Бандерівка• 22 мая в 16:20
Что посмотреть, если мама любит про врачей, больницы и человеческие судьбы
но не хочет сплошной боли и смертей? просит советов от меня
Потринділиця• 22 мая в 16:28
А, еще чисто женский- ’ зовите акушерку’. Но там умирают, это ж медицинская тема, а ржут только в интернах
Телячі ніжноСті• 22 мая в 16:28
Ответ дляНаверняка
Скорая помощь, но это русский сериал с Гошей Куценко
ой, он такой примитивный, уж лучше Склифосовский тогда
Телячі ніжноСті• 22 мая в 16:29
Ответ дляПотринділиця
Интерны самое то в мамином случае. Но есть нюанс...
отож, не нюанс, а нюансище. выдержать рожу охлобыстина, то еще испытание
Почекуха• 22 мая в 16:30
Ответ дляТелячі ніжноСті
рожу ещё можно потерпеть. но не голос
Готова до другої• 22 мая в 16:32
ми з дочкою дивимся зараз Хороший лікар ( The Good Doctor ).
племінниця навчається в медичному, їм рекомендували подивитись :)
Почекуха• 22 мая в 16:32
Ответ дляГотова до другої
забросила. сильно испортился
Почекуха• 22 мая в 16:34
’Код 3 ’ мне действительно понравился. даже в закладки отложила, чтобы потом ещё раз пересмотреть.
СкумбріяП8• 22 мая в 16:49
Ответ дляПочекуха
рожу ещё можно потерпеть. но не голос
сразу мерещится пискливое - гооойда
ПуГоФФка• 22 мая в 17:20
Ответ дляПотринділиця
Ну так, іноді помирають. Ну далеко не в кожній же серії. Все таки цей серіал про життя.
Важко собі уявити серіал медичної тематики без смерті. Це тільки щось типу інтернів тоді. Є ще американський ’Клініка’ (’Scrubs’), комедія, але на мій смак тупувата.
Борщик• 22 мая в 17:29
Ответ дляТелячі ніжноСті
Автор же не хоче смертей. Можна ще наш Черговий лікар або Жіночий лікар. Як раз для мами автра
Бабка-байкерша• 22 мая в 18:12
Вчора тут такий порадили, норм, ’Афера доктора Нока’, 2017р
А мій улюблений на цю тему- трилер Наркоз, 2007 р
ПП-шница• 22 мая в 18:14
Жіночий лікар, звісно, Жіночий лікар-2 і Материнський інстинкт. Лікарі, немовлята, як раз те що треба.
Дюагональ• 22 мая в 19:50
Увімкніть їй канал Бігуді, там всі серіали як раз для пенсіонерів цілодобово, хай сама вибере, що їй подобається