Запароленое одеяло• 15 мая в 09:41

Не можу довіритись бухгалтеру. Вона ніби не знає і з кимось консультується

Я звичайний фоп без найманих. Але іноді працюю з готівкою, бухгалтер плаває в чеках, як правильно оформляти і який вид має бути

Декларації я і так подаю сама, книгу доходів веду - це просто
Але іноді є питання на які вона не може відповісти, і поки вона там десь консультується - я вже сама знаходжу відповідь
Ось наприклад еквайринг, вона доказувала що має бути чек. Рік тому не видала …людина оплатила за послугу на сайті нажавши кнопку
Але ж в мене послуга, при послугах можна без чеку - прийшлось шукати інфу в інтернеті в законі
3 дні не їла, вся на стресі поки не зрозуміла шо я права
Дівчина Гілмор• 15 мая в 09:42
Міняйте буха

автор Запароленое одеяло • 15 мая в 09:43
Ответ дляДівчина Гілмор
Міняйте буха
Вона мене накрутила з тим чеком
Я була сама не своя, не спала не їла. Поки не знайшла інфу
Україна понад усе!• 15 мая в 09:44
Вы берете буха, чтобы быть уверенной, она должна знать ответ на любой ваш, даже самый примитивный вопрос, а не загонять вас в тревожность
автор Запароленое одеяло • 15 мая в 09:47
Ответ дляУкраїна понад усе!
Просто вона в якійсь групі, де всі бухгалтери
І кидає мені фотки про те шо якщо еквайринг то 100% чек
Я це вже потім зрозуміла що це стосується товару а не послуги
Але бляха мене трясло. Я ніби як доказувала їй , ніби вона податкова а я виправдовуюсь чому не зробила чек
ДА да да• 15 мая в 09:47
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вона мене накрутила з тим чеком
Меняйте быстрее, она вам подставляет за ваши же дегьги
В курсі діла• 15 мая в 09:50
Ответ дляЗапароленое одеяло
Она вам жизнь спасла? Вы ей обязаны чем-то? Откажитесь от её услуг и найдите другого
Юлия Крамарева• 15 мая в 09:57
У вас вже є касовий апарат я так розумію,ви видаєте чеки,коли вам оплачують готівкою.
Моя думка така:якби ви приймали оплату за послуги виключно дистанційно за надання послуг онлайн,то у вас би не було б ПРРО,вам його можна було б не використовувати,бо закон від цього звільняє.
Якщо він у вас вже є і ви пробиваєте готівку,то доцільно видавати чек на всі оплати,хоча знову ж таки можна спиратися на закон,який звільняє від застосування ПРРО при наданні послуг онлайн і оплати онлайн.
Але остаточне рішення звісно за ФОП,і ще можете отримати індивідуальну податкову консультацію в електронному кабінеті платника податків по вашому питанню.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 мая в 10:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Міняйте буха
Это очередная тема от автора,она бесплатно пытает бухгалтера
Послушная• 15 мая в 10:17
Ответ дляУкраїна понад усе!
Она должна кметь искать ответы. Невозможно знать все. Но есть такие тревожные, что предпочитают перестраховаться на 100% , и поверьте, они найдут инфу, где говорится,что так и нужно и потом втирают, что ты не прав.

автор Запароленое одеяло • 15 мая в 10:29
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я бухгалтеру плачу 5000 грн в міс
Сусідка знизу• 15 мая в 11:10
Вы не правы.

Поставщики услуг имеют право не выдавать фискальные чеки в том случае, когда принимают оплату исключительно дистанционными способами.

Раз у вас бывает наличка, то под это правило не подходите и чек по эквайрингу выдать обязаны.
Гуру троллинга• 15 мая в 11:16
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я бухгалтеру плачу 5000 грн в міс
Що ви від нас хочете почути? Вас вона не влаштовує? Знайдіть того, хто вас влаштує!
Сова_Ли• 15 мая в 11:56
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я бухгалтеру плачу 5000 грн в міс
Ого, пахне брехнею. Якщо у вас звісно немає десятка найманих. А їх немає, бо і звіт ви сама подаєте, і книгу ведете і 5 тис платите буху
Юлия Крамарева• 15 мая в 11:57
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я бухгалтеру плачу 5000 грн в міс
А що вона у вас робить за такі гроші?Ще й найманих працівників немає.
Оченьценная• 15 мая в 12:12
Чек повинен бути ,читайте правильно . І якщо бухгалтер ще й консультується у інших бухгалтерів .це також плюс ,бо ситуації можуть бути різними. Все знати просто не можливо,краще что раз перевірити інформацію
Без паники• 15 мая в 21:20
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я бухгалтеру плачу 5000 грн в міс
И расценок то таких нет для ФОПов единщиков без наёмной силы. Это нужно иметь работников, быть НДСником чтобы столько платить.
автор Запароленое одеяло • 15 мая в 21:41
Ответ дляБез паники
Мені вона сказала якщо пдв то 15000 в міс
Без паники• 15 мая в 21:46
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ох ничего себе. Интересно, как она клиентов находит при таких расценках.
А за что вы платите ей 5000? Что она вообще делает если и декларацию вы самостоятельно подаёте? У меня ФОпы без работником платят 1000 в месяц. Это при условии что я подаю ещё отчётность с данными по выплатам ФОПам.
автор Запароленое одеяло • 15 мая в 22:04
Ответ дляБез паники
Вона бере з мене 5000 і я можу їй задавати питання
Але відповіді сама знаходжу(

Та никада в жизни• 15 мая в 22:08
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну, так вона права. Фіскальний чек при використанні еквайрингу (оплата карткою, через POS-термінал або інтернет) має бути виданий на повну суму реалізованого товару або послуги. 2Проведення розрахунків через еквайринг (POS-термінал, інтернет-еквайринг, LiqPay, Portmone тощо) без використання РРО/ПРРО та видачі фіскального чека є порушенням законодавства, що тягне за собою штраф у розмірі 100% від суми продажу.
Та никада в жизни• 15 мая в 22:10
Ответ дляБез паники
У мене такі ціни і це стартова ціна. Можете вести самі свій бізнес.
Без паники• 15 мая в 22:12
Ответ дляЗапароленое одеяло
Але відповіді сама знаходжу(
Так и мне ФОПы задают любые вопросы.
Без паники• 15 мая в 22:15
Ответ дляТа никада в жизни
Свой бизнес я веду сама и услуги ФОПам и ТОВ предоставляю, но не по таким конским расценкам. А вы то же берёте 5000 грн в месяц с ФОПа на 2 группе без наёмных работником? Можно поинтересоваться что вы за такие деньги делаете?
Та никада в жизни• 15 мая в 22:18
Ответ дляБез паники
Ви мій клієнт, що я повинна Вам звітувати? У кожного свої розцінки. До мене звертаються ті, які вже добряче обпеклися на своєму досвіді. А поки податкова не виписала Акт, ті борзі і самовпевнені.
Без паники• 15 мая в 22:20
Ответ дляТа никада в жизни
Мне вот интересно стало, может я действительно благотворительностью занимаюсь, если другие бухгалтера за свои услуги берут такие деньги. Или может бы внутренний учёт ведёте и ещё что-то?
Та никада в жизни• 16 мая в 17:18
Ответ дляБез паники
Ви не ціните себе і займайтеся демпінгом цін. До речі, на цьому ресурсі Ви клієнтів собі не знайдете , так що можете писати під анонімом.
Без паники• 16 мая в 17:58
Ответ дляТа никада в жизни
Я и не ищу здесь клиентов. Они меня сами находят. По поводу того что я себя не ценю, то и мои коллеги не берут такие баснословные суммы за обслуживание. И думаю что не много ФОПов найдётся, готовых платить 5000 грн в месяц бухгалтеру.
Та никада в жизни• 16 мая в 18:05
Ответ дляБез паники
Тому Ви тут строчите без аноніма. Якщо для Вас 5000 грн це баснословна сума, то як кажуть тут на Порядниці ’Мне Вас жаль’.
Без паники• 16 мая в 18:18
Ответ дляТа никада в жизни
Мне незачем прятаться под анонимом.
5000 грн не для меня баснословная сумма, а для простого ФОПа на 2 группе. У меня есть клиенты, которые платят и больше 5000, но там уже работники, НДС.
Я не понимаю за что можно брать 5000 в месяц с ФОПа, по которому раз в год сдаётся декларация. Пусть даже налоги вы оплачиваете, контролируете их поступление, отвечаете на вопросы, книгу доходов ведёте. Но это никак не стоит 5000 в месяц.
Та никада в жизни• 16 мая в 20:07
Ответ дляБез паники
Мне незачем прятаться под анонимом.
Ви пишите не під анонімом, бо хочете себе прорекламувати. Це ж як 2х2=4. Думаєте, що сама розумна і хитра. Прямо прайс виклала, розумашка така. Але Ви не перша і не остання, тому старайтесь. Ну, а на рахунок дешевизни, то яка рибка така і юшка. Ви берете кількістю, а не якістю. Всі це спочатку проходять , потім розумнішають.