Вітаю. Зроблю безкоштовно невеликий розклад (один для кожної людини, усього не більше десяти). Стосунки, кар´єра, дружба, вибір варіанту і. т. д.
Не дивлюся здоров´я, смерть, вагітність, зниклих, магічний вплив.
Питання має стосуватися Вас особисто.
Прошу чітко формулювати питання і вказувати імена та дати народження.
Ласкаво прошу!
Питання має стосуватися Вас особисто.
Ласкаво прошу!
Ответ дляlammama
05.02.65.Людмила.Брать ли фирму на обслуживание,ее не хочет предыдущий бухгалтер.
Вам хочеться, бо ніби гроші. Але фірма проблемна, і попередній бугалтер відмовилася свідомо.
Не беріть
Ответ дляЕлена23
Олена, 47 . чи шукати нову роботу, чи залишатися на теперішній, але специфіка цієї роботи - не моє. цікавить перпспекьива збільшення доходу. Дякую!
Мені здається, що на актуальній роботі пролема у начальстві. Це чоловік?
Ответ дляЕлена23
Я дивлюся, і мені не дуже подобається розклад.
Теперішня робота Вас не влаштовує, і там мають бути істотні зміни.
Якщо шукати нову роботу, там, де Ви думаєте, емоціно ситуація буде краща, але гроші - ні.
Я задала питання інакше: що зробити, щоб збільшити дохід.
І по картах виходить - перегланути розходи, відповідальніше ставитися до витрат. А ще - відпочити, і позбутися ілюзій.
Підсумовуючи, я би відклала пошук роботи на потім. Зараз пауза і час для себе. Може економія, але треба знайти баланс у тому, що вже є.
Ответ дляИра0677
Ірина,48 перспективи на новій роботі?
Буде стрімко, на початку нелегко, але згодом дуже навіть добрі результати - і емоційно, і фінансово.
Ірино, на майбутнє: чим чіткіше питання, тим ясніша відповідь. Краще розуміти, чи це пропозиція роботи, чи Ви вже на новій роботі.
І ще, для таролога не дуже важливий Ваш вік, а інформацію може уточнити знак зодіаку. Наприклад, випаде у розкладі королева пентаклів, а клієнтка - тілець. І карта показує її, а таролог може прочитати гроші.
Ответ дляЕлена23
Ні, 2 жінки. Якщо будуть істотні зміни на теперішній роботі то для мене на краще чи ні? Чекати цих змін? Дякую
Ну там просто зміни, колісниця, яка невідомо куди ще покатиться.
Вам не з роботою, а зі звичним режимом витрат розбиратися треба.
Якщо хочете розібрати ситуацію більш глибоко, пишіть у приватні. Тут я обіцяла одне маленьке питання.
Ответ дляApassionat_a
Робота нова, працюю другий місяць
Ответ дляИра0677
Робота нова, працюю другий місяць
І дійсно поки складно?
Ответ дляТрапеция
Нові стосунки з новим чоловіком. Розлучилась з попереднім 2 роки тому.
Ви самі ’підвісиили’ ситуацію, бо ще не відпустили попереднього чоловіка.
У Вас є багато можливостей, але Ви чи відмовляєте, чи взагалі не помічаєте кандидатів.
Треба пропрацювати ці моменти, і стосунки будуть.
Ответ дляApassionat_a
Дякую Вам! Витрати мінімальні, нема щопереглядати, нажаль.
Ответ дляЕлена23
Так буває. Просто зараз не час міняти, бо може бути скрутніше. Там по грошах найгірша карта була - п´ятірка пентаклів (якщо змінити роботу зараз).
Ответ дляИра0677
Робота нова, працюю другий місяць
І роботу у березні чи у квітні знайшли? Я Вам тоді дивилася, і виходило що не у березні, а трохи пізніше. Цікаво, як програлося
Natali95-95-95• 21 мая в 16:04
Наталія 02.08.1983. Хочу змінити роботу, але боюсь змін. Тут не особливо цінують і вцілому люди не надто хороші. Хочу змін, розвитку. Чи варто змінювати, що порадите?
Natali95-95-95• 21 мая в 16:16
Раптом буде час, гляньте ще питання. Наталія 02.08.1983, Олексій 24.12.1982. Чи є перспективи спілкування, чи варто на щось сподіватись? Чи викинути раз і назавжди з голови цю думку?
konnonnov1405• 21 мая в 16:38
Гляньте будь ласка Вікторія 14.05.1985 Вахід 16.09.1985 чи є перспективи у майбутньому
Ответ дляИра0677
Так, 1 квітня
Прикольно. На один день, але пізніше
Дякую за зворотній зв´язок
Ответ дляNatali95-95-95
Вранці подивлюся і відповім
Ответ дляNatali95-95-95
Вранці подивлюся і відповім.
Ответ дляkonnonnov1405
Вранці подивлюся і відповім
Ответ дляtet-b2b9
Тетяна 17.05.1982 чи зможу почати робити ремонт у новій квартирі в цьому році
Вранці подивлюся і відповім
Ответ дляNatali95-95-95
Однозначно ТАК
Саме час шукати щось нове. І це вдастся, більше того - будуть кращі гроші.
Зараз - виснаження. І якщо нічого не міняти, буде ще гірше: неприємні емоції, ситуації, коли не знаєш, що робити, чвари. Там ніби лебідь, рак та щука - кожний тягне в інший бік, нема співпраці ні порозуміння.
Коли шукатимете, дивіться широко, не бійтеся нового, але дійте ’за правилами’.
Змістіть фокус уваги з минулих розчарувань, подякуйте за досвід і сконцентруйтеся на нових успіхах.
Відчуйте свою силу, продемонструйте впевненість (не скромнічать!!!)
Нові перспективи є - треба їх побачити, ставити цілі і рішуче йти до них.
Одразу вибудовуйте співпрацю з новими колегами.
Ответ дляkonnonnov1405
Вікторіє, доброго ранку
Я дивлюся, і у цьому розкладі не бачу почуттів. Ніби Ви розглядаєте перспективу стосунків не тому, що закохалися, а щоб було. Як людина, яка втомилася від самотності, їй страшно. А тут з´явилася людина, яка може допомогти вийти з тупіку.
З його боку бачу фізичний потяг, Ви йому подобаєтеся, але це теж не про глибокі почуття. Він бере ініціативу, але чітко відстоює свої кордони.
Продовження може бути, зараз тільки початок. Але чи варто входити в стосунки з таких позицій? Вирішувати Вам. Розуміючи, що це не партнер на все життя.