Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Випускний на природі у старшої дитини, хочемо взяти ще меньшого 10 років, платит
Платити за меньшого як і за всих?
Ціна питання 1850 грн з людини. Нас їде -тато, мама, випускник!
Дорога на природу - це ще +- 1000 грн
Меньшого брати з собою?
Вилазка з 12.00 до 21.00 год
1330 стіл, 320 музика + ведуча, 100 грн подарунки на конкурси, 100 грн оренда альтанки
питання за їжу, він їсть ні шашлик, ні цезар, які будуть в меню, але і контролювати це ніхто не буде, тому однозначно сказали платити
як би в цій ситуації поступили?
щоб ви
Дорога на природу - це ще +- 1000 грн
Меньшого брати з собою?
Вилазка з 12.00 до 21.00 год
як би в цій ситуації поступили?
щоб ви
Мальчун-задирун• 1 час назад
Ответ дляМию вікна у мороз
Блін, ну камон! Нащо там менший? Уявляю, як буде соромно старшому. Ви б ще бабусь з дідусями покликали. Песика хоч не берете?
Ви думаєте, на випускний не беруть песиків?
Ще й не одного.
Бідося• 1 час назад
В 10 лет уже дети нормальные порции едят. Понимаю, почему посчитали как за взрослого. Не понимаю, зачем выпускникам на праздновании дети.
Мию вікна у мороз• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Ще й не одного.
Це трешак. Лютий
Мальчун-задирун• 1 час назад
Ответ дляПолБатона
Бедньіе вьіпускники... Идти на праздник с таким ’прицепом’...
Бабка, рєпка, жучка і молодший брат
НаливайКа• 1 час назад
Ответ дляМию вікна у мороз
100%. У доньки на випуску не було ні однієї молодшої дитини, тільки випускники і батькі. Хоча майже в кожній родині є молодші діти, у деяких і по двоє молодших. Песиків теж не було
Сіточка• 1 час назад
Ответ дляЕдинорог помог
Я даже не помню, были ли в ресторане родители с нами
В 1997 году был выпускной.
Отмечали в актовом зале школы , 3 класса.
Родители отмечали в кабинете с классной.
Потом катались на яхте , приплыли на остров и там встречали рассвет. В классе было 17 человек, дружим до сих пор. Не представляю как можно отмечать выпускной с родителями.
Пузата Хата• 1 час назад
Думаю нужно организаторов обязательно пригрузить кулинарными предпочтениями каждого члена семьи. И если на месте выяснится что шашлык будет невкусный - попросить вернуть затраченную сумму, ну хоть половину, за шашлык неудачный.
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
У нас в классе было, что если семьями, то брали всех
Спросите у старшего хотел бы, чтобы его брат/сестра там был
Вишиванка• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
це як сімейна вилазка за місто
в класі їдуть всі з батьками,лише троє їдуть самі
У мене питання-на чому ви їдете за 1000 гривень на природу?
Ну що ви, мамо!• 1 час назад
Ответ дляПузата Хата
Жиза
ГЛЮкоза• 1 час назад
До чого тут їсть не їсть. Моя випускниця не їсть, але я плачу за неї. Відповідь очевидна - берете - платите. Або лишаєте вдома.
ДА да да• 1 час назад
Ответ дляМию вікна у мороз
За що соромно? 👀
Леди Г• 1 час назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Дайте ребёнку отдохнуть от младшего. Ему там и Вас хватит, чтобы не расслабиться.
Пусть этот день станет днём старшего ребенка.
Залізний кіготь• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
ліс, річка, йому відпочинок теж
але я вагаюся, йому дійсно може бути сумно
хоча там буде ще знайома йому дитина 12 років
Так організуйте відпочинок теж, а не на свято старшого всю сім´ю приводити. Це ж випускний.
Ви в старшого взагалі спитали, він хоче бачити молодшого там?
Лукава_Кiшка• 1 час назад
Выпускной у одного человека, зачем тащить туда всю семью? Возьмите ещк бабушек и дедушек. По теме: конечно платить.
Бабця в мештах• 1 час назад
Або платіть, або сидіть дома, ніхто рахувати і контролювати хто що з´їв чи не з´їв не буде
Леди Г• 1 час назад
Ответ дляБідося
А ещё по наблюдениям, то те кто ’я ничего такого не ем’ обычно топчут больше тех, кто официально ест)))
Но считаю, что младшему ребенку на празднике не место, даже если за него заплатить. Это день старшего ребенка
Мию вікна у мороз• 1 час назад
Ответ дляДА да да
За що соромно? 👀
За те, що батьки притягли малого. Чи ви не знаєте, як вони в такому віці реагують? Старшого будуть однокласники підколювати 100%
Залізний кіготь• 1 час назад
Ответ дляБідося
Я пропустила щось, молодшому 10 років?
Хлопці в 10 років їдять більше, ніж деякі випускниці в 16-17.
Я думала там ясельна група. В 10 років звичайно, що платити і за їжу і за транспорт.
Леди Г• 1 час назад
Ответ дляМию вікна у мороз
Не думаю, что современные дети подкалывают за наличие младших братьев и сестер. Не замечала такой тенденции в подростковом обществе сейчас
Но это отвлечение внимание от ’виновника торжества’-выпускника. Старшее дети и так часто чувствуют себя неприоритетными с появлением младших детей, так ещё и на значимые события младшего тянуть зачем-то.
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
У нас на выпускном тоже выезжали на природу .
Дети от родителей сидели отдельно.
Родители прибухивали.
Дети естественно нет.
Даже меню было разным ..
Дети поели и играли в игры , танцевали.
Родителей нельзя было оттащить от стола . Постоянно ели и пили ))).
Мне не понравилось. Не люблю компанию не знакомых мне людей.
На счёт вашего меньшего ребёнка, я бы его не брала.
Лучше эти деньги отдайте меньшему. Он найдёт куда их потратить.
Я не думаю что он наест на 1000 гр )
В таком возрасте можно и самому дома остаться.
Дети от родителей сидели отдельно.
Родители прибухивали.
Дети естественно нет.
Даже меню было разным ..
Дети поели и играли в игры , танцевали.
Я не думаю что он наест на 1000 гр )
Бідося• 1 час назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Я пропустила щось, молодшому 10 років?
Да, это прямо в заголовке написано
Залізний кіготь• 1 час назад
Ответ дляБідося
Да, это прямо в заголовке написано
Побачила вже.
Слово менЬшого очі засліпило. Сорі за неуважність.
Хитрушка-чекушка• 1 час назад
Я вже давно не розумію, навіщо батьки на таких гулянках, тим більш інші члени родини. Якщо когось з собою і брати, то платити, як за повноцінного відпочиваючого.
Хитрушка-чекушка• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Бабушки теж їдуть
Минулого року у молошої сестри був випускний. Так було дві бабусі у її однокласниці. Ото жесть.І новоспечені відчими, і менші діти.
Залізний кіготь• 1 час назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
А сусіди? А дядько з тіткою?
Таке щось.... В хрещені в стрічках ’хрещений батько’, ’хрещена матір’?
Аж невдобно, як можна було не запросити родичів?
Лупаю цю скелю
• 19 минут назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Я пропустила щось, молодшому 10 років?
Діти ж різні
Мій малий худий, їсть дуже погано, не розумію вашого сарказму, таке...
Залізний кіготь• 16 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Діти ж різні
Та різні. Але, наприклад, проїзд безкоштовний до 6 років, незалежно від ваги та інших умов.
Сарказму, до речі, не було. Привести 10 річку на чуже свято, ще і не заплатити за це, це жлобство.