17 есть платья
Белая котичка• вчера в 11:12
Ответ дляПоказушница
Київ. Ніяких суконь))) Спідниця і футболка на ост.дзвоник і на тому все. від випускних усі відмовились. 1/3 виїжджає закордон, а у 2/3 вже зовсім інші інтереси. у куми у доньки так само. віддати за сукні по 15 тис ніхто не буде. діти готуються до вступів і до іншого, студентського життя.
Перепрошую, нам ще рік вчитись, але тема актуальна. Розкажіть, будь ласка, що означає 2/3 інші інтереси, і у куми доньки так само, це як? Я не про сукні по 15 тис та вище, я про факт. Діти не хочуть зібратись, ну, щонайменше, наприклад, на шашлик і собі дискотеку якусь у футболках зробити чи подорож, можливо. Чи діти не дружні і ніхто між собою не спілкується і питання в цьому?