Мядуза аля моргонер• 2 часа назад
пдр теорія
Доброї ночі)
Дівчата, навчаюсь вдома теорії ПДР. Вже мала спробу здачі екзамену, не здала з першого разу. І руки опустилися, перехвилювалася. Не вважаю себе не розумною)).
Можливо можете поділитися своїм досвідом,здачі теорії і з якого разу)) у мене враження, що у них тести коли навчаєшся не від автошколи - заплутаніші))
Всім дякую
...аяприкольная• 2 часа назад
А как вы ездить будете, в реальности надо оценить ситуацию за секунду. На теоретическом экзамене есть время на подумать.
ніколи такого не було• 2 часа назад
я сдала без единой ошибки
на практике сложнее применять правила
НетЕщеНаверное• 2 часа назад
Перед экзаменом 2 недели проходила тесты по 3-4 часа. Пошла та сдала . За 9 минут ответила
Аноним_1857• 2 часа назад
Оплатіть грінвей я клацайте щоразу, як хочеться на порадницю зайти. Там є пояснення на складні питання.
Я з 1го разу здала без помилок
Мядуза аля моргонер
• 2 часа назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
Так у них на сайте есть эти вопросы. Книжку пдр купили?
Так,і книжка і застосунок грін евей проплатила
Аноним_1857• 2 часа назад
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну так все. Пройдіть спочатку все по темам, відмічайие питання, з якими проблеми, потім проблемні питання по 2 рази, потім врізнобій.
Мядуза аля моргонер
• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
До цього ще попереду нелегкий шлях )))
Козачка• 2 часа назад
Грінвей проходила.
З першої спроби без єдиної помилки.
Питання ті самі.
Ви просто не все вивчили.
Вам треба платна підписка
З першої спроби без єдиної помилки.
Питання ті самі.
Ви просто не все вивчили.
Вам треба платна підписка
Перша леді колгоспу• 2 часа назад
Грин вей.
Подготовилась за 8 дней интенсива.
Сдала с первого раза.
Но если вы совсем с нуля, то заложите себе где-то месяц.
Подготовилась за 8 дней интенсива.
Сдала с первого раза.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляМядуза аля моргонер
До цього ще попереду нелегкий шлях )))
Тогда чисто натаскивание себя. Как свободное время появляется не на советчицу, а тренировать вопросы.
НетЕщеНаверное• 2 часа назад
Ответ дляМядуза аля моргонер
В гринвее этом вообще не такие вопросы.
Купи слона• 2 часа назад
Прочитайте кілька разів книгу ПДР, шукайте пояснення на YouTube для складних тем (наприклад, для мене це був ´Регулювальник´, дивилась відео автошколи ´Час´). Багато разів проходьте тести. Не зациклюйтесь на тому, з якого разу здасте. Вважайте, що перший раз був пробний, розвідати обстановку.
Поставте собі за ціль саме зрозуміти правила, а не зазубрити відповіді на тестові питання, бо, як писали вище, дійсно на дорозі треба швидко застосовувати знання.
Для драки• 2 часа назад
З першого разу здала.
Але я прослухала онлайн теорію в автошколі. Не пошкодувала. Бо теж починала вчити самостійно, але то не те.
Для драки• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Автор еще даже до практики не дошла).
З понеділка на дієті• 2 часа назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
В гринвее этом вообще не такие вопросы.
Точно такие же, как в мрео
Купи слона• 2 часа назад
І, можливо, спочатку вивчіть більш практичні і складніші теми (початок руху, зупинка, стоянка, проїзд перехресть, знаки, розмітку), а всілякий не дуже часто використовуваний і простий дріб´язок відкладіть на потім (типу гужовий транспорт і т.п.).
НетЕщеНаверное• 2 часа назад
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Точно такие же, как в мрео
В прошлом году сдавала в мае. Были другие
З понеділка на дієті• 2 часа назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
Возможно, было какое-то время, когда добавили несколько вопросов, там картинки отличались. Сейчас они идентичны, сдавала месяц назад
НетЕщеНаверное• 2 часа назад
Ответ дляКупи слона
Вот этот гужевой транспорт вообще треш. Нах оно надо. С ссср ещё осталось
Купи слона• 2 часа назад
Я проходила в додатку ´Нові тести ПДР´, питання були такі самі, як на теоретичному іспиті, але в GreenWay краще, як на мене, бо там є коментарі і пояснення.
Ще є безкоштовний сайт із тестами і правилами dai.eu.com.
Також у групі ’Права без хабарів’ у Facebook люди діляться своїм досвідом вивчення теорії.
Там радили ´Равлик ПДР´ - навчання теорії онлайн, але я особисто не пробувала.
Купи слона• 1 час назад
І згадала із своєї підготовки - на сайті Greenway є ще розділ із курсами, деякі з них безкоштовні. Рекомендую курс із назвою ´Шпаргалка для водія´, там в основному добре зібрали разом інформацію стосовно різних ´цифр´. Від того скільки метрів має бути від авто до сміттєвого баку, до того коли починати вмикати показчики повороту (за скільки метрів в місті та за містом). Мені допомогло структурувати знання.
Просто для себе і для тесту погугліть індикатори на панелі приладів (ближнє, дальне світло, показчики поворотів і т.д.). Люди часто припускаються помилок, а це корисна тема для практики.
З понеділка на дієті• 1 час назад
Ответ дляМядуза аля моргонер
До цього ще попереду нелегкий шлях )))
Нет, теория как раз самое простое. Надо просто выучить. Я пошла сдавать, когда у меня подряд тестов 100 было ’екзамен складено’
Купи слона• 1 час назад
Ще згадала про хорошу пораду. Під час іспиту у сервісному центрі спочатку прочитайте усі питання, не відповідаючи. Потім давайте відповіді на ті, де ви точно впевнені, а складніші питання пропускайте, подумайте і не поспішайте. 20 хв достатньо.
Купи слона• 1 час назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
У селах та і в містах гужовий транспорт все ще інколи зустрічається, тому і питання є, і на практиці колись та й знадобиться.
Я особисто для себе вирішила, що знати з якого боку там на возі коня має бути світлоповертач мені трішки менш важливо, бо я водитиму у великому місті. Комусь ця тема може бути більш актуальна.