Лупаю цю скелю• сегодня в 10:08
Випускний на природі у старшої дитини, хочемо взяти ще меньшого 10 років, платит
Платити за меньшого як і за всих?
Ціна питання 1850 грн з людини. Нас їде -тато, мама, випускник!
Дорога на природу - це ще +- 1000 грн
Меньшого брати з собою?
Вилазка з 12.00 до 21.00 год
1330 стіл, 320 музика + ведуча, 100 грн подарунки на конкурси, 100 грн оренда альтанки
питання за їжу, він їсть ні шашлик, ні цезар, які будуть в меню, але і контролювати це ніхто не буде, тому однозначно сказали платити
як би в цій ситуації поступили?
щоб ви
Дорога на природу - це ще +- 1000 грн
Меньшого брати з собою?
Вилазка з 12.00 до 21.00 год
як би в цій ситуації поступили?
щоб ви
Лупаю цю скелю
• 1 час назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Та різні. Але, наприклад, проїзд безкоштовний до 6 років, незалежно від ваги та інших умов.
Сарказму, до речі, не було. Привести 10 річку на чуже свято, ще і не заплатити за це, це жлобство.
У нас формат родинного свята, всі їдуть родинами.
Я переживаю, щоб моя старша дитина не відчувала, що у всіх батьки приїхали з ним, а ми ні
І де жлобство?
Я дивуюся чого ви не розумієте питання - замовити меню яке не їсти і платити, за то не жлоб...нда
І де жлобство?
Залізний кіготь• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
І де жлобство?
Ну вас сто раз запитали, чи старший хоче, щоб ви брали молодшого? Ви ж під анонімом, напишіть чесно.
Ну і стосовно жлобства: ніхто не буде звіряти хто скільки з´їв. Мами можуть бути на дієті, а чиїсь хлопці їсти в три горла, підліткам це притаманно. Багато хто має свої харчові особливості, але під них ніхто не буде підлаштовуватися під кожного.
Тому кажу як є: якби хтось привів 10 річного хлопа на свято і відмовився за це платити, я б вважала це жлобством і безкультурністю.
кураГАЛЯ• 1 час назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
ліс, річка, йому відпочинок теж
але я вагаюся, йому дійсно може бути сумно
хоча там буде ще знайома йому дитина 12 років
А його самого питали, чи хоче він туди їхати? Що йому там робити? Це вже здоровий лоб ,а не маленька дитина, звичайно платити нарівні зі всіма.
Яйцеголовая• 1 час назад
Взяти меншого на урочисту частину вручення атестатів. А от на природу вже їхати лише випускникам. Бо малому буде сумно і, звісно, за розвагами він піде до старшого брата/ старшої сестри. Навіщо псувати випускнику свято?
Залізний кіготь• 1 час назад
Згадала як бачила типу в тредс, що три подруги, одна з яких з дитиною, поїли в кафе, а потім яжемать вимагала ділити чек на трьох, а не на чотирьох. Бо дитина ж не заробляє ще.
Думала, це для охоплення переглядів, але зараз починаю сумніватися.....
Налитое яблочко• 58 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
І де жлобство?
там же не порционные блюда?
Шведский стол будет? честно договориться за ранее относительно детей с организатором
ПрипоРошенная• 58 минут назад
Ответ дляБритоножка
Оті троє зможуть відпочити краще всіх і насолоджуватися випускним)
Не смогут. Чужие родители и мелкие дети все равно будут напрягать
УжеВотДа• 43 минуты назад
Ответ дляПолБатона
Бедньіе вьіпускники... Идти на праздник с таким ’прицепом’...
УжеВотДа• 39 минут назад
Ответ дляЛапка
Не вважаю за потрібне на випускний тягнути меншу дитину, це недоречно. Це свято старшої дитини і ваше. Може ще на пологи до доньки його потягнете? Ну а шо
Я вообще не понимаю мам, которые считают что все их дети это одно целое. Праздник у одного ребенка, но идти на него должны почему то ВСЕ дети из семьи.. тоже самое касается приглашений на дни рождения.
Когда например друг приглашает одного ребенка, но мама подкидывает и всех остальных своих детей. Так как считает что все ее дети это одно целое.
Тема с младшим ребенком на выпускном у старшего и нужно ли платить за младшего - это вообще бред. На месте организаторов я бы взяла как за полноценного взрослого.
Потому что любителей заплатить за одного человека, а прийти вдесятером хватает. Не люблю хитрожопых.
УжеВотДа• 38 минут назад
Ответ дляЯйцеголовая
Отличный совет, но автора он не заинтересует.
УжеВотДа• 34 минуты назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
І де жлобство?
Якщо всі їдуть родинами, то кожна родина платить за кількість людей в сім´ї. Якщо 5 приїдуть, то за 5 заплатити, якщо 3, то за 3х.
А заплатити за двох наприклад і приїдуть п´ятеро з сім´ї то справжнє жлобство.
Якщо дитина 3 роки їде - це одне. А 10 річна це зовсім інше. Тому у Вашому випадку платити потрібно за кожного поїхавшого.
Але я не розумію навіщо меншого тягнути на випускний до старшого. Не псуйте старшому свято.
Хропочка з гривкою• 28 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
І де жлобство?
В эту стоимость входит не только еда.
У Вас небольшой выбор:
берете-платите. Не хотите платить, младшего не берете.
У Вас небольшой выбор:
Анти-анонім• 31 минуту назад
Ответ дляБритоножка
Читаю автора і враження, що батьки знайшли причину для свого гульдибану
УжеВотДа• 27 минут назад
Ответ дляПрипоРошенная
Если бы я была выпускником - я бы не поняла приехавших одноклассников с младшими братьями и сестрами. Это праздник для взрослых детей. Я бы будучи в 11 классе не поняла зачем на мой выпускной понаехала младшая школа в виде младших братьев и сестер.
Как мама, которая оплачивает выпускной старшему ребенку я бы не поняла формата праздника, на котором будет скакать детский сад и путаться под ногами. И постоянно ныть что что-то не так. Я бы просто подумала над участием в этом празднике в принципе. И мой ребенок тоже. И что это за выпускники, которые согласны гулять с малышами?
Анти-анонім• 28 минут назад
Ответ дляМальчун-задирун
Ви думаєте, на випускний не беруть песиків?
Ще й не одного.
Не випускний, а циганський табір
Залізний кіготь• 27 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
А хто їх питає? Може для них присутність малечі взагалі ’сюрприз’?
ПрипоРошенная• 27 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
У нас на выпускном были только выпускники. Такого формата с мамами-папами-сестрами-братьями тоже не понимаю
УжеВотДа• 25 минут назад
Ответ дляПрипоРошенная
И у нас на выпускном были только выпускники и родители. На торжественную часть приходили и другие члены семьи, но на гуляние в ресторан ехали только родители и выпускники. Я ж говорю, будучи выпускником я бы вообще не поняла прикола в виде путающихся под ногами чужих младших братьев и сестер из младшей школы. Это праздник взрослых.
ПрипоРошенная• 23 минуты назад
Ответ дляУжеВотДа
Та если родители едут,в принципе и младшие не помешают
Залізний кіготь• 23 минуты назад
Ответ дляНалитое яблочко
там же не порционные блюда?
Навіть якщо порційні також будуть ( на природі, ага, да), з 12 до 21 години плюс дорога молодший автора не їстиме? Не розважатиметься?
УжеВотДа• 20 минут назад
Ответ дляПрипоРошенная
Если бы нам предложили такой формат праздника, мы бы отказались и все. Но у нас адекватные все, надеюсь до такого не додумаются.
Анти-анонім• 19 минут назад
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я вже давно не розумію, навіщо батьки на таких гулянках, тим більш інші члени родини. Якщо когось з собою і брати, то платити, як за повноцінного відпочиваючого.
Я за плечима маю 4 випускних, це не рахуючи свого власного
різні населені пункти, різні школи і навіть країни. Ніде не бачила подібного збіговиська циганський таборами від мала. до велика. Максимум, це кілька батьків в ролі наглядачів і в допомогу класним керівникам
УжеВотДа• 19 минут назад
Ответ дляАнти-анонім
Я тоже в шоке. Даже хочется увидеть тех выпускников, которые согласились на такой формат праздника)
Анти-анонім• 15 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
’Поїхавшого’ в контексті теми заучить неоднозначно
Анти-анонім• 13 минут назад
Ответ дляПрипоРошенная
’То вже всьо одно...’, як в пісеньці відомій)))
Лупаю цю скелю
• 7 минут назад
Ответ дляУжеВотДа
Зацікавить
всім дякую
Лупаю цю скелю
• 5 минут назад
так, виводи:
- залишити дитину вдома, коли всі їдуть родинами - це норм
- заплатити за те, що не їв/пив - норм
всім гарного, головне мирного дня!
- заплатити за те, що не їв/пив - норм
всім гарного, головне мирного дня!