культУра• вчера в 11:19
Беременность при анемии, как у вас все прошло?
Анемию вылечить не удается
Я тут с краю постою• вчера в 11:24
Ответ дляНе худа ні разу
При беременности гемоглобин вырос и было все норм
У мене теж. Але у мене причиною анемії були рясні місячні.
Царевна_несушка• вчера в 11:25
Ответ дляНе худа ні разу
У вас уникальный случай! Обычно при беременности гемоглобин падает и практически у всех.
Летала_НаМетле• вчера в 11:26
Харчування. Гречка, овсянка, яловичина, печінка+ зелень, шпігат. У мене від шовковиці гемоглобін зростав гарно. Не можна одночасно молочку, творог сметану і м´ясо, гречку, овсянка. Каші на воді, молоко через 2 години. І гінотардиферон. Не бажано шоколад, каву, чай. Переходьте на компоти.
Летала_НаМетле• вчера в 11:28
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ситуація зовсім різна, і різна причина. У авторки місячних вже півроку як нема.
Летала_НаМетле• вчера в 11:31
Ответ дляЦаревна_несушка
Пила сорбифер, железо поднялось
Вагітним сорбііфер тільки під контролем лікаря. Бо може бути запор, а тужитись неможна.
Кружите меня,кружите• вчера в 11:32
Ответ дляЦаревна_несушка
Пила сорбифер, железо поднялось
А на жкт было воздействие? Я пила Мальтофер. Раз в 3 дня расстройство желудка резкое. Бросила пока. Капельницы не хочется делать, но эти позывы в туалет очень неприятны тоже(
Не худа ні разу• вчера в 11:33
Ответ дляЦаревна_несушка
Вероятно причина анемии была в очень обильных месячных
Летала_НаМетле• вчера в 11:35
Забула ще уточнити гінотардиферон і магній пити в різні прийоми їжі. Сніданок і вечеря магній, обід гінотардиферон. Одночасно неможна. Чим більше пігулок тим важливіше мати консультацію лікаря із схемою, що коли пити з якою їжею сумісно.
Я тут с краю постою• вчера в 11:54
Ответ дляЛетала_НаМетле
Звідки така інформація?
Вірю, я повірив• вчера в 12:35
Ответ дляЦаревна_несушка
Не завжди, залежно від причини зниження