культУра• вчера в 21:39
Вас запросив симпатичний вам чоловік на побачення, про що говорити? ))
Дівчата, поділіться, будь ласка, про що розмовляєте на побаченнях? Якщо ще мало знайомі і нема спільних хобі чи інтересів? Як не промовчати весь вечір, але і не сказати щось дурне)) Сто років не ходила, нервуюсь.
Броніки для Моніки• вчера в 21:39
Якщо у вас нема нічого спільного, то і нема сенсу продовжувати
Хата на мати• вчера в 21:40
О себе рассказываю, обычно я все таки выбирала мужчин по интересам . Так же обсуждала и видение отношений
Пописанная парта• вчера в 21:41
Вам взагалі ця людина нічим не цікава? Ви нічого про нього не знаєте - можна говорити, про що завгодно.
Незламна• вчера в 21:41
Это ж свидание, а не женский стендап. Пусть он и говорит, а я буду внимательно слушать и оценивать товар. Если мужчину надо развлекать - мне это зачем?
Злюсь до кипіння• вчера в 21:43
Ну промолчите, ну ляпнете, и что? Планета остановится? Сходите еще на 50 свиданий, чай не последние штаны в стране
Неваляшкина• вчера в 21:45
Вы идете на свидание, чтобы не только увидеть, но и узнать о человеке много всего. Спрашивайте, анализируйте, наблюдайте. Топ вопросов можно посмотреть в гугле или спросить у ИИ
культУра
• вчера в 21:47
Ответ дляХата на мати
а що про себе розповідаєте? Щось цікаве з життя, веселі моменти?
Так, про бачення стосунків, важливо.
Не знаю чи є інтереси з тих що знаю, можливо щось не знаю покищо)
Так, про бачення стосунків, важливо.
культУра
• вчера в 21:49
Ответ дляПописанная парта
на каву запросили з іншого відділу. Тому з того що знаю поверхнево, у нього інші інтереси, це якраз той момент коли буду взнавати більше людину, але і себе хочеться гарно показати)
Пез Году Неделя• вчера в 21:49
Ответ дляХата на мати
Видение отношений? На первом свидании? Та ну)
культУра
• вчера в 21:51
Ответ дляSgreen
Дивно. А на основі чого ви познайомилися? Тобто взагалі ніяк не говорили один з одним?
він з іншого відділу на роботі, я там новенька у компанії. Просто у нас відділи різні, та й про роботу не хочеться на побаченні розмовляти
культУра
• вчера в 21:51
Ответ дляНеваляшкина
дякую!
Пез Году Неделя• вчера в 21:51
Автор, не бойтесь говорить много) Большинство мужчин любят болтушек-хохотушек) Говорите об интересах, друзьях, детстве. Спрашивайте его и будет диалог. Не исключено, что тема сама найдётся, и вам вообще не придётся думать. Удачи!
Кстати, путешествия - тоже классная тема)
культУра
• вчера в 21:52
Ответ дляПез Году Неделя
дякую!
Бесконечность-не предел• вчера в 21:55
Ответ дляПез Году Неделя
шо за маячня? більшість нормальних чоловіків якраз і терпіти не можуть болтух, жінки взагалі не повинно бути багато.
Ответ длякультУра
Інший відділ і спільна робота це не причина, щоб не мати тем для розмов. Перше побачення буде можливістю познайомитися. Не накручуйте, але і будьте простіше. М´яч зараз в його руках, тож ініціатива за ним. Від вас очікується привітність і не кам´яне обличчя. А далі може вас так все зацікавити, що і зупинитися не зможете
Млинець Мій• вчера в 22:02
Ответ длякультУра
Так, про бачення стосунків, важливо.
Меньше рассказывайте больше расспрашивайте, слушайте и делите на 2 , а куда пойдете?
культУра
• вчера в 22:06
Ответ дляМлинець Мій
запросив на каву та поїсти після роботи у п´ятницю, близько є кафе хороше
Я теж схиляюсь більше мовчати, але я така по природі інтровертна
Хата на мати• вчера в 22:08
Ответ дляПез Году Неделя
Ну не наших, а относительно того, что ищет человек, например, меня интересовали только отношения, никаких потрахушек и тп.
Мишка-шалунишка• вчера в 22:09
Когда то попадался список вопросов для интересного первого свидания или для интересного разговора при бессонной ночи, простые вопросы, но вполне мне тогда понравились, поищите в поисковике или тикток/инстаграм. Иногда действительно теряешься в какой-то момент и не знаешь, что сказать и те вопросы могли бы вам помочь убрать молчаливую паузу.
Хата на мати• вчера в 22:09
Ответ длякультУра
Так, про бачення стосунків, важливо.
У мння не было с этим проблем, у меня много увлечений, поэтому о себе я могу часами говорить, наоборот контролировать себя надо
Прилипало• вчера в 22:55
А так невозможно придумать темы. Разговор или идет или не идет, если будете придумывать, то темы быстро закончатся. Просто начните с базовых вопросов мужчине и поддерживайте разговор, пусть он рассказывает вам
Не пириживай• вчера в 23:23
Ответ длякультУра
Будьте собой, не пыжьтесь произвести впечатление - это чаще отталкивает.
Бабо-лебідка• вчера в 23:41
Ответ длякультУра
зайдете в кав´яргю, будете обирати каву і до кави то. обсудіть смаки хто що любить і не любить, яку каву, які круасаеи чи тістечка, чи був уже тут чи ні і як йому ця кав´ярня, затишна атмосфера, що подобається що ні. Плани на літо, куди у відпустку якщо планується; якщо є діти то дітей- в табір, чи щось таке, як добре що школа закінчилася нарешті передих. На першому побаченні стосунки обговорювати це щось трохи загадтотяк на мене. Вам ще їх ніхто не пропонував і не подразумевав щоб от так зразу.
культУра
• вчера в 23:46
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую за поради! Ну так, це просто як кава покищо, теж думаю про стосунки питати, це показувати, що мені горить або більше потрібно, наче підставлятись)