ХтоЯкщоНеЯ• 20 мая в 14:26
Кияни, в який театр більше любите ходити на вистави?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Театр ім.Франка
Театр ім.Лесі Українки
Результат
Ото буде веселуха• 20 мая в 14:28
Я любила б Франка, але з таким гемором квитки купувати, що ходжу на лівий берег і в Лесю Українку. Ще обожнюю київську оперу на Контрактовій
Ото буде веселуха• 20 мая в 14:38
Ответ длясою не люблю
Театр оперетты конечно
Ой, блін, точно, забула. Крутецький!
Однозначно• 20 мая в 15:17
Ответ дляОто буде веселуха
У мене аналогічне враження.
Не розумію цього гемору із квитками...
Хочу в БАНю• 20 мая в 16:10
Ответ дляОднозначно
У мене аналогічне враження.
Не розумію цього гемору із квитками...
Так а що тут розуміти, їх розбирають через популярність театру
Як_наготую...• 20 мая в 18:06
Франка це просто фууууу, деякі актори расисти, постановки осучаснені до огидних випадів , постійно жарко у залі, стільці звичайні під наклоном, а особливо штучний ажіотаж із квитками 🤮 більш того, дурять: світять декілька вільних партерних місць на виставу популярну, а коли купити намагаєшся-зась