Ищу-брожу• сегодня в 15:00
Чем вы быстро убираете пыль с открытых полок, техники и мелочей, чтобы не тратит
на это полвечера?
Леся Українка• сегодня в 15:10
Кажуть синтетичні піпідастри треба потерти об пакет і він збирає швидко пил як магніт. Махнув по верхам і весь пил на ньому. Все хочу попробувать.
В мене піпідастр з юску. Він як тряпка мохнатка, я трішки зволожую рукою і проходжусь відкрити полицями. Періодично виходжу на вулицю і вибиваю пил, потім знов вологою рукою зможую і далі працюю. Перу милом періодично, він довго сохне. Раз в рік міняю. Це не заміняю вооогу ганчірку звичайно. Але нею довго. Ав мене 150 кв м.
Це моя сама ненависна робота стирати пил, клянусь. Я би підлогу 2 рази помила краще
Леся Українка• сегодня в 15:11
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
влажной сафеткой для уборки...вытерла выкинула..
Це коли пару полок.
В мене діти так можуть стіл собі витерти і полку під лего.
Але весь дім таким маоеньким девацсом промахать, то капец
Нашли в капусте• сегодня в 15:26
Ответ дляЛеся Українка
І я, просто ненавиджу пилюку витирати. Коли вже придумають штуку, що на стіну прибив і вона пилюку всмокчує
Кондуктор троллейбуса• сегодня в 15:32
Один сильно электризуется и я его использую для экранов и глянцевых поверхностей. Другой без электризации снимает пыль и она не распространяется вокруг, остается в пушистости
Черпак_для_фантазий• сегодня в 15:46
Ответ дляЛеся Українка
Це коли пару полок.
не ну если у вас дом 300 кв. и весь обставлен полками, то да наверное сложно..
Леся Українка• сегодня в 15:47
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Не 300, а 150.
Все одно комоди, двері, шафи треба по верхам змахнуть. Не тільки відкриті полиці накопичують пил. З боків він тоже є
Черпак_для_фантазий• сегодня в 15:50
Ответ дляЛеся Українка
Не 300, а 150.
для этих целей, выше девочка прикрепила пушистика на палочке, у меня такая палка, она телескопическая, я ей паутину убираю и смахиваю пыль, на ТЕМУ брала за копейки, очень удобно, но у меня потолки 2,6, мне норм..