З вишневого садка• 21 мая в 14:27

Поїздки на екскурсії

В Карпати на 3 дні підняття на гору Хом´як, екскурсія в Івано-франківську...ціна 6500 поїздки сніданки вечері плюс проживання дорога.
Пустили б дитину 14 років
Да чи ні
Голосувати можна дві відповіді обирати
Зробіть вибір:
вже голосів: 41
Дорого
Норм
Пустила б
Дама пусть сидить
Бабця в мештах• 21 мая в 15:12
Якщо дитина фізично не підготовлена і дивлячись скільки дітей в групі буде. Але поки писала, подумала, що в Карпати не відпустила б з екскурсіями в жодному разі все ж. Бо останні три роки ми влітку відпочиваємо в горах і моя уява б малювала всі ті небезпечні місця і що там може трапитись, тим паче з групою дітей, які розбредуться хто куди..

Швидка Настя• 21 мая в 15:19
Ответ дляЯичница с беконом
что там смотреть в ИФ?
не пустила бы. не потому что дорого. а потому что неинтересно.
Та дітям пофіг куди їхати. Це ж підлітки, їм аби потусити
Там все розмивчато• 21 мая в 15:33
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Хоть кому-то повезло с классным руководителем.
А класний керівник мусить витрачати свій власний вільний час на чужих дітей?
Василина Семеніч• 21 мая в 15:33
Ответ дляЗ вишневого садка
Школа клас
В гору нет
Дело не в цене
Брюлик в стразах• 21 мая в 15:48
Ответ дляТа никада в жизни
Ось до прикладу. Класний керівник моєї дитини принципово не їздила, бо не хотіла подібної відповідальності
и такая девочка или мальчик может быть в любом классе. а отвечать потом кому? родители по любому найдут виноватых. всех, кроме себя
Я_канеша_извиняюсь• 21 мая в 16:03
Ответ дляТам все розмивчато
А где написано про должен или Вы сами додумываете?На халяву можно и сьездить
Та никада в жизни• 21 мая в 19:04
Ответ дляПугачиха
Ну вы ж так и живете в Украине, всё рискуете?
Так, але я контролюю свою дитину. З класом точно в інше місто та ще й з екскурсіями по горам і водопадами не пустила б.

Та никада в жизни• 21 мая в 19:05
Ответ дляШвидка Настя
В Карпатах безпечніше ніж в багатьох містах України. Єдине що неприємно, то це можливість евакуації з потягу вночі. Але і це зараз вже відпрацьовано. Я буквально 3 дні тому їхала. Виходили всі спокійно, організовано, дітей всих мільйон раз перерахували і поїзд рушив лише тоді, як провідниця по рації передала що всі діти в вагоні. Я сама їхала з дитиною, а крім нас ще були діти з батьками та невеличка група з тренером. Всього 12 дітей на вагон
Є різниця їхати зі своєю дитиною і відправити дитину з групою
Та никада в жизни• 21 мая в 19:07
Ответ дляБрюлик в стразах
До чого тут батьки знайдуть винуватих. Якщо вчитель десь везе дітей, вона має розуміти, що відповідальність за дітей під час цієї поїздки лежить на ній. Я вище писала про класну моєї доньки,яка не возила дітей на подібні екскурсії, бо не хотіла на себе брати таку відповідальність і я її дуже добре розумію.
Пугачиха• 21 мая в 19:40
Ответ дляТа никада в жизни
А в своем городе прилет шахеда тоже контролируете?
Вы в НЕбезопасной стране, ничего вы не контролируете.
Та никада в жизни• 21 мая в 20:04
Ответ дляПугачиха
То я маю примножити небезпеки для власної дитини? Ви якась дуже дивна. Я ж вам не вказую, що вам робити зі своєю дитиною, я висловлюю свою думку. Ви вправі приймати свої рішення, незважаючи на думки інших людей.
Там все розмивчато• 21 мая в 20:24
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну не знаю.
Я навіть за гроші не поїхала би дивитись за чужими дітьми. Це така відповідальність.