Горлаю зрання• 1 час назад

Чи зустрічали ви чоловіків, які б віддали перевагу догляду за дітьми?

А не зароблянню?
Наприклад, поки дитина маленька, ще не ходить в садок, потім період адаптації і т.п.
Я була знайома з такою родиною, дружина була айтішниця, а чоловік терміново не працював (підробляв) сидячи з дитиною і взявши на себе побут. Вони були достатньо впеввнені у собі і зі сторони ситуація виглядала гармонійно.
І мені цікаво, наскільки б це було розповсюджено, якщо б вважалося нормою у суспільстві?
Зробіть вибір:
вже голосів: 28
Знаю таких чоловіків
Не знаю таких чоловіків
Результат
Эта_Шикарна)• 1 час назад
О, это ж я. Айтишница с мужем домохозяином.

Христя в тiстi• 1 час назад
Из всех знакомых только одна посадила мужа в декрет. В итоге всё равно наняли няню
Щас ухожу• 1 час назад
знаю сім´ю де вона працює він у декреті з трьома дітьми і вона зараз вагітна четвертим. Вони дружна і щаслива сім´я. Але це Канада.
Сусідка знизу• 1 час назад
Мой муж почти 3 года был в декрете с двойней, он мой герой
Мама Чели• 1 час назад
проголосовала что не знаю, но вспомнила одну такую семью, женщина родила, пол года декрет и на работу, руководящая должность, муж в декрете, номально, живут до сих пор, ребенок уже в 3 классе, но жена в этой семье глава..
Чупокабра• 1 час назад
Знаю як почалася віцна чоловіка прилаштували в школу трудовиком, де зп копійки, відповідно, заради відстрочки. Він там до 14 год. Якраз дочка в садочку.
Дружина заробляє добре.
То він бере лікарняні, взяв на себе побут .
Щаслива нормальна сім´я. В пріорітеті бути разом і все
Чупокабра• 59 минут назад
Ще згадала сім´ю, де 3 дітей. Дружина неонатолог. Вона ні дня не сиділа в декреті ні з ким. Чоловік всіх підняв і ніколи не працював, помагала її бабуся трохи (прабабуся дітям)
Більше того, дітей вона не любила на стільки , що готова була брати всі зміни, аби менше вдома знаходитись. Її вони дратували.
Хоч вона і рекомендувала всім мамам якомога довше годувать грудьми дітей, сама ж ще в пологовому випивала таблетки для подавлення лактації. Першу дитину родила сама, а потім 2 кесарево, бо їй просто не хотілось це знов переживать.
І аона норально заробляє,їм хватає, живуть добре

Леплю из пластилина• 56 минут назад
Мій чоловік працював з дому, а я на іншому кінці міста.
Тому його вихователька в садку, а потім і перша вчителька знали, а мене-ні)
ГейСюда• 37 минут назад
Мой муж без проблем мог бы заниматься ребенком не хуже, чем я. Но я не смогу зарабатывать столько же, как он
Так что он сидит с ребенком, когда я с сестрой езжу отдыхать
младокошкина• 29 минут назад
Знаю но там ооочень богатая женщина , муж то ребенком занят то в поиске себя ) все попытки его «обрести себя» проваливаются с ущербом до миллиона долларов за раз
Поражаюсь терпению его жены , я б еще попросила просто ничего не делать но хоть деньги не просерать
Мама Чели• 20 минут назад
Ответ длямладокошкина
любит его дурачка, ну что ж поделать
Сон і дрімота• 13 минут назад
Лично таких не знаю. Но слышала, что такие есть )