Фокус-Покус• вчера в 17:53
Підписалась на закриті групи бухгалтерів, форуми- а там бухгалтер мене впізнала
А я там активно дізнаюсь те що мені треба
Наприклад є група по чекам- 1000 грн в міс плачу і питаю, група у фейсбуці
Так само і на форумах, консультанти за 1000 грн
Бухгалтеру я плачу 1000 грн в місяць але вона мені так широко проблему не відкриває як в тих групах
Я їй наводжу приклади і тд- а вона каже шо погано що я там скрізь сиджу. Маю довіряти лише їй, а я шастаю по форумах
Я не права?
Гравіцапа• сегодня в 13:38
Ответ дляФокус-Покус
За те що взяла кошти без чеку
За те,що взяли кошти без чеку може бути в двох випадках:або це була контрольна закупка або на вас хтось пожалівся з покупців за невидачу чеку.
Тепер вже у вас 1000 грн стало буху,а було 5000,щось ви якось путаєтесь)