Кому там слова не давали• 1 час назад

Проезд в Киеве 30 грн

❗️У Києві проїзд буде тепер 30 грн, нова вартість почне діяти з 16 липня, — КМДА
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляКарамелька
А з яких пір клацання буквочок на порадниці стало давати результат ?
Тоже не понимаю, зачем вы безрезультатно тут наклацали.

Карамелька• 1 час назад
Ответ дляМастер Клас
Тобто вы х*рню несете да и все.
А ви одні мудрості пишете. Головне, що дієві.
Магиня• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Больше ничего не умеет, кроме как провоцировать
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Ясно, тролль-провокатор
Провокатор купівлі кюаркодів в автоматах метро - це сильно.
Тундиринда• 1 час назад
Интересно, цены под проезд на всё тоже поднимуться?
Карамелька• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Головне, що ви дуже результативно. Вітаю вас!
Шеллар• 1 час назад
Все логічно, ви бачили скільки зараз коштують шпалери? А в істот династія ще недобудована, не все ж донатами та грантами закривати, треба столицю потрясти.

Госпожа Белладонна• 1 час назад
Чекайте, автор, чому ви поперед паровозу? Ви плутаєте майбутній і теперішній час.
Запровадити нові тарифи планують із 15 липня 2026 року після завершення процедур регуляторної політики. А також після консультацій з громадськістю та профспілками.
https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_planuyut_vst...

Не нагнітайте! Ще рано. Фальшстарт
автор Кому там слова не давали • 1 час назад
Ответ дляГоспожа Белладонна

Не нагнітайте! Ще рано. Фальшстарт
Это не фальстарт, это щупают реакцию народа, заглотят или нет
Госпожа Белладонна• 1 час назад
Ответ дляКому там слова не давали
Побачимо. Можливо, як писали тут, хотіли 30, а зроблять 15-20.
В будь якому випадку, те як ви написали не відповідає дійсності - рішення ще не прийнято
Замурмишка• 59 минут назад
Тут всі на авто
Тундиринда• 57 минут назад
Ответ дляГоспожа Белладонна

Не нагнітайте! Ще рано. Фальшстарт
Ой да…да…
Первая пошла та которая пишет не спишите, не факт что будет
А потом вы будете писать, смысл парится всё равно уже приняли?
Кусюче сонечко• 56 минут назад
Да не будет, не нагоняйте
Света С Приветом• 56 минут назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
А нфс? Буде їхати дитина, фізичної картки нема.
Учнівський прикладе. І проїзд безкоштовний
Леди Г• 55 минут назад
Ответ дляТундиринда
Не хватает только тех, кто пишет а вот в Европе цены выше у нас очень низкие….
тим більше,що у нас давно--- ’кінецьепохибідності’.
он опрос тут робили на днях....,то зарплати 40-100 майже у всіх
энциклопУдия• 54 минуты назад
Ответ дляСвета С Приветом
До лоба собі хіба що, бо якщо з іншого міста, то проїзд платний дитині
Люблю кетчуп• 53 минуты назад
Ответ дляКинг-Конгша
Кличко конечно отупел окончательно - сразу в ЧЕТЫРЕ раза поднять, это еще догадаться надо было...
Жадность она такая)))
Госпожа Белладонна• 49 минут назад
Ответ дляТундиринда
Ой да…да…
СпЕшите
ПаритЬся
Ну так у вас ще є час на ’консультації з громадкістю і профспілками’. Картонку в руки, написали на ній свої заперечення, тільки без граматичних помилок, і під КМДА. Ви ж проти?) Ну, то відстоюйте свою позицію!
МЧСница• 51 минуту назад
Ответ дляКарамелька
І те, що витрати ростуть, а зарплати - ні. наступає фінансова жопа, неприємненько
І це ще не прийшла осінь, коли нам комунальні влуплять, тут навіть не варто бути ворожкою. Епоха виживання набирає все більших обертів.

МЧСница• 47 минут назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дівчата, а для гостей міста готівкою можна розраховуватись в транспорті, чи картку треба купувати?
Можна карткою і в метро і в тролейбусах-автобусах, нічого не купувати додатково.
Ну що ви, мамо!• 49 минут назад
Ответ дляКинг-Конгша
Сейчас все покричат и власть милостиво поднимет в 2 раза. И все будут счастливы.
Уходя дверю не хлопать• 48 минут назад
Ответ дляНе будь КакСвета
В комунальному готівкою не можна. Можна будь яку банківську карту прикласти і розрахуватись. Якщо картка з чіпом
А бувають без чіпів картки?
Хочу в БАНю• 48 минут назад
Ответ дляМастер Клас
М-да уж.. И вы считаете это нормально не иметь альтернативы оплаты?
Есть транпортная карта, которую можно купить в метро и пополнять поездки.
Тундиринда• 48 минут назад
Ответ дляМЧСница
Тут местным миллиардершам это не проблема
Госпожа Белладонна• 47 минут назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не щасливі, але, принаймні, не ображені так нахабно. 16 це якось помірно було б за 6 років
энциклопУдия• 45 минут назад
Ответ дляГоспожа Белладонна
Еше в начале короновируса планирували 20. Какие 16. Давно нерентабельно
Ну що ви, мамо!• 43 минуты назад
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вот видите, вы уже согласны платить. Сейчас подраконят и влупят новый ценник.
Света С Приветом• 42 минуты назад
Ответ дляэнциклопУдия
Так якщо з іншого міста, то дитина з дорослим, чи сам буде їхати?
Не зацілована• 42 минуты назад
Ответ дляКинг-Конгша
Ще нічого не підняли, а вже: хто всравсь - Клічко
Госпожа Белладонна• 41 минуту назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так, на 16 я згодна.
Це об´єктивна необхідність і обґрунтоване підняття. Все, що вище - ні