Зліпок ступні• вчера в 20:44
Мʼясо/ковбаси з нітритною сіллю
Хто готує - скільки зберігаєте в холодильнику?
Я вже другий раз зробила мʼясо по такій технологіі- дуже смачно.
Тепер хочу зробити більше. Але скільки можна зберігати в холодильнику?
Глубоководная селедка• вчера в 20:53
Я роблю і кілька ковбас одразу закидую в морозильник. Вони після розморозки такі самі.
Хочу наколоти губи• вчера в 21:30
А як саме робите? У вітчинниці? А по темі - нітритна сіль якраз і збільшує термін придатності. Правда, на своєму досвіді перевірити не виходить - з´їдають
Чорт і Шо• вчера в 22:10
Больше, чем на неделю, ещё ни разу не готовила. Наверное излишек, забросила бы в морозилку.