Мядуза аля моргонер• 23 мая в 16:31
Що допомагає від дратівливості?
Дівчата, питання з зірочкою - хто приймав рецептурні препарати щодо надмірної дратівливості?
Є рецепт на атаракс, лікар призначив при порушеннях сну. Чи є сенс його приймати, враховуючи що майже щодня за кермом?
Відчуваю, що я вже на грані( Чоловік служить, хвилювання за нього, робота дуже відповідальна і емоційно складна, і двоє дітей на мені, допомогти поки немає кому. Ще і головні болі, які лікую з неврологом. Не зможу працювати, то не буде за що жити, відпустки немає.
Якщо на роботу мене ще вистачає, то на дітей вже ні( Довго збираються в школу - я вже як дракон, посваряться між собою - мені треба надзусилля, щоб не розпсихуватись. Старший син вже зауважив, що я зла і постійно тільки кричу. Але навряд чи він зрозуміє, від чого я така зла стала, та і не має.
Валер´янка і подібне - до лампочки. Треба реально щось більш ефективне.
Мядуза аля моргонер
• 23 мая в 17:04
Ответ длялюбименькая
А есть кому помочь с детьми, родители, подружки? Вы в Украине?
В Києві, так. Мама в іншому місті, можу на пару днів відвезти.
Мядуза аля моргонер
• 23 мая в 17:05
Ответ длялюбименькая
Вам очень нужен отдых, перезагрузка, хотя бы дней 5. Отвезите детей родителям своим или мужа
Батьки чоловіка померли, у мене лише мама. Спробую влітку відвезти дітей, але боюсь, хоч би вони там до вересня тоді не залишились)))
Жартую))
Мядуза аля моргонер
• 23 мая в 17:08
Ответ длялюбименькая
Капец, значит вы совсем себя загоняли(
одна мудра людина колись сказала, що для сексу треба безпека.
А у мене суцільний стрес на стресі.
Самозадоволення - не проблема, я не ханжа в цьому плані, але у мене реально лібідо теж відключилось, разом зі спокоєм.
А у мене суцільний стрес на стресі.
любименькая• 23 мая в 17:51
Ответ дляМядуза аля моргонер
Жартую))
Так пусть и остаются до сентября, отдохнёте и с мужем наахаетесь)
Мядуза аля моргонер
• 23 мая в 18:19
Ответ длялюбименькая
с каким мужем? муж служит, и дома бывает 1-2 дня в пару месяцев
Мядуза аля моргонер
• 23 мая в 19:02
Ответ дляПіна
Я думаю, вам допоможуть лише АД плюс психотерапія. Ви не одне ціле з чоловіком, і ваша тривога за нього приведе лише до неврозів та психоемоційного вигорання. Знижуйте рівень кортизолу в крові, біг, вело, спорт. Рятуйте себе.
от про психолога свого згадала.
Але у мене проблема не стільки тривога, скільки я реально не встигаю тягнути і роботу, і дітей і побут.
І це не вирішується найманням няні чи домробітниці( Я приходжу з роботи і мені хочеться впасти і не вставати, а треба ще по дорозі дитину зі школи забрати, нагодувати їх, проконтролювати уроки, про прибирання і все інше, я вже не згадую.
На уроки я забила і у молодшого стали одразу гірші оцінки, не тому що він тупий, а просто якщо не нагадати і не проконтролювати, то він і не буде робити домашні завдання. Можна найняти для цього репетитора, але це 400-500 грн урок. Тоді вигідніше було б в приватну школу перевести, але приватна школа ще далі від дому, і я задовбусь ще далі його возити.
І все упирається в те, що особливо допомоги немає від кого чекати, і так буде найближчі пару років, якщо війна не закінчиться і чоловік не повернеться раніше. Тому і шукаю спосіб зменшити свою втому пігулками)
любименькая• 23 мая в 22:58
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так вы говорите, что вы его не хотите в эти 1-2 дня. А если детей оставите маме, то вполне возможно, что отдохнёте и захотите)