Танцепесенная• 21 мая в 07:59

Чоловік жартує про мою вагу при друзях, але про свій досвід із чоловіками жартув

Чоловік жартує про мою вагу перед друзями, але ображається на тему своєї сексуальності

Нещодавно в компанії друзів чоловік пожартував про мене фразою типу “Оля сама мене з’їсть”, натякаючи на мою зайву вагу. Мені було дуже неприємно, бо це прозвучало як публічне висміювання зовнішності.

Після цього я згадала іншу тему. Колись я знайшла в його старому телефоні переписки, з яких зрозуміла, що до мене в нього був неодноразовий сексуальний досвід із чоловіками. Він це заперечує або каже, що “його цікавлять тільки жінки” і що він хоче сім’ю саме з жінкою. Але для мене це дивно, бо звідки тоді взявся такий досвід.

Я сказала, що теоретично теж могла б підколоти його при друзях — наприклад натякнути, що йому більше подобаються чоловіки. На це він відповів, що це “зовсім різні речі”.

І от мені цікаво:
чи справді це настільки різні речі? Бо для мене виглядає так, що він може жартувати по моїй болючій темі, але його тема одразу стає “недоторканою”.

Свій жарт він аргументував тим,що йому набридла моя вага і він вирішив всім це показати,а я ж його до цього попереджала,що худнути не збираюсь.
Божа кульбабка• 21 мая в 08:01
Что вас с ним держит вообще?

Тётушка Лошадь• 21 мая в 08:01
Мля(( як з таким жити і тим більше ходити в компанії.
Пожартуйте, що вагу можна скинути, а мозок і член більший не купиш. І йдіть.
Мир Мир Мир!• 21 мая в 08:01
Ответ дляБожа кульбабка
Что вас с ним держит вообще?
Тупість?
Без комплексів• 21 мая в 08:01
Надеюсь вы это придумали, иначе все вы идиоты, включая друзей.
Тётушка Лошадь• 21 мая в 08:02
Ответ дляБожа кульбабка
Что вас с ним держит вообще?
Хараший татко мабуть)
Злюсь до кипіння• 21 мая в 08:03
Ну да, разные вещи. Он же ваш секс ни с кем не обсуждает.
автор Танцепесенная • 21 мая в 08:03
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Він моя зовнішність висміює перед своїми ж друзями.

Злюсь до кипіння• 21 мая в 08:04
Ответ дляТанцепесенная
Так и вы внешность обсуждайте его, а не секс
Тётушка Лошадь• 21 мая в 08:06
Ответ дляТанцепесенная
Вас це влаштовує
ГЛЮкоза• 21 мая в 08:06
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3845514
Обиженный троль? Что-то новое. Пишите еще
КрестьянинДиор• 21 мая в 08:11
У вас серьезная проблема и не одна: 1строить отношения с бисексуалом или латентным геем практически нереально, 2. Ему не нравится ваш лишний вес, вы худеть не собираетесь, и как искать компромис тут? И, скорее всего, ему ещё много чего в вас не нравится. Интересно, это правда ваш муж и сколько вы женаты? Думаю, ничем хорошим это не закончится
Залатавая• 21 мая в 08:11
Автор, только детей не заводите.
После 18• 21 мая в 08:18
Ответ дляТанцепесенная
Вас это будоражит, даже ориентацию мужа вспомнили.
Розумна Губка• 21 мая в 08:19
Высокие отношения 😃
После 18• 21 мая в 08:22
Так спросите его при друге: они случайно не подружки?
Чебураха з перцем• 21 мая в 08:22
Оля, активно страпоньте его каждый день. вы похудеете, он будет удовлетворён. все довольны.
Регионщица• 21 мая в 08:22
Биба и Боба
Чебураха з перцем• 21 мая в 08:22
Ответ дляРегионщица
Биба и Боба
трололо и труляля
Пекельнi Борошна• 21 мая в 08:25
Ответ дляТанцепесенная
Бо йому подобаються чоловіки, а він не визнає.
Ото і шукає дойобки.

Щоб ви розуміли, мій чоловік безумовно вважав мене гарною з вагою 95!!!! кг.
Обнімав в ліжку, і шепотів, що я його кохана дівчинка. В компанії те саме.

Экспертиза• 21 мая в 08:25
Ответ дляТанцепесенная
Вы дебилка??нашли себе конченное существо в штанах и еще его оправдывать пытаетесь??

Как вообще можно жить с пидарасом,и моральным в том числе?
Мир Мир Мир!• 21 мая в 08:27
Ответ дляТанцепесенная
Так те що ви товста й так всім видно, це не приховати
Пацака-задирака• 21 мая в 08:33
’Оля сама мене з’їсть’-але ж це можно було б подумати не тілесно, а морально...а ваш жарт ,як на мене -так дурний...мені здається ви комплексуєте на тему ваги, тому вас це ображує, час схуднути...а потім прийти в компанію в короткій сукні на шпильках.-та сказити мене з’їв чоловік)
Бла бла бла• 21 мая в 08:34
Ответ дляТанцепесенная
Ну і як ви збиіраєтесь з ним далі жити? Йому не подобається ваша вага, ви не збираєтесь худнути.
Питання жартів - то вже ягідка на торті.
Эта_Шикарна)• 21 мая в 08:34
Мне это напомнила сцену где бри при гостях за столом поругалась с мужем и сказала что он плачет после оргазма
Я прям Представила себе как в компании ваш муж обвиняет вас в том что мы слишком полная, а в ответ вы выпаливаете что он практикующий гомик
Замрійлива• 21 мая в 08:36
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Можна вдарити побольніше і при друзях згадади його пдф досвід
Гербарія сушу• 21 мая в 08:42
Автор, ось Вам і пояснення, чому він придирається.
Йому подобаються чоловіки або жінки з чоловічою худою фігурою без широких стегон та без грудей.
А Ви з жіночими принадами для чоловіків, а не для бі чи латентних геїв.
Не витрачайте час. Не буде тут діла.
автор Танцепесенная • 21 мая в 08:44
Ответ дляТётушка Лошадь
Вас це влаштовує
Яким чином?
Бабульція• 21 мая в 08:46
Блин, зевающий смайлик никто не поставил на очередное уныной гавнонаписание
буреЛОМКА• 21 мая в 08:51
Это разное. Одно дело сказать Оля толстая, совсем другое Ваня - гей. Первое обратимо, все поржали и забыли. Второе не забудется никогда.
Вообще, автор, думаю что вы тролите. Но если правда, вам нужно думать не о том что разное или нет, а как привести свою фигуру в порядок, если действительно есть лишний вес.
Среди мужчин мало желающих на полных женщин. Будет красивая фигура - будет не шутить в компаниях, а ревновать.
кнопкодав• 21 мая в 08:55
Ответ дляБожа кульбабка
Что вас с ним держит вообще?
ИИ, который пишет такие тексты