Проня_Прокоповна• 21 мая в 23:18
Авіа скай ап- якась дивина- квитки дорожчають на очах коли активність на сайті
Коли я кляц дату, туди сюди перевіряю загальну вартість на групі людей
То коли стаю на стартову сторінку ціна виростає
Потім 30 хв чекаю- ціна знижується то початкової
Що це за прикол?
Проня_Прокоповна
• 21 мая в 23:23
Ответ дляСвета С Приветом
У всех авиа так - следят за активностью и повышают цену
Як тоді зробити
Света С Приветом• 21 мая в 23:24
Ответ дляПроня_Прокоповна
Як тоді зробити
Искать на сторонних сайтах, например, skyscanner, и когда нашел подходящие даты и цены, открывать сайт авиакомпании и покупать
АБВГДэшница• 21 мая в 23:24
У всіх авіакомпаній так)
Резюме- не клацати, а на сайті перевізника вибрати 1 раз і одразу купувати.
Рубаю олівлє• 21 мая в 23:34
Алгоритм работы сайта.
Можете мониторить цены с ВПН, и потом покупать когда выберете