Бабка-байкерша• Изменено 22 мая в 23:01

Святкування Трійці

Скажіть, будь-ласка, коли ви святкуєте Трійцю? По західному стилю чи по православному? Чи є тут такі, що змінили дату святкування за останні роки? Чому? Дякую.
Svitlo_• 25 мая в 12:41
Ответ дляМона_Лиса
А я по знакомых увидела, что все, кто ходят регулярно в пцу там рождаются мальчики, а в УПЦ - девочки, при чем ещё и такие, не крепкие браки, слабые, много расходятся потом. Вы по знакомым понаблюдайте. Посмотрите вокруг.
В моєму місті 3 храми УПЦ і 1 храм ПЦУ. Щось масового народження дівчаток в моєму місті 3:1 я не помітила.

Мона_Лиса• 25 мая в 13:25
Ответ дляSvitlo_
Я дивлюся за 7 років проживання в одному місті і по регіонам у знайомих, друзів і ТД. Я знала там у нас по місцю проживання жінку, яка бігала в УПЦ, вічно у неї проблема на проблемі проблемою поганяла і ці проблеми не зменшувались по тяжкості, а дорослих до апогею. У дітей день народження. А вона не п´є, не їсть, вічний піст, вона у вічній смуті. Звичайно мамок це напрягало, одна вічно виділяється хоч вона тіпа і ви не звертайте уваги, я на дієті. Чим закінчила: чоловік пішов від неї, дитину забрали, з роботи вигнали, повна ніщета, крах всього, бомж на вулиці, а колись до того як вдаритись у віру була весела успішна радісна жінка. Вона постаріла на 100 років. І коли заходиш в УПЦ там усі якісь нищі, втомлені, немиті, сто п´ятсот проблем, каліки, кричать. І інші історії, жінки, які ніколи або рідко ходять в церкву в ПЦУ, або ходять в ПЦУ постійно -успішні, веселі, багаті, хлопчики у них сильні, здорові, самі народжують. Чоловіки їх люблять і хворими, і немічними, і безробітними, і бідними, і з хворими дітьми. І момент коли місто, а ці жінки їдять у п´ятницю великодню хот-дог з сосискою - це прямо трагедія для віруючого упцшника, але вони не заморожуються. Не носять в собі зло, негатив і ненависть. У них все коротко, Бог - це любов, це світло, яке вони відбивають, в УПЦ усі страдають за Христа так мамка та вічно бігающа говорила. Вона теж пострадавших конкретно.
Svitlo_• 25 мая в 13:29
Ответ дляМона_Лиса
Svitlo_• 25 мая в 13:32
Ответ дляМона_Лиса
В нас в священник ПЦУ найбільше за всіх займається бусифікацією. Так світло Христове відзеркалює.
Мона_Лиса• 25 мая в 13:41
Ответ дляSvitlo_
Можливо це збіг обставин, але такий приклад був. І багато я бачила як ті які п´ють, гулять, їдять, не тримають пости, не заморочуються - представники пцу, вони успішні, народжують здорових сильних дітей хлопчиків і ті які бігають в УПЦ, їх клянуть всі від людей до попів, бо вони мученики, їх діти погано живуть, вони погано живуть, важко, дуже важко, їх ніхто не розуміє і свої ті попи їм не допомагають, а навпаки.
Ще така ситуація. Був один момент. Пішла я якось в монастир. Були в житті проблеми, як у всіх. Пішла в жіночий у Києві, не скажу в який. Прийшла, розказала жінці яка пише там бумажки, кажу що можна зробити, вона з ноги на мене як наїхала, ти така сяка-така, за гріхи, і потім ходять, це Боже попущеніє. Звичайно я промовчала, дала 1000 грн кажу можна замовити щось помолитись, а вона мені ти мене не чуєш, нема що з тобою говорити, написала я сама там щось, подумки послала її на три веселі і подумала що це як вищому милостиня. Розвернулася і пішла з дитиною, коли йшла інша монашка у затворі стіни, виїмці заховалась і слухала, думала вона прийде у групу підтримки, але та просто послухала, так в стіні і лишилась. 😂
Ще така історія. Один знайомий, не дуже віруючий, але вічно одягається з УПЦ, він за них прямо груди рве. Життя у нього у двох словах ніби прив´язав голого до колісниці і тягнуть на площі по камінню. Він кричить, а його іпуть і іпуть безкінечно. Ще й церковники допомагають 🤣☝️
Мона_Лиса• 25 мая в 13:44
Ответ дляSvitlo_
А я нававпаки знаю, що в ПЦУ усі примазані. Я вас підгрузила, але це коротко я розказала.
Мона_Лиса• 25 мая в 13:59
Ответ дляSvitlo_
Є священники і там, і там дуже віруючі. Три рази в житті мені треба була порада і я зверталася до священиків. В УПЦ мене взагалі по неправильному шляху один раз повели, абсолютно, просто реально погану пораду дав один піп. Я ж послухала по доброті людській. Звичайно була срака повна.
Потім один взагалі випадково знайшла, він сказав таке, що я була здивована конкретно. Він не пораду дав, в як уникнути проблеми якоїсь. Теж успішний піп. І навіть я була здивована дечому, це випадкова я для нього людина і він для мене. І один пцушний. Це теж чисто випадок, зайшла за порадою. І він дав пораду таку, яка допомогла вирішити проблему не сусолячи її.
І ще хочу сказати, що я не дуже до серця їх поради приймаю, бо часто вони вводять маніпулюючи людей в оману. Усі священники люди і їм властиво брехати як і мирським людям, але є такі, які іноді і там, і там вони мають якісь такі енергії, що волосся дибом. В один критичний момент таке у мене було, чесно, я вже думала все пропало, але таки не все😂
Також раз я відчула як мені священик погане побажав, просто зразу, я просто відчула ніби мене ножем пробили. От вірте чи ні, може він щось побажав, чи то прокляв, не знаю чим йому я не сподобалась, але це я зразу відчула.
Тому не можна сказати що це все фікція, віра, молитви і все таке, але священники також люди і мають свої слабкості, люблять вигоду і що їм за це буде. А знайти такого невигідного вкрай важко, усі вони гарно і правильно говорять, паранджі одягнуть і ходять з суворим лицем, але ж, що там в серці таїться ніхто не знає.