Забризкана водою• 1 час назад
Порадьте де шукати бухгалтера, онлайн для фоп? Без найманих, але з чеками
Треба щоб бухгальер налаштував ті чеки, пояснив як реєструвати, що писати
Важко самій розібратись
Чи може бути таук що податкова анулює всі попередні чеки і скаже платити штраф за не вірно вибиті чеки?
Чи податкова лише може накласти штраф на чек який вибито на фактичній перевірці?
Важко самій розібратись