Бабка-байкерша• Изменено 22 мая в 23:01
Святкування Трійці
Скажіть, будь-ласка, коли ви святкуєте Трійцю? По західному стилю чи по православному? Чи є тут такі, що змінили дату святкування за останні роки? Чому? Дякую.
ничевока• 22 мая в 23:20
Ответ дляШикаю і викаю
В мене і вівторок
Класс. У нас только понедельник ( какой-то праздник. Наверное, что-то с троицкий связано, раз о ней пишут
Кавунка• 22 мая в 23:20
Ответ дляничевока
У нас в понедельник выходной.
Хороші були часи, коли у всіх був вихідний
ничевока• 22 мая в 23:21
Ответ дляКавунка
Велком в Германию. Тут всех выходной
постою_послушаю• 22 мая в 23:21
Ответ дляБабка-байкерша
Пятидесятниця привязана до Пасхи.
То цілий комплекс взаємоповязаних свят
Пасха Вознесіння День Пятидесятниці
В протестантських церквах це чомусь краще пояснюють.
То цілий комплекс взаємоповязаних свят
Пасха Вознесіння День Пятидесятниці
Так вы протестантка?
Вообще непонятен ваш вопрос- это ведь не Рождество, которое часть православных праздновали по григорианскому, а часть по юлианскому календарю. А Троицу ВСЕ православные празднуют в один день. С чего бы кому-то переходить на западный манер, если не меняли вероисповедание?
Кавунка• 22 мая в 23:22
Ответ дляничевока
Велком в Германию. Тут всех выходной
Всім виїхати в Німеччину?
Поки терпимо ще посидимо.
Не пустиню ж нам тут лишать.
Ще зберегти вам країну треба, бо вдруг вернуться схочете
Поки терпимо ще посидимо.
Не пустиню ж нам тут лишать.
ничевока• 22 мая в 23:23
Ответ дляКавунка
Всім виїхати в Німеччину?
Поки терпимо ще посидимо.
Не пустиню ж нам тут лишать.
Поки терпимо ще посидимо.
Не пустиню ж нам тут лишать.
Ну как хотите. Второй жизни у вас не будет.
Шикаю і викаю• 22 мая в 23:23
Ответ дляничевока
В нас всі свята три дні Великдень три дні, Зелені три дні, а Різдво з 25 грудня до 6 січня святкові дні
Ответ дляпостою_послушаю
Так вы протестантка?
Так автор питання християнам України задає. Вона ніде не вказувала, що питання стосується лише православних.
Кавунка• 22 мая в 23:25
Ответ дляSvitlo_
Багато хто протестантів за секту сприймає і не має уявлення про їхню віру. І розбиратись не хочуть навіть
Кавунка• 22 мая в 23:26
Ответ дляничевока
Тому я і хочу більше за все лишитись вдома, бо світами тинятись мій страшний сон
ничевока• 22 мая в 23:26
Ответ дляШикаю і викаю
О, супер. У нас такого нет. Но у них тут постоянно какие-то праздники. Мне нравится.
Пані з калабані• 22 мая в 23:27
Ответ дляБабка-байкерша
Вже й спитати не можна?
Два вопроса:
1) вы православная или католичка
2) когда вы праздновали Пасху в этом году
1) вы православная или католичка
НеКонец-Света• 22 мая в 23:27
По западно украинскому, соседей обсудим, котят потопим и в церковь сразу
Пані з калабані• 22 мая в 23:27
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого це? Ви вперше чуєте про зміну календаря свят?
Вы не в курсе, какие праздники менялимь?
Бабка-байкерша
• 22 мая в 23:27
У нас раніше святкували по східному, а тепер по західному. Цікавить, чи багато де змінилось?
ничевока• 22 мая в 23:28
Ответ дляКавунка
Тогда вам, конечно, лучше дома остаться. А я счастлива здесь.
Шикаю і викаю• 22 мая в 23:32
Ответ дляНеКонец-Света
По восточно українському на гробках ’водкі вип´єм’, щенят подусим і в церкву до попа московського патріархату руки цілувати і ’платочках і юбочках’
Кавунка• 22 мая в 23:33
Ответ дляничевока
Головне, що щасливі і ви, і я
Шикаю і викаю• 22 мая в 23:34
Ответ дляничевока
В нас теж постійно свята