Ласковая_львица• 21 мая в 09:31
Дівчата, ви живете у вигаданій сказці )) Якщо скажу , вам, що до чоловіка 35 рок
років, 20 річні дівчата по першому зову пригають в авто.. і рідко коли відмовляють у продовженні.
Коли ви критикуєтє таких чоловіків, ( Зарплата 60 тис- не гроші, нема бізнеса великого- біч, немає геліка - ніщеброд)
живучи на орендованій квартирі в кредитах, з дітьми.. :))
Це ж психологічний захист у вас ? Чи ви дійсно такі недалекі…))
ДикаВишня• 21 мая в 09:33
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я пельменей хочу.
Ох, а я окрошку хочу с хотдогом. Но хотдог такой вот прям, как раньше, с капустой, корейской морковкой. Оххх
Дуб береза• 21 мая в 09:33
Ура, у мужика без гелика есть секс с 20летними! Я реально недалекая, никогда не думала об этом раньше.
Ласковая_львица
• 21 мая в 09:34
Ответ дляДикаВишня
В маршрутку тоже прыгают, если авто нет?
Якщо файно по вушках їздить.. то і ноги - транспорт
Коленная ложечка• 21 мая в 09:35
Ответ дляДикаВишня
я останній раз, на своє здивування, їла такий саме хот-дог в парку Софіївка
Ласковая_львица
• 21 мая в 09:35
Ответ длякороткопамятна
А що в машині робити ?
То, що і на кроваті.. дітей
Весняний Марафон• 21 мая в 09:35
Пригають, ну то різні дівчата є. Була знайома з дівчиною, юристка, молода, так она давала всім підряд, нашому охоронцю під 50, не всі зуби, схильність до алко. Казала що їй не шкода не зітреться...
Шалена невинність• 21 мая в 09:36
Ви менше інстаграм з тіктоками дивіться. Щось собі насочиняли, а навіть сформулювати толком не можете. А туди ж, філософсствовать лізе, всі в вас ’недалекі’.
Ответ дляЛасковая_львица
Не люблю тем, де за 200 тис. в міс ’влачат жалкое существование’, але реально - 60 тис. на міс - не Бог знає які гроші.
Особливо, якщо дружина йде в декрет і орендоване житло.
п.с. так, 60 тис. дають не кожному Васі-алкашу, за них щось треба вміти і працювати
короткопамятна• 21 мая в 09:36
Ответ дляЛасковая_львица
То, що і на кроваті.. дітей
Діти вже давно зроблені , навіть не знаю чому б мені виходити щ своєї машини і стрибати в іншу
Чоловік як і жінка на різних етапах життя можуть просрати свої статки. Головний секрет у вмінні піднятися знову. Ви вимірюєте свій успіх 20 річними дівчатами що скачуть в авто до старших чоловіків. Бо наївність вона така. Коли немає розуму і хватки, то достатку ніколи не буде. І їздіть ви хоч на Бентлі, то і без нього залишитеся, і доведеться їздити громадським транспортом.
Ласковая_львица
• 21 мая в 09:37
Ответ дляВесняний Марафон
Ми не про всіх підряд, а про гарни і дуже гарних, достойних дівчат, а не сброд морально павший..
Инфотуфелька• 21 мая в 09:37
Ответ дляДикаВишня
Оххх, пару дней до войны, приехала к другу в гости, пили вино, болтали по душам, осталась ночевать. Утром проснулась и говорю: хочу хот догов, как в нашей юности. Не вопрос. Сходил в магазин, приготовил. Снова болтали, ели, смеялись. Как в детстве. И хот доги такие вкусные были и настроение такое хорошее было. Потом было много всего хорошего тоже, но этот день был особенный и хот доги особенные
ДикаВишня• 21 мая в 09:37
Ответ дляКоленная ложечка
Ого, хоть бери и едь на выходных
ПростоБелка• 21 мая в 09:37
Так все разные: кто-то прыгает, кто-то старая дева, а есть еще золотая середина
Ласковая_львица
• 21 мая в 09:39
Ответ дляSgreen
А ше ми всі помремо скоро.. Про що мова ?
Полюю на дрони• 21 мая в 09:39
Ответ дляЛасковая_львица
То есть давать за красивую машину - это высокоморально, а из чистой любви к процессу - это сброд павший?
Спорное утверждение, где-то здесь логика захромала, кажется.
Ласковая_львица
• 21 мая в 09:40
Ответ длякороткопамятна
ми про молодих дівчат зараз без дітей
Весняний Марафон• 21 мая в 09:40
Ответ дляЛасковая_львица
І я не про сброд. Дівчина с юр во, не тупа, не нарко чи алко. Звичайна дівчина. І таких повно. Кожному своє.
Ответ дляШалена невинність
Підозрюю, що 20-річні дівчатка, які надивилися тік-тока - якраз не спішать скакати в авто до 35-річних чоловіків із з/п 60 тис/міс.
Там трохи інший рівень очікувань
Весняний Марафон• 21 мая в 09:41
Ответ дляПолюю на дрони
Вот именно. Секс могут любить и М и Ж. Их выбор. Так же и деньги.
Ласковая_львица
• 21 мая в 09:42
Ответ дляПолюю на дрони
Давати альфі- це в природі закладено ) Ми не про «всім підряд» , та нарколиг говоримо