Apassionat_a• 21 мая в 12:47

Невеликий розклад таро безкоштовно

Вітаю. Зроблю безкоштовно невеликий розклад (один для кожної людини, усього не більше десяти). Стосунки, кар´єра, дружба, вибір варіанту і. т. д.
Не дивлюся здоров´я, смерть, вагітність, зниклих, магічний вплив.
Питання має стосуватися Вас особисто.
Прошу чітко формулювати питання і вказувати імена та дати народження.
Ласкаво прошу!
Valerifurs• 21 мая в 12:49
08.08.80 Валерия - финансы продажа и покупка недвижимости - дякую

автор Apassionat_a • 21 мая в 12:51
Ответ дляValerifurs
Сформулюйте, будь ласка, чіткіше.
Наприклад:
чи вистачить мені фінансів щоб купити квартиру?
чи варто продавати будинок зараз?
чи ця нерухомість - правильний варіант для мене
Одне питання
IronLadyUA• 21 мая в 12:52
Чи потрібно мені зараз відкривати власну справу , буде вона успішною
5,09,1986 Наталія
Valerifurs• 21 мая в 12:57
Ответ дляApassionat_a
Сформулюйте, будь ласка, чіткіше.
Наприклад:
чи варто продавати будинок зараз?
Одне питання
чи варто продавати будинок зараз?
magickfeel• 21 мая в 12:58
26.12.87 Оксана
Коли забудовник добудує мені житло?
автор Apassionat_a • 21 мая в 12:59
Ответ дляIronLadyUA
5,09,1986 Наталія
Вибір можете зробити тільки Ви.
По картах виходить, що легко не буде. Ви накопичили відповідні знання, викохали ідею, маєте ’багаж’, якого вистачить. Ви справитесь. І якщо діятимете рішуче, послідовно і наполегливо, успіх буде. Навіть процвітання, я би сказала (у дні колоди - Зірка)
vika-lera2010• 21 мая в 13:00
Вікторія 13.05.1986
Сергій 23.08.1985
Перспектива майбутнього?
Дякую 🙏

автор Apassionat_a • 21 мая в 13:02
Ответ дляmagickfeel
26.12.87 Оксана
Коли забудовник добудує мені житло?
Про ’коли’ по картах сказати дуже важко. Можемо запитати, чи забудовник добудує житло за 3 місяці (півроку, інший період)
А краще - чи за півроку я отримаю документи на моє добудоване житло.
Якось так. Подумайте і сформулюйте більш чітко, будь ласка
Laxy11• 21 мая в 13:05
25.06.1982 Анна. Є невеличка власна справа. Намагатись прибиватись і крутитись далі, чи піти працювати на когось.
автор Apassionat_a • 21 мая в 13:06
Ответ дляValerifurs
чи варто продавати будинок зараз?
Я би сказала, ні
Якщо продасте, гроші Ви отримаєте, але для Вас не не є добрим рішенням. Буде якесь оновлення, навіть все розрушиться і треба буде будувати життя заново. Тобто, буде ну дуууууже складно.
Valerifurs• 21 мая в 13:08
Ответ дляApassionat_a
Я би сказала, ні
дякую!
Наталиночка• 21 мая в 13:12
Наталія 06.12.1983 Чи вийде купити житло в цьому році ?
автор Apassionat_a • 21 мая в 13:19
Ответ дляvika-lera2010
Вікторія 13.05.1986
Сергій 23.08.1985
Перспектива майбутнього?
Дякую 🙏
Я би сказала, що Ви відкриті до цих стосунків, але великого кохання з Вашого боку не бачу. Ви даєте ситуації розвиватися самій по собі, не проявляєте ініціативи, спостерігаєте. Ще Ви ставитеся до Сергія досить критично. І Ви керуєте в цій ситуації.
Сергій до Вас має почуття, настроєний рішуче, але у нього багато ілюзій. Його дії ідуть від тих ілюзій або ними обумовлені. Тому зараз Вам важко прийняти рішення. І найближчим часом стрімкого розвитку не буде.
Кожному з Вас треба розібратися у власних емоціях і почуттях. Йому - спуститися з небес на землю, вам - обміркувати, чи, власне, таких відносин Ви хочете.
Розриву немає. Є пауза, яка потрібна обом.
В перспективі все може бути. Але з позиції виваженого рішення, не спонтанно.
автор Apassionat_a • 21 мая в 13:21
Ответ дляValerifurs
дякую!
Прошу )
Буду вдячна за зворотній зв´язок. Чи потрапила у контекст.
(можна у приватні, якщо не хочете писати подробиці тут)
shopaholik• 21 мая в 13:32
Чому покращиться ситуація в бізнесі? Чи варто закрити все і шукати роботу? Оксана - 27/04/81
Трапеция• 21 мая в 13:35
Наталія, 06.08.1984 чи будуть ще стосунки?
magickfeel• 21 мая в 13:41
Ответ дляApassionat_a
Чи отримаю я документи на моє нове житло на пртязі 2026-2027их років?
hmarinka• 21 мая в 13:43
Ответ дляValerifurs
Яка красива дата у вас!
Ира0677• 21 мая в 13:55
Можна ще питання писать?

автор Apassionat_a • 21 мая в 14:01
Ответ дляLaxy11
По картах виходить, що на даному етапі Вам краще працювати на когось.
З Вашим бізнесом є якісь моменти, або щось, чого Ви не враховуєте. Або партнери чи клієнти, з якими не виходить будувати правильні відносини. Можливо, хтось не зовсім чесний з Вами. Чи навіть юридичні моменти, які Вам не вдається налагодити.
Ви втомлені. І далі, якщо продовжувати цю справу, нічого кардинально не міняючи, буде тільки складніше.
Якщо підете на роботу, будете почиватися краще. Але робота - це теж щось нове, не та сфера, у якій ви раніше працювали. Якась сильна зміна.
Підсумовуючи: шукайте роботу, дивіться ширше на пропозиції, пробуйте нове.
lammama• 21 мая в 14:04
05.02.65.Людмила.Брать ли фирму на обслуживание,ее не хочет предыдущий бухгалтер.
Александра_Ж• 21 мая в 14:04
Олександра 07.10.79. Коли знайду роботу?
автор Apassionat_a • 21 мая в 14:12
Ответ дляНаталиночка
У цьому році у Вас процес. Займайтеся пошуком, вибором.
Результат буде, але може пізніше. Або і до кінця року, але будуть якісь затримки.
У будь-якому разі, уважно перевіряйте все. Не приймайте поспішних рішень.
Наталиночка• 21 мая в 14:12
Ответ дляApassionat_a
Дякую
автор Apassionat_a • 21 мая в 14:13
Ответ дляТрапеция
Дуже неконкретне питання
Стосунки взагалі? Нові стосунки? Актуальні? Розірвані?
Сформулюйте, будь ласка, питання
Трапеция• 21 мая в 14:14
Ответ дляApassionat_a
Дуже неконкретне питання
Сформулюйте, будь ласка, питання
Нові стосунки з новим чоловіком. Розлучилась з попереднім 2 роки тому.
Елена23• 21 мая в 14:18
Олена, 47 . чи шукати нову роботу, чи залишатися на теперішній, але специфіка цієї роботи - не моє. цікавить перпспекьива збільшення доходу. Дякую!
Алина-1240• 21 мая в 14:21
Анна, 20.07.90, отношения)
автор Apassionat_a • 21 мая в 14:24
Ответ дляshopaholik
Я не знаю ситуації, але здається, що бізнес завенршив цикл. Колись були гроші, і емоційно Вам важко це прийняти, бо згадуєте добрі часи.
А зараз ніби багато зусиль, а грошей не видно.
Краще шукати роботу.
Це теж не буде вже й одразу, але будуть гроші.
Будьте відкриті для нових сфер і ідей
автор Apassionat_a • 21 мая в 14:32
Ответ дляТрапеция
Йдеться про конкретного кандидата?