Ластовиння• 21 мая в 09:40

Чи пили ви гліцин? Вам допомогло?

Чи не було у вас від нього побочок? Вважається, що він дуже безпечний порівняно з іншими препаратами…
Детские_Будут?• 21 мая в 09:40
Это пустышка. У Вас тревожное расстройство?

автор Ластовиння • 21 мая в 09:41
Ответ дляДетские_Будут?
Не знаю, чи розлад, але зранку накриває тривогою.
Міряно-переміряно• 21 мая в 09:41
Мне помогало немного при небольшой тревожности, или я внушала себе) но они как витаминки😄
Детские_Будут?• 21 мая в 09:43
Ответ дляЛастовиння
Это можно понять даже исходя из того как Вы сфотографировали свой вопрос, переживания о безопасности глицина.
MacOS-ница• 21 мая в 09:44
Дитині перед наркозом анестезіолог виписав гліцин і то 1/2 таблетки 2 дні. А ви ого хочете жерти як коні???
MacOS-ница• 21 мая в 09:45
Вчора в Києві така гроза була, що може вам я гліцин там пити треба. Як не ракети, так комети. Кара господня.
автор Ластовиння • 21 мая в 09:46
Ответ дляMacOS-ница
Це правда. Я аж підскочила, як блискавка вдарила.

Скорая помощь• 21 мая в 10:05
Я слухала подкаст, говорили что нужно пить минимум грамм
Я_не_аноним_100%• 21 мая в 10:07
Як до сраки дверка
MacOS-ница• 21 мая в 10:11
Ответ дляЛастовиння
Я в телеграмі дивилась що усі підскакували.
Білка в колесі• 21 мая в 10:25
Пила. Ничего он не даёт.
Заикальница• 21 мая в 10:41
Глицин это фуфломицин)
Ростки жимолости• 21 мая в 11:35
Гліцисед пила, допомогло від безсоння і тривожність знизилась
автор Ластовиння • 21 мая в 11:47
Я вражена, що хтось навіть не відчув його. Мене після гліцину накрило, що дай боже. Тиск підскочив, пульс впав, хєрово триндець…
Мама Карло• 21 мая в 11:56
Я не почувствовала эффект. Совсем.
Кавуся• 22 мая в 23:30
Ответ дляЛастовиння
Скільки випили дозування ?
автор Ластовиння • вчера в 00:34
Ответ дляКавуся
Скільки випили дозування ?
Дві таблетки на добу, по 125мг. На наступний день уже після однієї стало страшно хріново.