Весёлая морковка• сегодня в 18:31

Ліцей "Домінанта", початкова школа, відгуки

Вітаю! Поділіться, будь ласка, відгуками про початкову школу ліцею "Домінанта" Дніпровського району.
Молодший син йде в перший клас. Думали в "Домінанту", бо кажуть що сильніша програма, ніж у звичайних школах, та й багато дітей із нашого садочка йдуть туди. Син добре підготовлений: читає, рахує, знає трохи англійську. Розумний, але не дуже амбітний, трохи сором’язливий. Ми ходили туди на співбесіду, сина прийняли, але враження від директорки та й спілкування з нею скоріш негативне, після цього чула ще неоднозначні відгуки про атмосферу та ставлення до дітей. Коротше, є сумніви, чи варто туди йти.
В якості альтернативи розглядаємо звичайну гімназію біля дому (є хороші вчителі, та атмосфера всередині доброзичлива).
Буду дуже вдячна за реальні відгуки.
Потринділиця• сегодня в 18:32
Молодшу школу потрібно обирати по вчителю.
Як на мене, то 246 школа на кіквідзе набагато краща за домінанту,

Пацелуйнитуда• сегодня в 19:04
Вчилася там, коли це була звичайна 204 школа,мені все подобалось і клас наш був дружній.Є чемпіон світу,викладачі Шевченка, Політеха та Драгоманова, лікарі, музиканти,підприємці,і просто хороші люди, навіть міс Києва є.Якби жила поруч,то дитину також би віддала туди.Але як там справи,коли вона стала ліцеєм,я не знаю.Років 10 назад були досить неоднозначні відгуки.
Зайченя• сегодня в 19:29
Такие советы дают странные. Где Киквидзе и где Доминанта..Вы, автор, ищите ближе территориально . Тревоги, забрать ребёнка ближе от дома, прибежали и забрали. Ну и добираться куда-то далеко тоже квест, рано встать , довезти потом забрать и тд