сама себе прекрасная• вчера в 22:22

Девочки, а вы хорошая жена для своего мужа, что вы лично для него делаете?

Мадам Тю-лю-лю• 2 часа назад
Ответ дляЗяблик протестант
Да , для своего мужа я просто служанка.
И зачем вы живёте с таким мужем ?

Свезло так свезло• 2 часа назад
Мій чоловік частина мене, для нього я найкраща і справа не в чистому одязі, їжі чи прибраний оселі. Справа в тому, що в найтемніші часи його життя я завжди була поруч, війна, безвісті зниклий, реанімації, реабілітації, відновлення. До війни, поки ми жили цивільним життям він також завжди і в усьому підтримував мене, завжди був поруч. В нас ніколи не було розділення, кому готувати чи прибрати, кому вночі встати до дітей чи закинути прання.
КрестьянинДиор• 2 часа назад
Ответ дляСвезло так свезло
Головне щоб потім хвилею ’вдячності’ з ніг не збило, чоловіки таке дуже люблять влаштовувати...
Свезло так свезло• 2 часа назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Потім це коли? 24 роки разом, з 22 року воював з 24 в тиловій частині за станом здоров´я. Якщо нескладно напишіть, що маєте на увазі старчиский маразм, чи його бойовий досвід) ? Скажу чесно з нас двох в мене дуже складний характер)
автор сама себе прекрасная • 2 часа назад
Ответ дляСвезло так свезло
Это идеально, берегите друг друга )
Гарнюнька• 2 часа назад
Не изменяю, уважаю, поддерживаю, забочусь, слушаю, не названиваю, всегда свежая еда, могу рассмешить легко
КрестьянинДиор• 2 часа назад
Ответ дляСвезло так свезло
Ви реально не розумієте? Коли в чоловіків проблеми, то вони користуються жіночою вірністю і відданістю, а як у жінки негаразди, так їх здуває вітром. Це не моя особиста думка, а це статистика... наприклад відділень реанімацій, коли до хворих жінок чоловіки не приходять, а от жінки навколо хворих чоловіків крутяться.

МатьЧасть• 2 часа назад
Раньше была идеальная. Сейчас просто соседка
Божий одуванчик• 2 часа назад
Не заважаю йому дбати про мене, з вдячністю приймаю турботу, слухаю із захватом, боготворю його борщ. Люблю його і хвалю, хвалю, хвалю)
любименькая• 2 часа назад
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну муж хоть о вас также заботится ?
Конечно
А что такого эдакого я делаю.?
Елементарная забота..
Он мне суши и кофеек приносит .
Я мяса нажарю) он денежку заработал , я купила что нужно ему и себе и детям .
Я люблю заботится. Если нет настроения- могу лежать хоть неделю. Он слова не скажет
Свезло так свезло• 2 часа назад
Ответ длясама себе прекрасная
Это идеально, берегите друг друга )
Дякую.
Замороженная селедка• 1 час назад
Ответ дляиз_под_тишка
я плохая жена, не знаю почему он на мне женился
Вы молились и вам бог дал хорошего мужа.
А он не молился...)
Свезло так свезло• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Ні не розумію, двічі після пологів була в реанімації і я і один з наших дітей, крім чоловіка ніхто не допомагав, хоча в мене є і матір і сестри. Після виписки обробляв шрами від кесаревого розтину, купав, готував їжу, був з дитиною поки я була в іншому місті на захисту диплома. Його ніхто не змушував, він вирішував що так буде краще. За роки шлюбу було безліч ситуацій в якій ми підтримували один одного. Не цікавилась статистикою, мою родину вона не стосується.
Перша на селі• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Отсосала минут 40 назад
Подогреваю еду и ношу под компьютер
С отсосом вопросов нет. А еду где берете, сами готовите?
Запасная спина• 1 час назад
для першого чоловіка була погана, робила все при тому, дві роботи мала, дитина, купили кіартиру з ним навпіл грошима склались і всеодно була погана! там його мама важливу роль відігравала, тата і мама для нього були родиною а не ми з донькою!
Розлучились через 5 років!
Зараз у відносинах, чоловік носить на руках хоча нічого особливого не роблю, домашні справи , робота, відпочинок планую. і він мене цінує , кохає та береже
Електрохарчування• 1 час назад
Ответ дляПерша на селі
Да в основному
Ліньки гуглить• 1 час назад
У меня муж сегодня, в 30градусную жару, отвёл ребенка в садик в ботинках теплых осенних. Положила, млин все что нужно одеть, кроме обуви. И та-дам, увидела в 6 часов вечера ребенка в ботинках, выходящей из машины. В футболке и ботинках, мля.
Если что, то я его не прибила. Так, слегка пиндюлин надавала. Так что считаю, что я идеальная жена.
Перша на селі• 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Мене ці трактори нічні добивають. В мене проблеми зі сном, я іноді тільки під ранок заснути можу. В 5 вже будить кіт жерти хоче і гуляти. В 7 я вже готова їх всіх повбивати
Беруши купите мягкие зелёные или бежевые, вот такие у меня
Братья Капли• 1 час назад
Я готую їсти на вихідних

Перша на селі• 1 час назад
Ответ дляГарнюнька
Ну всё, беру, не глядя
Злюсь до кипіння• 1 час назад
Я злая жена. Заставила мужа пойти к стоматологу когда он говорил что у него всё нормально (хотя однажды проговорился что у него полгода зуб болит если поесть горячее или холодное - естественно, на следующее утро был записан е стоматологу мною; муж был не в восторге, но через неделю мне сказал спасибо).
Я злая жена, потому что ставлю мужа перед фактом, что когда он пришёл с работы и с подработки, он часть домашних заданий (которые выданы были нашему общему ребёнку) должен сделать с ребёнком сам, без меня. С ребёнком я делаю простые предметы (математику, письмо) - но у меня полное отсутствие музыкального слуха, и я физически не могу помочь ребёнку, который ходит в музыкальную школу, я просто не слышу когда ребёнок правильно играет, а когда нет. А у моего мужа музыкальное образование - и если бы у него когда-то было чуть больше напора, то он бы сейчас мог работать в сфере музыки. Зарплаты, конечно, в той сфере не больше чем у меня - но работа объективно легче чем у меня сейчас (я сейчас работаю инспектором на литейном заводе - это вредность, выбросы, работы при повышенных температурах зимой и летом; я не хочу такого будущего для моего ребёнка).
А муж потом: ’Ой, какой у нас талантливый ребёнок, так красиво играет на инструменте, тебе спасибо, что родила’. Ага, если бы я никому не напоминала что нужно репетировать - то и перспективы у ребёнка были бы как у меня.
Перша на селі• 1 час назад
Ответ дляМатьЧасть
А из-за чего так произошло?
КрестьянинДиор• 58 минут назад
Ответ дляСвезло так свезло
Тоді навіщо перепитували? Одразу б написали ’мойнитакой’ ... Але рожеві окуляри завжди розбиваються склом всередину.