Каяспер• 22 мая в 16:02
Спаржа, ніколи не пробувала купила який рецепт
Підкажіть є бекон пармезан яйця. Як краще її готувати. З чимось чи саму по собі
Дама_с_коготками• 22 мая в 16:05
Если никогда не ели, то лучше просто обжарить на сливочном масле с чесноком.
Каяспер
• 22 мая в 16:06
Ответ дляФорс мажор
Вона як кабачок, що додаси, тим смаком і набереться
Я кабачки не люблю
Хвігура мічти• 22 мая в 16:07
Отвариваю пару минут, потом обжариваю на сливочном масле на сильном огне, солью посыпаю, и все.
Неместная Я• 22 мая в 16:07
Ответ дляКаяспер
Я кабачки не люблю
Ну вот то, что вы купили- это как кабачки, только дороже).
Каяспер
• 22 мая в 16:08
Ответ дляНеместная Я
Зря купила значит. Ну син і чоловік кабачки їдять значить їм дістанеться
Форс мажор• 22 мая в 16:09
Ответ дляКаяспер
Я кабачки не люблю
Не вздумайте це навіть писати тут в кабачковий сезон. Проклянуть.
Неместная Я• 22 мая в 16:09
Ответ дляКаяспер
Я кабачки не люблю
Низ хорошо зачистить не забудьте. Она во всех супермаркетах достаточно старая уже
Борець за гаманець• 22 мая в 16:09
Специфический продукт. Попробуйте часть приготовить простым способом, не зайдет, добавьте в какую то овощную запеканку или суп.
ЗабежАЛОЧКА• 22 мая в 16:13
варіть 2-3 хивилини, полийте пряженим маслом, посипте тертим сиром і смаженим кунжутом, спаржа схожа не на кабачок, а на ніжний солодкий зелений горошок
Танцепесенная• 22 мая в 16:21
Ответ дляНеместная Я
В разы))
Каяспер
• 22 мая в 16:24
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Пряжене масло? Це топлене масло?
Каяспер
• 22 мая в 16:28
Ответ дляТанцепесенная
В разы))
Да, 99грн за 250грам, це ще враховуючи що треба чистити і зрізати частину.
Дама_с_коготками• 22 мая в 16:30
Ответ дляКаяспер
На рынке 300 грн. килограмм. И там можно выбрать молодую.
Розумашка• 22 мая в 16:41
Ответ дляКаяспер
Вона не схожа на кабачок. Не слухайте таке. Можете в беконі приготувати і посипати пармезаном. Або просто обсмажити на вершковому чи оливковому маслі з часником і додати пармезан. Рецептів море
Кидаю курити• 22 мая в 16:41
Ответ дляКаяспер
Где покупали по такой цене ?
Каяспер
• 22 мая в 16:52
Ответ дляДама_с_коготками
Це подруга брала , підбила і собі взяти
Скоро_вчера• 22 мая в 16:54
Спаржу очистить и бланшировать 1-3 мин. В зависимости от толщины. В воду соль и щепотку соды (для зеленой, держит цвет)
Яйцо пашот сварить
Из бекона чипсы поджарить
Собрать все на тарелке горячим, спаржу посыпать пармезаном и немного лимонным соком, мне нравится еще чуть лимонной цедры свежей.
+ Любой хлеб. И мне еще нужна люда помидорка и оливки.
Яйцо пашот сварить
Из бекона чипсы поджарить
барабанщица• 22 мая в 17:04
З беконом дуже смачно. 3-4 стебла обмотати беконом по спіралі та в духовку або гриль. 10 хвилин в аерогрилі вистачає з головою на 180 градусів.
Бабайко• 22 мая в 18:50
Ответ дляДама_с_коготками
У нас ніколи не було спаржі на базарі. Це в якому місті у Вас є? Я хочу спробувати, але треба діставати, навіть устриці спробувала, а спаржу ні.
Каяспер
• 22 мая в 18:56
Ответ дляБабайко
Київ в нас є на базарах
ЗабежАЛОЧКА• 22 мая в 19:15
в Чернігові є на базарах від місцевих фермерів і дачники вже по дачах порозводили, правда, це не за один рік
Дама_с_коготками• 22 мая в 19:58
Ответ дляБабайко
Вишневое, пригород Киева