Мядуза аля моргонер• вчера в 16:31

Що допомагає від дратівливості?

Дівчата, питання з зірочкою - хто приймав рецептурні препарати щодо надмірної дратівливості?
Є рецепт на атаракс, лікар призначив при порушеннях сну. Чи є сенс його приймати, враховуючи що майже щодня за кермом?

Відчуваю, що я вже на грані( Чоловік служить, хвилювання за нього, робота дуже відповідальна і емоційно складна, і двоє дітей на мені, допомогти поки немає кому. Ще і головні болі, які лікую з неврологом. Не зможу працювати, то не буде за що жити, відпустки немає.

Якщо на роботу мене ще вистачає, то на дітей вже ні( Довго збираються в школу - я вже як дракон, посваряться між собою - мені треба надзусилля, щоб не розпсихуватись. Старший син вже зауважив, що я зла і постійно тільки кричу. Але навряд чи він зрозуміє, від чого я така зла стала, та і не має.
Валер´янка і подібне - до лампочки. Треба реально щось більш ефективне.
Эскиз бесконечности• вчера в 16:35
Пробуйте. Мне он не подошёл

ГейТуда• вчера в 16:38
Психиатр. АД+ нейролептики/транквилизаторы. Все эти атараксы до одного места
Смурфик• вчера в 16:39
Витамины группы В обычно.
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:40
Ответ дляЭскиз бесконечности
Пробуйте. Мне он не подошёл
а який у вас був ефект?
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:41
Ответ дляГейТуда
це також психіатр виписав, коли були сильні хвилювання за чоловіка (були причини) і я не спала взагалі. Але потім ситуація трохи розрулилась і наче сон нагодився.
А зараз сон більш менш, але я як сірник, тільки зачіпити, і вибухаю.
Безпорадна Кроко• вчера в 16:41
Не знаю, автор. Мені допомагає віра і філософське ставлення до всього. Я нервами довела себе до стану, коли не могла піднятись з ліжка, боліло все. Більше не хочу. Все тимчасово і це пройде.
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:42
Ответ дляСмурфик
Витамины группы В обычно.
вітаміни групи В я і так для шкіри приймаю, був дефіцит, але щось не допомагає взагалі.

Эскиз бесконечности• вчера в 16:42
Ответ дляМядуза аля моргонер
а який у вас був ефект?
Никакой )
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:43
Ответ дляБезпорадна Кроко
у мене це все є). Але я просто на фізичному рівні відчуваю це виснаження.
Щоб не зриватись на дітях мені треба надзусилля. Я іноді після того, як зберу і відведу їх в школу потім відчуваю, ніби вагони розвантажила, а робочий день тільки почався.
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:45
Ответ дляЭскиз бесконечности
Никакой )
я думала він хоч якось підгальмовує)
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:49
Препарат угнетает центральную нервную систему. хотите в тюрьму?
Безпорадна Кроко• вчера в 16:50
Ответ дляМядуза аля моргонер
Багато витрачається енергії на те, що ви намагаєтесь подавити, на емоції. Я пила в свій час АД. Але це все тимчасово. П´єш працює, не п´єш ковбасить. Час треба для себе, наодинці. Я сьогодня проспала з котом пів дня, не шкодую.
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:50
Ответ дляЧупакабраЗеБест
тюрьма здесь причем? вы не в себе?
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:51
Ответ дляБезпорадна Кроко
та я б не проти провести час наодинці, але такої опції немає, принаймі до літа. Потім спробую на пару днів відвезти дітей до мами в інше місто.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:51
Ответ дляМядуза аля моргонер
тюрьма здесь причем? вы не в себе?
это вы не в себе. за руль под психотропными садиться нельзя, это преступление.
Безпорадна Кроко• вчера в 16:52
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вам треба відпочити, однозначно.
любименькая• вчера в 16:52
Мне помогло от дикой раздражительности, мне несвойственной, прием железа, ферритин сильно упал. Препарат Hemaplex softgels
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:54
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вам треба відпочити, однозначно.
це так, але ж поки такої можливості немає, принаймі повноцінного відпочинку. Я навіть відпустку не можу взяти, бо вона не оплачується.
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:55
Ответ длялюбименькая
Дівчата, я це все п´ю і так(( і феритин, і вітамін Д, і вітаміни групи В(
Навіть міорелаксанти від головних болей, але все до одного місця. Точніше на мій психоемоційний стан це взагалі ніяк не впливає.
Може алкоголь би допоміг, так і його не можна)))

Сонячний день• вчера в 16:56
Я Гидазепам пью
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 16:58
Ответ дляСонячний день
Я Гидазепам пью
його ж не можна постійно
Безпорадна Кроко• вчера в 16:59
Ответ дляМядуза аля моргонер
Може автор вам просто секса не вистачає? Кудись треба дратівливість скидати. Якщо ви молода і активна, цілком можливо.
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 17:00
Ответ дляБезпорадна Кроко
ні, секса мені точно не хочеться.
Але дивно ваша рекомендація, враховуючи, що я написала, що чоловік служить і я хвилююсь за нього.
Безпорадна Кроко• вчера в 17:02
Ответ дляМядуза аля моргонер
ні, секса мені точно не хочеться.
Чому дивна? Навпаки сумуєте може. Хотіти чоловіка,якого поруч немає, це нормально
любименькая• вчера в 17:01
А есть кому помочь с детьми, родители, подружки? Вы в Украине?
любименькая• вчера в 17:01
Вам очень нужен отдых, перезагрузка, хотя бы дней 5. Отвезите детей родителям своим или мужа
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 17:02
Ответ дляБезпорадна Кроко
звісно, що сумую, але в такому стані мені сексу не хочеться навіть в ті рідкісні дні, коли чоловік приїжджає)
любименькая• вчера в 17:02
Ответ дляМядуза аля моргонер
ні, секса мені точно не хочеться.
Хотя бы самоудовлетворение нужно всё равно, вы же молодая и вам нужна разрядка
любименькая• вчера в 17:03
Ответ дляМядуза аля моргонер
Капец, значит вы совсем себя загоняли(
автор Мядуза аля моргонер • вчера в 17:03
Ответ длялюбименькая
та чим подруги можуть допомогти? Це ж не немовлята, що я типу взагалі з ніг падаю. Вони можуть і самі вдома посидіти, я можу сходити сама в кіно, чи зустрітись з подругами.
Але останнім часом через роботу не маю на це часу.