Прибираю щодня• 2 часа назад

Здесь есть учителя математики и укр?

Если школьник пишет работу контрольную или самостоятельную и в ней столько ошибок, что на тройку не хватает, что делаете?
Дверной_Проем• 2 часа назад
Я не вчитель, але багато подруг в школі і всі знають, що щоб начальство не виколупувало мозок, треба ставити 4.

автор Прибираю щодня • 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
Дякую.
Полонянка SexShop-а!• 1 час назад
Вчитель математики, колись працювала в школі.
Повністю згодна з постом вище - поставити 4 і всім добре.
Дюймовочка• 1 час назад
Граматичні помилки з математики не рахуються, аби вирішено було правильно.
От з мовою складніше.
Звісно буде низький бал
Svitlo_• 1 час назад
Ответ дляПрибираю щодня
Дякую.
Я працювала в школі. В нас ставили оцінку яка вийшла. 1, 2, 3 - була річна аж бігом. Особливо в тих хто екстернат.
автор Прибираю щодня • 1 час назад
Ответ дляДюймовочка
От з мовою складніше.
Звісно буде низький бал
Ну раз 2 бали далі що?

У 2000 з роках ще були вчителі які приймали передачу по 5-7 разів, витрачали свій час, сиділи усі канікули, як зараз проходить коли водійська права отримують.
автор Прибираю щодня • 1 час назад
Ответ дляДюймовочка
От з мовою складніше.
Звісно буде низький бал
Якщо десь який знак попутано +- і буде все залишкове неправильно

Дюймовочка• 59 минут назад
Ответ дляПрибираю щодня
Це математична помилка, а не граматична.
З вами все зрозуміло
автор Прибираю щодня • 16 минут назад
Ответ дляДюймовочка
З вами все зрозуміло
Я це розумію. Що в такому випадку 2 , а далі що ? Скільки разів будет перездавати?